New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بازی ها به صورت کامل برروی هارد کپی می شوند
یعنی 7 8 gb رو هارد کپی میشه؟ خوب اونایی که هاردشون 20 هست باید چیکار کنن؟ اینجوری که خیلی بده
nasb kardan ejbari nist
ما ها با این جمله خودمون رو کشتیم ! منم نگفتم اجباری هست ولی این شرایط خیلی بد هست . حتی رو 60 gb هم 10 تا بازی بیشتر نمیشه .
به نظرتون خوبه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
پس يه هارده 120 افتاديم.
الان اين هارد قيمتش چنده؟ به راحتي گير مياد؟
ميشه پروفايلمونو از هاردمون به يه هارده ديگه انتقال بديم تا اين همه اچيومنت هدر نره؟
ببخشيد به تاپيك ربط نداشت.
آخه ممكنه خيلي ها همين سوالها رو داشته باشن.:blushing:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
پس يه هارده 120 افتاديم.
الان اين هارد قيمتش چنده؟ به راحتي گير مياد؟
ميشه پروفايلمونو از هاردمون به يه هارده ديگه انتقال بديم تا اين همه اچيومنت هدر نره؟
ببخشيد به تاپيك ربط نداشت.
آخه ممكنه خيلي ها همين سوالها رو داشته باشن.:blushing:

چرا انقدر زود هول ورتون میداره ؟! حالا بذارید بیاد بعد یه فکری میکنیم . در ضمن مگه ماکروسافت زده به سرش که بخواد کنسولای پرمیوم (کاری به 60 گیگهای آینده ندارم) و ارکید خودشو از نظر فروش ضعیف بکنه! در ضمن مشتریهای قبلیش چی میشن ؟مطمئن باشید بازی به طور کامل روی هارد کپی نمیشه مگه متال گیر که روی بلوری دولایه بود با هارد 40 گیگ PS3مشکلی داشت ویا کل فایلهاش روی هارد کپی میشد که 360 اینطور بخواد بشه !.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
چرا انقدر زود هول ورتون میداره ؟! حالا بذارید بیاد بعد یه فکری میکنیم . در ضمن مگه ماکروسافت زده به سرش که بخواد کنسولای پرمیوم (کاری به 60 گیگهای آینده ندارم) و ارکید خودشو از نظر فروش ضعیف بکنه! در ضمن مشتریهای قبلیش چی میشن ؟مطمئن باشید بازی به طور کامل روی هارد کپی نمیشه مگه متال گیر که روی بلوری دولایه بود با هارد 40 گیگ PS3مشکلی داشت ویا کل فایلهاش روی هارد کپی میشد که 360 اینطور بخواد بشه !.
مشکل همین جاس آخه مهدی جان که اکثرا از جمله شما این نصب بازی های 360 رو با نصب بازی ها در ps3 اشتباه گرفتن. این دوتا هیچ ربطی هم ندارن.
در ps3 فقط یسری فایل ها اجبارا برروی هارد install می شه تا سرعت لود بازی بالا بره. کاملا هم اجباری هست و خود سازنده این کارو کرده.

مایکروسافت هم قرار نیست فروششو ضعیف بکنه. 20 گیگ که دیگه تولید نمی شه پس هیچی. در مورد آرکید خیلی راحت اومده این گزینه رو دلخواه کرده یعنی کسی که پول کمتر داده و آرکید خریده نمی تونه بازی هاشو نصب کنه و مثل قدیم بازی ها رو از روی درایو اجرا می کنه. قرار نیست با نصب بازی ها برروی هارد اتفاق خاصی بیوفته که آرکید دارها محروم بشن از اون.
مطمئن باشید بازی به طور کامل روی هارد کپی نمیشه
بنده احتمالا داشتم با دیوار صحبت می کردم توی این دو صفحه.:smile:
ما ها با این جمله خودمون رو کشتیم ! منم نگفتم اجباری هست ولی این شرایط خیلی بد هست . حتی رو 60 gb هم 10 تا بازی بیشتر نمیشه .
شما هر دفعه 40 تا بازی روی PC مگه نصب می کنی همزمان که می گی 10 تا کمه؟ اصلا کی 10تا بازی رو همزمان بازی می کنه؟
بازی رو کپی می کنی، بازی می کنی وقتی تمام شد پاکش می کنی؛ خیلی سادس جریان.

این آخرین پست من در رابطه با fall update قبل از ریلیزش بود. هرکس هرجور دوست داره در مورد این آپدیت فکر کنه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خواهشا این سوال منم جواب بدید..:smile:
هارد 120 گیگ چنده؟
میشه اطلاعات رو از 20 گیگ رو 120 گیگ ریخت؟
قيمت رو نميدونم!(جاش اينجا نيست)
بله با يك عدد مموري كارت ميتوند فايلها و يا پرو فايلهاتونو از هارد 20 روي مموري كارت كپي كنيد بعد از روي مموري روي هارد 120 بريزين.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خیلی عجیبه همه به تعداد بازی که میشه نصب کرد گیر دادن که معلومه علت چی هست اینجا بازی مفته میرین 10 تا 10 بازی میخرید میخواهید همرو با هم بازی کنید نمیشه که یک بازی را تموم کنید بازی بعدی اونا بر اساس ایران امکانات قرار ندادن اونجا کسی یا بازی را تموم میکنه یا میندازدش کنار مثل اینجا نیست که طرف
,cod4,gta4,devil may cry 4 ,bio shock ,fifa08
را در یک هفته تموم میکنه (یعنی همش را نمیتونن توی یک هفته بخرن )

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
هارد 120 گیگ چنده؟

هارده 120 قیمت جهانیش 150$ هست
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360harddrive120GB/default.htm

تو پکش یه قطعه داره شما میتونی اطلاعاتت رو از هارد به هارد ترنسفر کنی

البته تو ایران من حدودا 170 قیمت دارم اونم هارد مشکی الیت ها رو (پک نیست)
شاید بعد از این آپدیت تو بازار زیاد بشه فعلا که کمه

امیدوارم جوابه سوالت رو گرفته باشی

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
راستی واقعا مسخرست که دونفر رای دادن که داشبورد الان بهتر هست میشه دلیلش را بگن اصلا آدم یک جوریش میشه اینجور نظر های غیر منطقی را میبینه حالا زود بگید احترام به نظر والا من اسم این را نظر نمیزارم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
راستی واقعا مسخرست که دونفر رای دادن که داشبورد الان بهتر هست میشه دلیلش را بگن اصلا آدم یک جوریش میشه اینجور نظر های غیر منطقی را میبینه حالا زود بگید احترام به نظر والا من اسم این را نظر نمیزارم

دوسته عزیز اگر هیچ اختلاف نظری هم نباشه که نمیشه
همه نظرها محترم هستن نگو نه;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
هارد 120 گیگ چنده؟
اینجا که قیمت دقیقی نداره هرکی هرچقدر که دلش میخواد میفروشه، اگر بصورت پلمپ و اورجینال تهیه کنید که حدودا بالای 130 تومن تموم میشه براتون، یک کابلی داخل بسته هست که توسط اون میتونید تمام اطلاعات ( هرچی که هست و هرچی که دلتون خواست ) رو به هارد دیگه منتقل کنید.
فقط توجه داشته باشید هارد یک ترابایتی هم داشته باشید زیاد بدرد نمیخوره چون وقتی بازی رو تموم میکنید دیگه چه لزومی داره اون توی هارد بمونه؟ (تُرشی میندازید :biggrin1:). همین 20 گیگی هم راه میندازه کار رو.
اگر بازی خاصی هست که همیشه با اون مشغولید ( فوتبال مثلا ) بزارید بمونه و باقی اونها رو همون جوری استفاده کنید که الان میکنیم.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مشکل همین جاس آخه مهدی جان که اکثرا از جمله شما این نصب بازی های 360 رو با نصب بازی ها در ps3 اشتباه گرفتن. این دوتا هیچ ربطی هم ندارن.
در ps3 فقط یسری فایل ها اجبارا برروی هارد install می شه تا سرعت لود بازی بالا بره. کاملا هم اجباری هست و خود سازنده این کارو کرده.

این آخرین پست من در رابطه با fall update قبل از ریلیزش بود. هرکس هرجور دوست داره در مورد این آپدیت فکر کنه.

اخه اشکان جون موقعی که من پست دادم شما هنوز پست نداده بودی یا اینکه من ندیدمش ;) بهر حال من اطلاعات کاملی نداشتم و از روی حدس و گمان و با توجه به تجربه ps3 نظر دادم ، خلاصه به بزرگواری خودتون ببخشید ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اخه اشکان جون موقعی که من پست دادم شما هنوز پست نداده بودی یا اینکه من ندیدمش ;) بهر حال من اطلاعات کاملی نداشتم و از روی حدس و گمان و با توجه به تجربه ps3 نظر دادم ، خلاصه به بزرگواری خودتون ببخشید ;)
تموم شد مهدی جون بیخیال :D. اقا کی میاد پس؟
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر