Need For Speed : Undercover | PS3

دوست عزیزgt5 رو با هیچ بازی مقایسه نکن حتی پرولوگ هم نمیتونی با بازی دیگه مقایسه کنی گرن تریسمو سیمولاتور هست(شبیه سازی شده) که واقعآ هم کارش درسته.حرفی هم نیست.

midnight club LA نمی تونم چیزی بگم چون هنوز بازی نکردم ولی تریلر هایی هم که دیدم چنگی به دل نمی زد.

بنده هم جی تی 5 و گرید داشتم.باز هم رفتم نید و گرفتم .چون سبک بازی فرق می کنه.

دوستان درسته این بازی در حد ماست وانتد و کربن نیست ولی نامردیه اینقده ازش بد بگین
من خودم اول بازی رو بازی کردم و بلافاصله نصب کردم و همینطور رفتم جلو دیدم که داره جذاب میشه
الان یه بوگاتی خریدم....
پیشنهاد میکنم جلوتر برین و بازی رو زود ازش خسته نشید
عزیز کسی از بازی بد نگفته فقط من گفتم ارزش 50-60 تومان رو نداره، چون روند داستانی یک بازی هستش که اونرو جذاب می کنه. روند داستانیه Undercover در حدود 11-12 ساعت تموم شد در صورتی که Most Wanted چیزه دیگری بود.
درمورد امتیازات سایت ها هم من به شخصه کمتر توجه می کنم. ممکن است یک بازی 1 گرفته باشه و من خیلی ازش خوشم بیاد و برعکس ممکن است بالاترین امتیاز ها رو هم دارا باشه ولی برای من جذابیتی نداشته باشه.
تنها جذابیتی که برای من Undercover دارا بود فقط روند داستانی کریر بود که اونهم 11 ساعته تموم شد.

منظور اینه که وقتی برای PS3 بازیهای بهتر Racing هستند چرا این بازی رو باید گرفت!
البته بگم که NFS UC اینقدر اشغاله که به نظر من ارزش 2 تومان هم نداره

والا ما كه بازي مي كنيم الان خيلي هم جالب جالب نيست ولي خر شديم گرفتيم 70ت ولي راست گفتي هيچي به با حاليه Most Wanted نميشه تو سري NFS اييي!!!ميشع روزي يه بازيه NFS تو سبكو باحاليه MW بياد....:((

باز که شما حرف خودتون رو میزنید;)
بابا شما اینقدا هم که میگید بد نیست...انگار یه شرکت ایرانی این شمارشو ساخته
همون سازنده ها این شماره رو ساختن...چطور ممکنه تو 1 سال بازی رو از خیلی خوب به افتضاح تبدیل کنه؟؟؟
درسته اصلا به پای ماست وانتد نمیرسه ولی شما دارین نامردی میکنین در حقش:confused:

باز که شما حرف خودتون رو میزنید;)
بابا شما اینقدا هم که میگید بد نیست...انگار یه شرکت ایرانی این شمارشو ساخته
همون سازنده ها این شماره رو ساختن...چطور ممکنه تو 1 سال بازی رو از خیلی خوب به افتضاح تبدیل کنه؟؟؟
درسته اصلا به پای ماست وانتد نمیرسه ولی شما دارین نامردی میکنین در حقش:confused:

ببین اقای توماس به نظر من تمام بازیها سلیقه ای هستن که یه فردی از یه بازی خوشش میاد و یکی دیگه خوشش نمیاد.
این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست.
در ضمن بازی افتضاح کامل نیست ولی اگه کسی از یه چیزی بدش بیاد خدا هم نمیتونه نظرشو عوض کنه.

من نميدونم چرا مسئولين سايت انقدر سليقه اي كار ميكنن !!!!!
اين need for speed كه انقدر بازي ضعيفيه حداقل طي چند سال اخير ميزارنش تو تاپيكهاي مهم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or