Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یعنی عجیب این بازی حال میده . خیلی طرفدار ریسینگ نیستم ولی 89% بازی رو رفتم و واقعا تا اینجا که دیگ اواخر بازی هست عالی بوده . فقط یه سوال :
من اخرین ماشین که فرار هست رو باز کردم . بازی هم اواخرش هستم اما هنوز نمیشه تغیرراتی داخل لاستیک یا چراغ و ... داد . دقیقا چطوری میشه این بخش ها رو باز کرد ؟ قفل هستن

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
یعنی عجیب این بازی حال میده . خیلی طرفدار ریسینگ نیستم ولی 89% بازی رو رفتم و واقعا تا اینجا که دیگ اواخر بازی هست عالی بوده . فقط یه سوال :
من اخرین ماشین که فرار هست رو باز کردم . بازی هم اواخرش هستم اما هنوز نمیشه تغیرراتی داخل لاستیک یا چراغ و ... داد . دقیقا چطوری میشه این بخش ها رو باز کرد ؟ قفل هستن

سلام!
ببینید این قسمت هایی که قفل هست و نوشته No parts available در واقع این پارت ها کلا واسه اون ماشین وجود ندارند. اون فراری که شما برداشتی رنگ و لاستیک ماشین رو نمیشه تغییر داد. اگه یه ماشین خوش اسپورت میخواین ماشین های ارزون قیمت بهترین ماشین ها هستند تا اینکه شما لامبو و فراری و ... واسه کاستومایز بگیرید.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
ممنون . بهترین ماشین که هم بشه از لحاظ ظاهرس کاستوم کرد و هم اینکه وقتی تیونینگش کردی برای دریفت عالی باشه چی هست ؟ این فراری لامصب فقط سرعت داره . هرچقدر هم تغییر توی تنظیمات دریفتش میدم بازم اون چیزی که میخوام نمیشه .

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
این هم تصاویر مربوط به آپدیت 1.05

دو تا از تروفی هاش (Wrap Artist, ****** Addict) رو خیلی راحت گرفته میشه، برای (Climbing the Ranks) باید در یک ماه حداقل 10 تا Daily Challenge رو کامل کنید.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
ممنون . بهترین ماشین که هم بشه از لحاظ ظاهرس کاستوم کرد و هم اینکه وقتی تیونینگش کردی برای دریفت عالی باشه چی هست ؟ این فراری لامصب فقط سرعت داره . هرچقدر هم تغییر توی تنظیمات دریفتش میدم بازم اون چیزی که میخوام نمیشه .

خوب فراری سوپر اسپورته معلومه که نمیشه به راحتی باهاش درفت بکشی...
ماشینایی که واسه دریفت خوب هستند که والاا غیر از سوپر اسپورت ها اگه بتونی تنظیمات خوب روشون پیاده کنی همه واسه دریفت فوق العاده اند!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
خوب فراری سوپر اسپورته معلومه که نمیشه به راحتی باهاش درفت بکشی...
ماشینایی که واسه دریفت خوب هستند که والاا غیر از سوپر اسپورت ها اگه بتونی تنظیمات خوب روشون پیاده کنی همه واسه دریفت فوق العاده اند!

البته من با فراری 458 به رکوردهای دیریفتت نزدیک شدم
ولی رکوردات خیلی بدن من کلآ تونستم 2-3 تاشو بزنم تو فرندام من 2مم تو اولی

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
البته من با فراری 458 به رکوردهای دیریفتت نزدیک شدم
ولی رکوردات خیلی بدن من کلآ تونستم 2-3 تاشو بزنم تو فرندام من 2مم تو اولی

اتفاقاً میلاد هم در جریانه من کلاً کارم تو ماشین های گریپ هستش که با سرعت فوق العاده زیاد با کمترین کاهش سرعت بپیچند و تو دریفت زیاد نمیرم! در کل گریپ بازم... :d
شاید امتیازای من زیاد باشه ولی به قول میلاد دوستای اونور آبی:d رکورد هایی میزنن که امکان نداره حتی به نصفش برسی!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان بازی تو شبکه ی PSN تخفیف خورده ۲۰ دلار
نسخه ی دیلوکس هم ۲۳ دلار

ب نظرتون ارزش داره ۷۰ تومن بدم دیجیتالی بگیرم؟
نسخه ی فیزیکی رو میشه بعدا فروخت...

دیجیتالی بخرم دیگه همیشه دارمش... ارزش داره؟

Sent From Sony Xperia Z2

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
@Xenon360
کاملا سلیقه ایه . اگه طرفدار دنیای Street Racing و کاستومایز و ... هستی کاملا ارزششو داره! در غیر اینصورت دیسک بگیرید تا فرصت فروشش رو داشته باشید.

-----------------------
سری دوم عکس ها واقعا Snapshot Pro لذت بخشه :

آخرین ویرایش:

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
نسخه ی دیلوکس هم ۲۳ دلار

Sent From Sony Xperia Z2

یه نصیحت برادرانه نه فیزیکی بگیر نه دیجیتالی .بازی شدیدا غیر استاندارده همش تو جادهای باریک باید دیریفت بکشی.وست بازی هستی یهو سرورها قطع میشه و خیلی مشکلات ریز و درشت .اگر ریسینگ دوست داری پروجکت کارز رو بگیر معنی کامل یه بازی ریسینگ رو میفهمی.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
یه نصیحت برادرانه نه فیزیکی بگیر نه دیجیتالی .بازی شدیدا غیر استاندارده همش تو جادهای باریک باید دیریفت بکشی.وست بازی هستی یهو سرورها قطع میشه و خیلی مشکلات ریز و درشت .اگر ریسینگ دوست داری پروجکت کارز رو بگیر معنی کامل یه بازی ریسینگ رو میفهمی.

غير استاندارد :| جاده باريك :| قطعي وسط بازي :|
هيچكدوم از اين مشكلارو نداره بازي !!
بعدشم PC Simulation هست NFS هم Arcade و با هم مقايسه نميشن.

- - -ویرایش - - -

نسخه ی دیلوکس هم ۲۳ دلار

Sent From Sony Xperia Z2

به نظر من فعلا صبر كن تا فيزيكيش بياد زير ١٠٠ بعد بخر و خوب بازي كن و لذتشو ببر بعدم بفروش واسه NFS بعدي

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118

- - -ویرایش - - -

به نظر من فعلا صبر كن تا فيزيكيش بياد زير ١٠٠ بعد بخر و خوب بازي كن و لذتشو ببر بعدم بفروش واسه NFS بعدي

من منظورم سبک ریسینگ بود و ارزش خرید وگرنه بقال سر کوچمونم میدونه این دو تا با هم فرق دارند.:x

.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
یه سوال
الان اومدم Daily Challenge برم یکیش نوشته Start 3 Pursuits with Hooning منظورش چیه؟! بد رفته رو مخم !

عبارت دقیق معادلش میشه سوسکی؛ خطرناک رفتن خودمون
سرعت بالا، دریفت، دونات، دستی،....

یه ماشین سرعت بالا بردار یه سه بار جلو پلیس از این حرکتا بزن بعدم سریع گازشو بگیر برو یه جا قایم شو تا پیدات نکنه بعد از تموم شدن Cool Down دوباره بیا جلو همون از این حرکات بزن تا سه بار
دو دقیقه هم وقت نمیگیره.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
@Xenon360
کاملا سلیقه ایه . اگه طرفدار دنیای Street Racing و کاستومایز و ... هستی کاملا ارزششو داره! در غیر اینصورت دیسک بگیرید تا فرصت فروشش رو داشته باشید.

- - -ویرایش - - -

من منظورم سبک ریسینگ بود و ارزش خرید وگرنه بقال سر کوچمونم میدونه این دو تا با هم فرق دارند.:x

.

من NFS باز قدیمی هستم ... Most wanted نسل 6شم رو که خوردم ... کربن رو که پوکوندم ... Pro street هم بدک نبود ولی زیاد حال نکردم ... Undercover که آشغال ... سری شیفت رو که اصلا نرفتم ... از شماره ی قبلی که Rivals بود هم لذت بردم و کیف کردم ... پلات هم شد ... میخواستم ببینم بازی چقدر نسبت به Rivals تفاوفت داره ... و اینکه بازی به نظرم حال و هوای کربن رو داره ... میخواستم ببینم به اندازه ی کربن و رلیوالز سرگرم کننده هست یا نه؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر