Need For Speed Undercover for X360

• Thread starter Thread starter Buyma
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
http://www.baziforoosh.com/
دوستان قصد تبلیغ نذلرم ولی اینجا بازیو میفروشه.... آدم معتبری هم هست کلا بازیامو از اون میخرم.;)
دیشب گرفتم.... خیلی بهتر شده....

خوب شما که گرفتی بیا یه توضیحی بده. بازی مثل MW که زمان خودش خیلی توپ بود هست؟!!

عجیبه ها !!!
قرار بود اول UC رلیز بشه . حالا باز چی شده که اول سروکله Pal پیدا شده ؟:confused:
این به خاطر بی در و پیکر بودنه مارکتهایه اروپا هست
تا بوده همین بوده
اخر ما نفهميديم اين تاخير تو ريجن ها چه معني داره اول پال بعد يوسي و بعد جي:confused:رضا زياد تو كف نباش من زياد با بازيش حال نكردم حد اقل تا حالا
خراب شه اين EA با اين وعده وعيداش

آخرین ویرایش:
منظورت چیه؟
یعنی در حد mwهم نیست؟
چرا در حد Most Wanted هست نه بيشتر ولي اينم داشته باشين كه MW ماله 2-3 نسخه قبل NFS هستش و UC در حد MW بودن يكم تابلو نيست
البته موضوعه بازيش بدك نيست من هم فعلا مقدار كمي از بازي رو طي كردم و فعلا راضي نيستم تا بعدا ببينيم چه شود

چرا در حد Most Wanted هست نه بيشتر ولي اينم داشته باشين كه MW ماله 2-3 نسخه قبل NFS هستش و UC در حد MW بودن يكم تابلو نيست
البته موضوعه بازيش بدك نيست من هم فعلا مقدار كمي از بازي رو طي كردم و فعلا راضي نيستم تا بعدا ببينيم چه شود
آخه با اون گندی که سره کربن و پرو استریت زد در حد همون MW هم باشه من یکی که خدا رو شکر میکنم:love:

من الان مدت خیلی زیادیه که از سری NFS قطع امید کردم
اخرین NFS که من خیلی باهاش حال کردم Hot Pursuit 2 بود. Underground خوب بود (Underground 2 که البته به نظر من افتضاح بود) و MW هم بد نبود
کلا الان باید منتظر یک معجزه بود تا یک NFS درست حسابی بیاد بیرون

PS: یادش بخیر قدیما از بیرون و داخل ماشین ها عکس و video گرفته بودن که میشد ببینی و من خیلی باهاش حال میکردم

اخرین NFS که من خیلی باهاش حال کردم Hot Pursuit 2 بود. Underground خوب بود (Underground 2 که البته به نظر من افتضاح بود) و MW هم بد نبود

PS: یادش بخیر قدیما از بیرون و داخل ماشین ها عکس و video گرفته بودن که میشد ببینی و من خیلی باهاش حال میکردم
اخ اشكان مدير گفتي HOT Pursuit دلم رفت عجب حالي ميكرديم :love:
need_for_speed_hot_pursuit_2-front.jpg
دقيقا از Underground2 به بعد NFS شروع به افت كرد
ما فكر كرديم UC اون معجزه هستش از تريلر هاش و بازيگر هاي هاليووديش و ...:sick:
آخه با اون گندی که سره کربن و پرو استریت زد در حد همون MW هم باشه من یکی که خدا رو شکر میکنم:love:
:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or