Need For Speed:The Run رسما تایید شد.

• Thread starter Thread starter Saber
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
nfstherun.jpg

دردود
خوب مثل اینکه دوباره EA Game دست به کار شده و نسخه ی جدیدی از بازی زیبای NeeD For SpeeD رو رسما معرفی کرده و اسم این نسخه هم Need For Speed:The Run گذاشته .اینطور که به نظر میاد تریلری از بازی منتشر کرده که در زیر میتوانید ببینید.و همینطور تاریخ عرضه ی این بازی را هم برای 18 نوامبر 2011 مصادف با جمعه 27 ابان ماه عرضه میگردد و هنوز پلتیفرم ها ی این بازی مشخص نیست .
به احتمال زیاد این بازی در E3 2011 رونمایی خواهد شد.
منبع
دیدن تریلر
دانلود تریلر

-----------------------------------------
اطلاعات جدید
بازی توسط استدیوی Black Box ساخته میشود این استدیو بازیهایی همچون (Carbon و Undercover و mostwanted ) ساخته است .این طور که از تریلر پیداست بازی همانند نسخه یهای پیشین در خیابان است و تعقیب و گریز دارد و اینطور که به نظر میرسه مسابقات از سانفرانسیسکو تا نیویورک برگذار میشه و داستان بازی به یک نفر به نام جک ختم میشود که شما در نقش جک هستید که باید در مسابقات The Run شرکت کنید تا پیروز بشوید چون این تنها راه نجات جک هست.

-----------------
این اطلاعات از تریلر بازی منتشر شده است.
پیشنهاد میکنم تریلر رو ببینید.

آخرین ویرایش:
درسته که سریNeed for Speed نخ نما شده و دیگه چنگی به دل نمی رنه و صرفا تجاری شده ولی امیدوارم که بتونن تو این سری خاطره ی Carbon و Undercover و mostwanted رو زنده کنن..
البته چشم آب نمی خوره!!:(

چرا بعضیا می خوان نظر خودشون رو به دیگرون تحمیل کنند!؟ از چه لحاظ بازی Pro street و undercover فاجعه بودن!؟ شاید به نسبت most wanted یا underground ضعیفتر ظاهر شدن ولی بد هم نبودند چه از لحاظ فروش و چه از لحاظ امتیازات. من به شخصه خیلی خوشحال هستم که دوباره black box رو این سری کار میکنه. اگه هر سال 10 تا هم nfs ساخته بشه فقط nfsهای blackbox رو بازی میکنم ودیگر هیچ!
اینو هم اضافه کنم که NFS:HP شرکت criterion همون burnout بود که خیلی زور زده بودن شبیه NFS های blackbox بشه!

من نميدونم يك عده چطور به مزخرف بودن Undercover و Prostreet اعتقاد ندارن.

اين سري بعد از Underground هميشه افت كرده.

منكه هنوز خاطرات اون بازي رو به صدتا از اين جديداش نميدم.

ترجيح ميدم اگه بخوام Racing بازي كنم منتظر FM4 و Dirt3 باشم.

سالي دو تا NFS يعني رسما :

:sick:

عزیز من نظر ها فرق میکنه چون شما از این 2 شماره بدت میاد بقیه هم باید بدشون بیاید ؟؟؟؟؟؟؟؟

سبک بازی های FM - Dirt - NFS خیلی با هم دیگه متفاوته!!!؟ #:-s

همین جمله شما نشون میده که یک NFS باز اصیل و حرفه ای هستین!!!؟ /:)

آقا یه ذره کمتر با قاطعیت صحبت کنید اگه فردا روز دری به تخته ای خورد بازی خوب از آب در اومد حداقل روش رو داشته باشین تعریف کنید :d
بعد الان MW نسبت به U اُفت داشت ؟! البته سلیقه ای هم هست تا حدودی :d خیلیا میگن از MW به بعد افت داشته بعضی هم مثل شما ولی خب یکی هم مثل من که با کربن هم خیلی حال کردم :d کلا این سری اگه بتونه یه گیم پلی هیجانی توی شهر و به صورت open-world بدون افت فریم و این حرفا ارائه بده راحت می تونه دوباره جای خودشو توی دل هواداراش باز کنه :d

دو چيز تو اين بازى هست كه منو اميدوار مى كنه:
١- black box = داستان و گيم پلى خوب
٢- frostbite 2 = گرافيكى كه بقيه ى بازىهاجلوش چيزى براى گفتن ندارن

آخرین ویرایش:
میشه یک منبع معتبر بزارید که نوشته باشه بازی با Frostbite 2 ساخته میشه ؟
Black Box at work on cross-country race installment in popular driving series using DICE's Frostbite 2 engine; Xbox 360, PS3, PC, Wii, 3DS versions planned.
Gamespot
--------------------
The Run is powered by DICE’s Frostbite 2 engine, which according to the press release, provides awesome visuals and car physics that “hug the road even at top speeds all built around a gripping storyline.” Autolog is also back so folks can track career progression and compare game stats.
vg247

بابا رسما گند زدن به اين بازي.كاري به شبيه سازش ندارم ولي hp يك مقدار اميدوار كننده بود ولي هنوز كار داره تا به روزهاي اوجش برسه.اميدوارم اين يكي بتونه همه چيز رو جبران كنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or