Need For Speed:The Run رسما تایید شد.

• Thread starter Thread starter Saber
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
nfstherun.jpg

دردود
خوب مثل اینکه دوباره EA Game دست به کار شده و نسخه ی جدیدی از بازی زیبای NeeD For SpeeD رو رسما معرفی کرده و اسم این نسخه هم Need For Speed:The Run گذاشته .اینطور که به نظر میاد تریلری از بازی منتشر کرده که در زیر میتوانید ببینید.و همینطور تاریخ عرضه ی این بازی را هم برای 18 نوامبر 2011 مصادف با جمعه 27 ابان ماه عرضه میگردد و هنوز پلتیفرم ها ی این بازی مشخص نیست .
به احتمال زیاد این بازی در E3 2011 رونمایی خواهد شد.
منبع
دیدن تریلر
دانلود تریلر

-----------------------------------------
اطلاعات جدید
بازی توسط استدیوی Black Box ساخته میشود این استدیو بازیهایی همچون (Carbon و Undercover و mostwanted ) ساخته است .این طور که از تریلر پیداست بازی همانند نسخه یهای پیشین در خیابان است و تعقیب و گریز دارد و اینطور که به نظر میرسه مسابقات از سانفرانسیسکو تا نیویورک برگذار میشه و داستان بازی به یک نفر به نام جک ختم میشود که شما در نقش جک هستید که باید در مسابقات The Run شرکت کنید تا پیروز بشوید چون این تنها راه نجات جک هست.

-----------------
این اطلاعات از تریلر بازی منتشر شده است.
پیشنهاد میکنم تریلر رو ببینید.

آخرین ویرایش:
مثل اینکه ea داره کم کم به خودش میاد.hp با اینکه open-world نبود ولی خیلی خوب کار شده بود بود این رو هم که سازنده اصلی میساره دیگه عالی میشه مخصوصا داستان هم داره .دوتا شهر هم داره دیگه چی میخوایین؟؟

منک با UG و MW و Carbon حال کردم ! این جدیدا همشون افتضاح بودن ! Under Cover رو که تا نصب کردم تنظیمات رو گذاشتم آخر حالم از بازی بهم میخورد ! بابا همون mw گرافیکش خداتر بود ! اصلا بازی مصنوعی شده ! گیم پلی که افتضاح ! اینقدر از Hot Pursuit تعریف میکردن اما وقتی نصب کردم حسی بدتر از آندرکاور بهم دست داد ! کاملا مصنوعی و دریوری ! با گیم پلی مضخرف !
خلاصه دو 3 سالی هست ریسینگ درست حسابی رو PC نزدم ! منتظر نسخه جدید Grid میشینیم :)

منک با UG و MW و Carbon حال کردم ! این جدیدا همشون افتضاح بودن ! Under Cover رو که تا نصب کردم تنظیمات رو گذاشتم آخر حالم از بازی بهم میخورد ! بابا همون mw گرافیکش خداتر بود ! اصلا بازی مصنوعی شده ! گیم پلی که افتضاح ! اینقدر از Hot Pursuit تعریف میکردن اما وقتی نصب کردم حسی بدتر از آندرکاور بهم دست داد ! کاملا مصنوعی و دریوری ! با گیم پلی مضخرف !
خلاصه دو 3 سالی هست ریسینگ درست حسابی رو PC نزدم ! منتظر نسخه جدید Grid میشینیم :)
UC قبول دارم بد بود ، اما تو حتما HP رو هم به چشم یه NFS بد دیدی ، زدی پاکش کردی:d

HP واقعا بازی خفنی بود ، من به RUN هم خیلی امید دارم

باید منتظر یود و دید که بازی چی هست احتمالا تو e3 باید یه نمایش خوب داشته باشه
-----------------------------------------------------------------------------------------------

ببینم underground رو کدوم استودیو ساخت؟؟؟؟؟ من واقعا این شماره رو دوست داشتم خیلی خیلی زیبا ساخته شده بود و ایده جدید و نابی بود

من خودم هیچ کدوم از NFS های اخیر رو بازی نکردم پس نظری هم نمیتونم در موردشون بدم این بازی هم فعلآ فقط یه تیزر ازش به نمایش در اومده که فقط بیانگر اینه که بازی دارای داستان خواهد بود و مسابقات توی شهر اتفاق میفته پس چیز خاصی فعلآ برای اینکه بتونیم در موردش نظر بدیم نیست و باید تا E3 صبر کرد تا اطلاعات جدیدی از بازی بیاد

به هر حال امیدواریم با یه نسخه خوب از سری بازی های NFS روبرو شیم هر چند که به عققیده بعضی از دوستان خواب و خیال

UC قبول دارم بد بود ، اما تو حتما HP رو هم به چشم یه NFS بد دیدی ، زدی پاکش کردی:d

HP واقعا بازی خفنی بود ، من به RUN هم خیلی امید دارم
اولین نکتش از سبک انتخاب مسیر ها و مسابقات خوشم نیمود ! نکته بعدی محدود کردن انتخاب به یک پورش ! (هرچند عشق من پورش هست و هیچ ماشینی رو بیشتر از ماشین های پورش دوست ندارم ! :دی) !
مسابقه بی هدف و دروپیکر هم لذتی نداره ! تو MW تو با کلی آدم کل مینداختی دهنشو صاف میکردی ! تو کربن کمتر بود ولی کیفیت بازی و بخصوص تو شب بودنش واسه من قشنگ تر بود ! UG1 هم با اینک OW نبود خوب ! UG2 از نظر آزادی واقعا عالی بود ! و بخصوص تیونینگ کردن !
کلا تیونینگ کردن هم همش داره محدود تر و مصنوعی تر میشه ! تو اون NFS ها میرفتیم توی یک گاراژی چیزی تیونینگ میکردیم ولی اینا از تو آپشن ! ماشینا اصلا چنگی به دل نمیزنن ! انگار ماشین ها از جاده ها جدان !

پ.ن : اینا نظر شخصی و تجربه شخصی و علاقه شخصیه :دی

آخرین ویرایش:
دوستان با این تریلری که دادن بعید نیست بتونی از تو ماشین در باب و کارای خلاف بکنی ! :d
من با اون دوستمون که گفتن شبیه F&F هست کاملا موافقم.
برای اولین بار (فکر کنم)شخصیت اصلی رو دیدیم !:d
منتظریم تا ببینیم چی می شه :x

به نظرم توی بازی داری از چیزی فرار میکنی ! یعنی این جک داره از کسی یا پلیس فرار میکنه ! ( RUN ?!)
هم اسمش هم اون جملات آخر تریلر The Race For Your life !
The Race Of Your Life !
من میگم با یه داستان جالب طرفیم !
امیدوار شدیم ! ( من فرار دوس دارم :دی)

من که هیچ امیدی ندارم اما خوب چون Black Box داره درست می کنه ممکنه یه خورده امید به آدم بده .
اما انگار به نظر می یاد داستان جالبی داشته باشه .
معمولا همه ی تیزرا و تریلرای NFS خوبه ولی بعد از اینکه می یاد گندی بیش نیست .

قابل توجه بعضیا که قاطی کردن باید بگم
که سری Shift دیگه هیچ ربطی به Need For Speed نداره!!!!!!
دقت کرده باشید در Shift2 دیگه کلمه Need For Speed رو بکار نبرده!!!!
سری شیفت واسه رقابت با فورزا وگران توریسمو میده بیرون EA
کسایی که میگن Shift 2 مزخرف بود بنظرم چیزی از بازی کردن و گرافیک سر در نمیارن!(نظرشخصی)

مهم ترین نکته ای که کسی بهش اشاره نکرد اینه که احتمالآ سبک بازی یه کمی تم Split/Second و Motorstorm: Apocalypse رو به خودش گرفته ! حداقل توی این ویدئو که این طور به نظر میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or