Need For Speed : Undercover | PS3

؟؟

سلام دوستان
من میخواستم بپرسم از دوستایی که این بازی رو گرفتن و بازی کردن این بازی ارزش 50 60تومن داره که بگیری یانه چون من میخواستم این بازی رو بگیرم.؟

سلام دوستان
من میخواستم بپرسم از دوستایی که این بازی رو گرفتن و بازی کردن این بازی ارزش 50 60تومن داره که بگیری یانه چون من میخواستم این بازی رو بگیرم.؟
نه برادر كلن بازيش باگ داره اعصاب نميزاره برات.
بيخالشو

سلام دوستان
اگه Xbox داشتی و بعد می خواستی 5-6 تومان پولشو بدی چرا ارزش داشت ولی اینکه بخوای 50-60 پولشو بدی فکر نکنم اونقدر ارزش داشته باشه. در صورتیکه اگر این عنوان اسمش Most Wanted بود 80 تومان هم ارزش گرفتن داشت!

دوستان درسته این بازی در حد ماست وانتد و کربن نیست ولی نامردیه اینقده ازش بد بگین
من خودم اول بازی رو بازی کردم و بلافاصله نصب کردم و همینطور رفتم جلو دیدم که داره جذاب میشه
الان یه بوگاتی خریدم....
پیشنهاد میکنم جلوتر برین و بازی رو زود ازش خسته نشید

من هیچوقت حاضر نیستم به بازی که 4.5 گرفته دست بزنم.

مهدی جون البته بازی نیست که دیگه ارزش دست زدن هم نداشته باشه ولی اگه بازی مثل
Grid یا Burnout رو بازی کرده باشی این بازی برات جذابیتشو از دست میده چون اصلا قابل مقایسه با اونا نیست.

دوست عزیز من هم موقعی که امتیازاتی که در سایت ها بازی داده بودن دیدم گفتم این دیگه چه آشغالی هستش وگفتم اگه مفت هم بدن نمی گیرمش تا چند روز پیش خونه یکی از دوستام بازی کردم.

ونظرم بطور کلی عوض شد.وسریعآ رفتم و خریدمش.بازی خوبی هستش هیجان داره اول بازی ممکنه حالت بهم بخوره ولی جذاب میشه.ارزش خرید و که داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or