Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
من NFS باز قدیمی هستم ... Most wanted نسل 6شم رو که خوردم ... کربن رو که پوکوندم ... Pro street هم بدک نبود ولی زیاد حال نکردم ... Undercover که آشغال ... سری شیفت رو که اصلا نرفتم ... از شماره ی قبلی که Rivals بود هم لذت بردم و کیف کردم ... پلات هم شد ... میخواستم ببینم بازی چقدر نسبت به Rivals تفاوفت داره ... و اینکه بازی به نظرم حال و هوای کربن رو داره ... میخواستم ببینم به اندازه ی کربن و رلیوالز سرگرم کننده هست یا نه؟؟
بازی دقیقا کربن و اندر گراند هست تو نسل هشت
اگه از کربن و اندر گراند خوشت میاد شک نکن و بازی رو بخر
سرورهاش هم خوبن. من الان 50 درصد رفتم و تا حالا از بازی دیسکانتک نشدم. با نت مخابرات. کنسول ps4

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بازی دقیقا کربن و اندر گراند هست تو نسل هشت
اگه از کربن و اندر گراند خوشت میاد شک نکن و بازی رو بخر
سرورهاش هم خوبن. من الان 50 درصد رفتم و تا حالا از بازی دیسکانتک نشدم. با نت مخابرات. کنسول ps4
دیگه تخفیف بازی تموم شد... باید منتظر دیسک خوش قیمت باشم

Sent From Sony Xperia Z2

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
از بچگیم با اولین نید فور اسفید شروع کردم دیشب زود تا دیدم تخفیف توپ زده گرفتم کلا برام 80 تموم شد با دیتا یعنی من که ریسیر بازم میگم گیم پلی صدا گذاری گرافیک عالیه من نمیدونم این سیستم امتیاز دهی چیه مسخرس بنظرم باید خود فرد تجربه کنه ن از 10 میدم 9 من با نت 32 کیلوبیت! یعنی از 512 مخابرات هم کمتر رفتم تو بازی 6 ساعت بازی مداوم یک بار هم قطع نشد خیلی هم راحت وصل شد یه غولی ساخته بودن از اینکه این آنلاینه خیلی هم باحاله و خوب سرورهاش هم عالین باید مودمتون تنظیم باشه من خیلی راضیم محشره

یاده دوران مدرسه و گیم نت رفتن در راه برگشت بخیر….
یه کانتر بود یه وارکرفت و یه آندرگروند و موست وانتد و… که بازی میکردیم از همون اوایل با نیدفور اسپید دورانی داشتیم البته این عنوان 21 سال است پا به پای گیمر ها آمده است پس ببینید خیلی ها با این بازی زندگی کرده اند…
گرچه در این سالها نید فور اسپید فراز و نشیب زیادی را تجربه کرد اما 2-3 سال اخیر با قدرت ادامه داده است و باز به انتخاب اول گیمر ها برای ریسینگ آرکید تبدیل شده است.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
نسخه ی PC تاریخ خورد . 15 March
همچنین نسخه PC شامل تمام آپدیت هایی که تا حالا برای کنسول اومده هست ( غیر از آپدیت آخری که بعدتر برای PC میاد)
+
ساپورت فرمون
دنده Manual(برای کنسول ها هنوز مشخص نیست کی بیاد!)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
چه خاکی گرفته این تاپیک!
از صفحه ۳ کشیدمش بالا :|
خبر جدید :
تایید شده که دنده دستی و سازگاری با فرمانهای مختلف برای نسخه PC قرار داده شده
بازی هم یکماه دیگه عرضه میشه

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
مثل اینکه شیوه جدید ناشرها برای فروش جداگانه بازیها روی PC اینه که یه سری قابلیتهایی که می بایست روی نسخه کنسولی موجود می بود ، به بازی اضافه می کنن تا گیمرهای هاردکور مجبور بشن هر دو نسخه رو تهیه کنن . مثلا wheel support چرا نباید از اول تو بازی موجود باشه ؟ که البته بدرد بازی های arcade نمی خوره در کل ولی بازم روش جالبی نیست که ناشرها پیش گرفتن . بنظرم مهمترین چیزی که می تونست برگ برنده بازی باشه cockpit view بود که خودش می تونست customize های جداگانه داشته باشه که دنیایی برای خودش می شد .( عوض کردن فرمان و داشبورد و .... ) .

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
من NFS باز قدیمی هستم ... Most wanted نسل 6شم رو که خوردم ... کربن رو که پوکوندم ... Pro street هم بدک نبود ولی زیاد حال نکردم ... Undercover که آشغال ... سری شیفت رو که اصلا نرفتم ... از شماره ی قبلی که Rivals بود هم لذت بردم و کیف کردم ... پلات هم شد ... میخواستم ببینم بازی چقدر نسبت به Rivals تفاوفت داره ... و اینکه بازی به نظرم حال و هوای کربن رو داره ... میخواستم ببینم به اندازه ی کربن و رلیوالز سرگرم کننده هست یا نه؟؟
صحبتی با شما و با کسانی که بازی رو انجام ندادن.
باید حرفه‌ای نگاه کنیم مسعود فراستی.
بازی به شدت بی محتواست. به چه معنی این حرف من؟
1.شما فقط باید در جادها تقریبا تکراری دریفیت بکشی و کات سین ببینی.
2.ماشینها بسیار تعدادشون اندک هست و بعضی از ماشین‌های دوست داشتنی بازی قابلیت کاستومایز حرفه‌ای ندارن. البته تو ماشین‌های دیگه که قابلیت کاستومایز دارند زیاد پیچیده و پر گزینه نیست.
3.به نظر من شباهتی با کربن و موست وانتد نداره دلایلش رو میگم. به عنوان کسی که تمام عناوین نیز فور اسپید رو از ps1 بازی کردم.تنوع در این بازی بسیار کم هست و ابجکتها خیلی سطحی و نچسب هستند و خسته کننده.
4.اون هیجانی که در نیدفور اسپید کربن یا موست وانتد بود در این بازی نیست فوقش دو تا پلیس پشت سر تون راه میوفتن و مثل آب خوردن میشه فرار کنی خبری هم از هلیکوپتر و مانعهای چالش آور و نابود کردن ماشین‌های پلیس نیست. اگر یادتون باشه تو موست وانتد یک سری ابجکتها بود که با برخورد با آنها مثلا یه پل روی پلیس فر میریخت.
5.این بازی چیزی به معنی فیزیک نداره همین بس.
در آخر من واقعیت رو گفتم این رو هم از روی متای بازی و نمرات اون میشه فهمید نباید خودمون رو گول بزنیم و احساسی نظر بدیم البته بعضی از گیمرها شاید عناوین قبلی نیز فور اسپید رو بازی نکردند و نمیتوند چه ظلمه بزرگی در این نسخه به فن های ریسینگهای ارکید شده
نید فور اسپید ریوالز به مراتب از این عنوان زیباتره آگه کسی تجربه نکرده حتما امتحانش کنه ضرر نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوست عزيز كاملا مشخصه ميخواي بازيو خراب كني !
من و خيلياي ديگه از اولين سري NFS باهاش بوديم تا الان.
بازي بدون شك بي نقص نيست ( هيچ بازي بي نقص نيست ) اما تو اين سال هاي اخير اولين NFSـي هست كه تقريبا داره به اصالتاش برميگرده !
درضمن اين بازي بيشتر شبيه به Underground شده يعني مسابقات خيابوني و نصف شب ، به ياد ندارم تو UG هليكوپتر ميومد !
يا واقعا براي مسابقات خيابوني هليكوپتر بايد بياد؟ :)
اما از نظر اسون بودن فرار كردن از پليسا قبول دارم خيلي راحته.

iHamid-1

کاربر سایت
Oct 11, 2014
8
نام
حمید رضا
دنده دستی برای pc و ps4 تایید رسمی شد. این بازی فوق العادس 9 از 10 میدم گرافیک گیم پلی صدا گذاری عالیه نمایش دنده روی صفحه کیلومتر هم اضافه خواهد شد. در آپدیت بعدی ...

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوست عزيز كاملا مشخصه ميخواي بازيو خراب كني !
من و خيلياي ديگه از اولين سري NFS باهاش بوديم تا الان.
بازي بدون شك بي نقص نيست ( هيچ بازي بي نقص نيست ) اما تو اين سال هاي اخير اولين NFSـي هست كه تقريبا داره به اصالتاش برميگرده !
درضمن اين بازي بيشتر شبيه به Underground شده يعني مسابقات خيابوني و نصف شب ، به ياد ندارم تو UG هليكوپتر ميومد !
يا واقعا براي مسابقات خيابوني هليكوپتر بايد بياد؟ :)
اما از نظر اسون بودن فرار كردن از پليسا قبول دارم خيلي راحته.

کاملا با این حرف دوستمون موافقم.
نمیدونم چرا بعضی توقعات بیجا دارن از بازی بیچاره، قشنگه بازی کن حالشو ببر دیگه.

اسمش روشه بازی اگر قرار بود بی نقص و ایراد باشه که... .
نکات مثبتش ببین بجای این که 600 تا ایراد ازش بگیری.

میخوای ایراد بگیری، سازنده راه های ارتباطی مختلف داره؛ در ارتباط باش بگو کجاش مشکل داره اونا هم سعی می کنن برطرف کنند.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
اقا این بازی رسما منو برد به زمان جوونیام که نیدفوراسپید بازی میکردم. یعنی یجورایی منو با نیدفوراسپید اشتی داد.
این شماره با همه اشکالات و کمبودهایی که داره با فاصله زیادی از نسخه های قبلی بهتره
افکتها گرافیک بازی رو چشم نواز کردن. کلا گرافیک هنری بازی خوبه. وقتی یجا می ایستی اب بارون که از ماشین چکه میکنه جالبه.
هندلینگ هم که قابل تغیره. هرجور خواستی تنظیم میکنی و همچنین یه داستان نیم بند هم داره. کلا هرچیزی طرفدارها می خواستن اضاف شده.
برا من که دایم فورتزا بازی میکنم مثل زنگ تفریح هست:d

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام کسی میدونه که این بازی رو اگه بخایم از اول بریم و به اصطلاح new game جدیدی رو انتخاب کنیم از کجا میشه این کار رو کرد؟ چون اصلا جایی نیست که بشه سیو بازی رو پاک کرد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر