Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
نمرات اومد چرا اینقدر نمرات پایینه دوستان یعنی اینقدر بازی افتضاحه
..........

USgamer: 90
Gaming Trend: 85
LaPS4: 84
Hobby Consolas: 77
Atomix: 75
GamesBeat: 70
Post Arcade:70
Eurogamer Italy:70
EGM: 70
Game Rant: 60
We Got This Covered:60
Attack Of The Fanboy: 60
God Is a Geek: 65
Videogamer: 50
Gaming Age: 50
Gameblog.fr: 50

متای نسخه PS4
122.png
متای نسخه Xbox One
112.png

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
اشکم در اومد یعنی بعد 2 سال ea و ghost games گند زدن با کله کوبیدن nfs رو زمین من گفتم حداقل همه 8 میدن اینم از متا پولمو بدم به متا 7 ! نا امیدم کرد منه ریس بازو واقعا که اینا چه متا هاییه !!!!!

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ای بابا دلمون لک زده بود واسه یه ریسینگ مشت با تیونینگ های خاطره انگیز... یعنی هیچ کمپانی مثل EA تو ری...ن به ی IP شگرد نداره... درسته دوستان میگن متا رو بیخیال باید آدم خودش لذت ببره. متای سیندیکیت بالا نبود و من ازش لذت بردم چون سایت هایی که قبولشون داشتم بهش نمره بدی هم نداده بودن. ولی اینجا به جز Gspot بقیه سایت های معتبر هم نمره ضعیفی دادن. یعنی یه عنوان خیلی ضعیف داده بیرون. واقعا دلم نمیاد 200 پول بدم بعدش پشیمون بشم وقتی علاوه به نمرات ضعیف رزولوشن 900p با فریم ریت ناپایدار هم بهش اضافه بشه. باید یه فکری بکنم ببینم به جز تومب ریدر چی بگیرم دیگه این مدت رو باش سر کنم. اه

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
ای بابا دلمون لک زده بود واسه یه ریسینگ مشت با تیونینگ های خاطره انگیز... یعنی هیچ کمپانی مثل EA تو ری...ن به ی IP شگرد نداره... درسته دوستان میگن متا رو بیخیال باید آدم خودش لذت ببره. متای سیندیکیت بالا نبود و من ازش لذت بردم چون سایت هایی که قبولشون داشتم بهش نمره بدی هم نداده بودن. ولی اینجا به جز Gspot بقیه سایت های معتبر هم نمره ضعیفی دادن. یعنی یه عنوان خیلی ضعیف داده بیرون. واقعا دلم نمیاد 200 پول بدم بعدش پشیمون بشم وقتی علاوه به نمرات ضعیف رزولوشن 900p با فریم ریت ناپایدار هم بهش اضافه بشه. باید یه فکری بکنم ببینم به جز تومب ریدر چی بگیرم دیگه این مدت رو باش سر کنم. اه

دوست عزیز تا 13 روز دیگه star wars battlefront میاد اونو بگیر خیلی قشنگه من بتاشم بازی کردم واقعا سرگرم کننده و عالیه منم از NFS نا امید شدم الان با درایو کلاب عشق میکنم منظمم داره آپدیتش میکنه این ماه هم پرایوت لابی میده و... خیلی قشنگه

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
پس چرا بعد بازی بتا من اینقدر از بازی خوشم اومده بود
قضیه چیه ؟؟؟:-/
دانلود امروز تموم میشه میام چندو چون کار و میگم ببینیم از چه قراره
یادمه درایو کلاب هم اول شدید کوبیده شد و لی بعد با حمایت سازنده الان یه عنوان قابل احترام شده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قضیه چیه نمرات اینقدر ضعیف ولی هر کی بازی کرده راضیه ؟ یکم روشن سازی کنید و مشکلات بازی کناره خوبی هاش رو یکم سبک سنگین کنید بگید کدوم میچربه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خوب منم به عنوان اولین شاکی واقعی از always online از صبح تا الان نشد یک بار هم وارد بازی بشم، همش error 000069 و میگه به اینترنت وصل نیستی و نمیشه به سرور های EA وصل شد. نت من هم 1mb پارس آنلاین هست. الکی 70$ پول پیش خرید دادم =((

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوست عزیز تا 13 روز دیگه star wars battlefront میاد اونو بگیر خیلی قشنگه من بتاشم بازی کردم واقعا سرگرم کننده و عالیه منم از NFS نا امید شدم الان با درایو کلاب عشق میکنم منظمم داره آپدیتش میکنه این ماه هم پرایوت لابی میده و... خیلی قشنگه
از وقتی مشکلات آنلاین فیفا و هیلو گریبانمو گرفت :)) هرچند سرورای هیلو مشکل داشتن و الان رفع شد خداروشکر، ولی کلا چشم و دلم ترسیده برم سمت بازی های شوتر آنلاین. پول بدی و آخر هم نتونی درست بازی کنی با این نت مضخرف ایران. حتی برای کالاف هم دو دل هستم. البته بخش داستانی داره یکم آدم رو قلقلک می ده. شدیدا دارم به تومب ریدر و فالوت فکر می کنم. فالوت تاحالا بازی نکردم نمی دونم فازش چیه.
رفع اسپم:
دوستانی که این بازی رو روی ایکس باکس بازی کردن بگن این افت فرم و کاش رزولوشن خیلی آزاد دهنده هست یا نه؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان یه مقدار بیشتر توضیح بدید.چرا اینقدر متا پایین اومده؟اکثر کسانی که بازی کرده بودن ازش راضی بودن.پس چرا متاش از rivals هم کمتر شده؟؟؟!
داخل نقد و بررسی بازی یکی از نکات ضعفش رو خسته کننده بودن بازی گفتن.واقعیت داره؟؟؟!!:(:-s

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Need for Speed returns to its urban car culture roots with a gorgeous-looking, very well designed game that offers five different racing styles to tackle - and a bevy of interesting cars to modify and make your own. Its story is a lot of fun, and it's set in an impressively large environment that is very enjoyable to drive around. A great arcade racer that's both challenging and addictive.

Need for Speed PS4 Review: Back to its Roots | USgamer
4.5/5

The game is far from perfect, but it is, at points, truly exceptional. Its jaw-dropping visuals, adrenaline-pumping audio, and highly-customizable handling make screaming around the darkened streets of Ventura Bay an intense thrill
. The sense of ownership that comes with tuning a single ride to perfection rather than simply grabbing the flashiest vehicle available proved tremendously rewarding.

Need for Speed Review - GameSpot
8/10

When you factor in Need for Speed's forgettable story, you're left with a slightly above average racing game that's not as enjoyable as past series entries. From a pure gameplay perspective, it works, but it never manages to elevate itself. If you're in the mood for a new cinematic racer though, you could do a whole lot worse.

Review: Need for Speed
6/10

Need for Speed looks the part, sounds the part, and is surprisingly reverent to real-world car culture. I like the direction Ghost has taken here, and I think it’s the right one, but beneath its flashy exterior it's not quite firing on all cylinders.

Need for Speed Review - IGN
6.3/10

The customization features are a welcome return, and the five-layered career lets you play with different approaches to driving. Some aspects of Need for Speed could use more variety, but it’s a solid foundation to move the series forward.

Need for Speed Review Text | GameTrailers
83/100

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
خب. بنده هم بازی رو خریداری کردم و حدود 1 ساعت بازی کردم.
نمیدونم چی بگم هندلینگ بازی واقعا خوبه کاملا دست خودتونه.
یک چیزی که خیلی اذیت میکنه خلوت بودن شهره و حس خوبی نمیده واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر