:``:``: NEW GENERATION CUP OFFCIAL THREAD :``:``:

justmrk

کاربر سایت
Feb 6, 2010
22
نام
محمد رضا
نیمه بالای جدول وحشتناکه سه بازیکن که باهاشون بازی کردم واقعا عالین مخصوصا kingofsoccer که البته من بازی اقا شایان رو ندیدم البته حتما خوبه که تا اینجا اومده برا این نیمه جدول پیش بینی میکنم که kingofsoccer یه پای فینال میشه البته سالار میتونه همه رو غافلگیر کنه وبیاد بالا نیمه دوم جدول هم مرموزه من فقط ruzy رو میشناسم که یه بازی دفاعی فوق العاده داره ومن به هیچ وجه دلم نمیخواد بهش بخورم:-" از اینجا هم با توجه به جوانب من شانس اولم که امیدوارم به واقعیت بپیونده واگرنه ruzy به احتمال زیاد میاد بالا ولی مسلما قهرمان از نیمه بالای جدوله.
( با صدای عادل فردوسی پور بخونین )
اقای رضا کینگ استار چطور شد که اینطور شد و پیش بینیهای شما غلط از اب در اومد استرس استرس....... بار اول که بازی کردیم تا دقیقه 10 1-0 عقب افتادم بعد سرعت اینترنت واپیچید بازی رفت برا 8.30 صبح فردا ساعت 8.40 بلند شدم بدو بدو امودم صبحونه نخورده یه گل عقب افتاده که همین یک گل دهنم سرویس کرد نتونستم از سایه اش بیام بیرون واگر نه حریف به سبک دلخواه من بازی میکرد(پیشبینی بازی) من تو دو تا بازی 6 تا پاس پشت سرهم نتونستم بدم...... برا دور بعد انتظار دارم سید1 باشم با توجه به بازی ونتیجه در ضمن من پیشبینی اصلیم سر جاشه قهرمان یا تویی یا شایان.

آقا رضا من نمیفهمم ، اگه من به سبک دلخواه تو بازی می کردم چرا تو نتونستی 6 تا پاس پشت سر هم بدی ... .
تو هم اونجوری که من انتظار داشتم بازی نکردی من گل اول رو که زود زدم بدش تقریبا شل گرفتم. وگرنه اگه میخواستم بازی رو سفت بگیرم اونجوری بازی نمیکردم برو از علیرضا ( kingofsoccer ) بپرس اگه من بازی رو سفت بگیرم چه جور بازی میکنم .
در هر صورت پیش بینیات که یکی یکی داره غلط از آب در میاد . :biggrin1:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
آقا رضا من نمیفهمم ، اگه من به سبک دلخواه تو بازی می کردم چرا تو نتونستی 6 تا پاس پشت سر هم بدی ... .
تو هم اونجوری که من انتظار داشتم بازی نکردی من گل اول رو که زود زدم بدش تقریبا شل گرفتم. وگرنه اگه میخواستم بازی رو سفت بگیرم اونجوری بازی نمیکردم برو از علیرضا ( kingofsoccer ) بپرس اگه من بازی رو سفت بگیرم چه جور بازی میکنم .

بچه ها اصلا نگران نباشید. چون شایان میاد دهن Justmrk رو سرویس می کنه. اینم یه پیش بینی از طرف من.:biggrin1:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلا دوستان گل
بالاخره بعد از کش و قوسهای فراوان 2 تا فینالیست ما مشخص شدن به جفتتون تبریک میگم و براتون ارزوی موفیت در بازی پایانی رو دارم لطفا بازی پایانی رو تا دوشنبه شب بازی کنین;)

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
FINAL

camp_nou_5.jpg

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID

رفیق تو بازیت خوبه ولی من 10 %بازیمو نتونستم بکنم سر همون یه گل قلبم از دهنم داشت میزد بیرون نتیجه باید دورقمی به نفع تو میشد در کل اگه با پدربزرگ مرحومم هم اونروز بازی میکردم میباختم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
یعنی یه بازی 6 دقیقه؟

کم نیست ؟ فیناله ها :(

نه عزیز نه تنها کم نیست بلکه به دلیل اینکه یه سری از دوستان کم لطفی کردن و بازیکنهاشون رو دستکاری کردن قدرتاشون رو دیگه تو هیچ دوره ای بازی دوستانه نداریم همه بازیها رنک هست و 6 دقیقه

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
باز خدا رو شکر توسط کسی حذف شدم که تا فینال اومد
ولی جداً از تمام دوستانی که واسه این لیگ زحمت کشدن تشکز میکنم
کار خیلی سختی بود

ولی اگه لیگ دیگه ای در کار بود از کسایی که speed ندارن ثبت نام نشه خیلی بهتره !
بازم ممنون

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
BAZICENTER.jpg

سلام خدمت دوستان
خوب به سلامتی این دوره از مسابقات با تمام بالا پاییناش و سختیها به پایان رسید و ما نفر اول خودمون رو شناختیم به شایان عزیز تبریک میگم و در دوره های بعدی برات ارزوی موفقیت میکنم
جا داره اینجا از همه دوستانی که کنار ما بودن تو این دوره و کمال همکاری رو با ما داشتن تشکر کنم مرسی که ما رو تحمل کردین از علیرضا و الیار عزیز هم خیلی تشکر میکنم که با من کمال همکاری رو داشتن

تو این دوره ما دوستان و همراهان خودمون رو شناختیم اگه کسی خلاف مقررات عمل کرده باشه مسلما در دوره بعدی نمیتونه شرکت کنه قانون برای همه یکسان هست فرقی نمیکنه

انشالله دوره بعدی لیگ بعد عید برگزار میشه یه تعقیراتی در کادر مدیریت انجام شده که انشالله بتونه کمک کنه به بهتر برگزار شدن مسابقات انشالله در روز های بعد یه ترید برای نظر سنجی به وسیله دوست عزیزمون اقای JUSTMRK زده میشه از همه دوستانی که همراه ما بودن خواهش میکنم اون ترید رو مطالعه کنن و نظر خودشون رو اعلام کنن

تو لیگ بعدی من خودم بیشتر سعی میکنم به عنوان ناظر تو کادر مدیریت باشم و دوستان گلمون لیگ رو جلو ببرن منم هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم کلا هدف از برگزاری اینجور مسابقات این هست که همه دوستان همکاری کنن و حتی تو برگزاری مسابقات هم ایده بدن نظر بدن و شرکت کنن برای همین من این دوره مسئولیت رو بیشتر به بقیه دوستان میدم تا همه کناره هم باشیم و همه فشارها رو دوشه من نباشه

در پایان باز هم تشکر میکنم که صبور بودین و تا پایان همراه ما بودین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر