Need For Speed : Shift - XBox 360 Version

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
فرمون بوگاتی تعطیله؟ بیخیال عزیز حتما بلد نیستی باهاش بازی کنی چون به نظر من جز 5 تا ماشین برتر بازی هست.

ماشین خوبی هست ولی توی جاده های پر پیچ و خم کم می یاره. تازه من Tuning اش رو هم تنظیم کردم. در کل هیچ ماشینی توی بازی به پای Zonda نمیرسه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ماشین خوبی هست ولی توی جاده های پر پیچ و خم کم می یاره. تازه من Tuning اش رو هم تنظیم کردم. در کل هیچ ماشینی توی بازی به پای Zonda نمیرسه.
من که باهاش خوب میرم:biggrin1: البته خوب Zonda رو قوی تر طراحی کردن ولی به نظر من توی Tier 4 بهترین ماشین بوگاتی و Zonda و لکسوس هستند.

راستی 19 تا Epic Badge گرفتم و فقط یک دونه مونده تا بازی پلاتینیوم بشه:biggrin1:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ولی انصافا نسخه قبلی کجا این کجا !:(

منظورت از نسخه قبلي UC يه؟ اون كه يه آشغال بود با اون شخصيت هايه احمقانش.
اين بازي خيلي به دلم نشست. خيلي خوبه اما اي كاش در كنار اين همه دقت در زمينه تخريب فني ماشين يكم هم رو تخريب ظاهر ماشين كار ميكردن ماشينا بعد از تصادف انگار با فوتوشاپ دهفرمه شدن اما تويه عناوين ديگه كه ماشينا تخريب ميشن مثل گريد ظاهر ماشين خيلي زيبا نابود ميشه. بازيشو رو هر سه كنسول انجام دادم اول رو X360 خيلي باحال بود اما حالا كه واسه پي سيم يك دسته مدل G25 Racing Wheel ساخت لوجيتك گرفتم كه باعث شده ديگه از PC كنده نشم عين واقيته چون اين دسته 3تا پدال داره و اگه باحاش كلاچ نگيري گيربكس ميپكه.
و الان با اين بازي اولي باره كه دارم به صورت دنده دستي بازي ميكنم و قبلا اصلا به ذهنمم نميرسيد كه يك بازي بياد كه با دنده دستي بيشتر از اتوماتيك حال بده اما اين بازي به خاطر عملكرد خوب و به موقعه راننده خيلي ميچسبه و راننده عين كاريي كه ميخاي رو انجام ميده و هم زمان با لحظه اي كه تو دنده ميدي راننده هم دنده رو عوض ميكنه بي تاخير.:bash::praying::thumbsup::groupwave:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
من یک لامبورگینی گرفتم(مدلش رو نمیدونم ولی همونیه که تو تایر 3 هست و از اون یکی مدل گرونتره) موقعی که مسابقه میدم ماشین تو دنده 4 خفه میکنه و مجبور میشم معکوس بدم چکار کنم تنظیم خاصی چیزی داره:confused:
ممنون:love:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم بازی رو شروع کردم
میتونم بگم که بد نیست ، و میشه اسمش رو Grid1/2 هم گذاشت چون فکر میکنم که گرید بهتر از این بود
ولی در کل جالبه و میشه باهاش کنار اومد
کاش طبق رواله MW و uc پیش میرفت

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستانی که بازی رو تموم کردن توی Tier2 مرحله Mixed event یکی از مراحل رو تا انتخاب می کنی یه BMW میده و میره تو بازی من هر کاری می کنم به نفر 5 هم نمیرسم اینجا باید چه خاکی بر سر خیش بریزم !؟:biggrin1: (اصلا توی همه مراحل حتما باید اول بشم!؟)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستانی که بازی رو تموم کردن توی Tier2 مرحله Mixed event یکی از مراحل رو تا انتخاب می کنی یه BMW میده و میره تو بازی من هر کاری می کنم به نفر 5 هم نمیرسم اینجا باید چه خاکی بر سر خیش بریزم !؟:biggrin1: (اصلا توی همه مراحل حتما باید اول بشم!؟)
امیر من بازی رو تموم کردم. نه تو لازم نیست که توی همه مراحل اول بشی. فقط باید تعداد ستاره های خودت رو به عدد کافی برسونی تا Tire 4 برات باز بشه و بعدش هم اگه بخوای بازی رو 1000تایی کنی باید Badgeهای مورد نظر رو تکمیل کنی که اگه خواستی من در خدمتم چون 20 تا Epic Badge رو گرفتم و می تونم بهت راهنمایی کنم.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
پسر این لامبورگینی مورسیه لاگو کلا بهترین ماشین این بازی هستش !!
بچه ها ماشینهای Tire 4 اصلاً Upgrade ندارن ؟ من الان Level 30 هستم و میگه هیچ Upgrade ی برای این ماشین (any Car in Tire 4) وجود ندارد !!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام من تو tire 2 تو اون مرحله drift گیر کردم خیلی سخته چه جوری drift بکشم که امتیازشو بگیرم یکی راهنمایی کنه لطفا:blushing::cheesygri

با حداكثر سرعت بيا تا لبه پيچ بعد گاز رو ول كن و فررمون رو مطابق با جهت پيچ تا ته بگردون( سعي كن تو لبه داخليه پيچ باشي وقتي درجه نشانگر ميزان انحراف عقب ماشين از نيمه رد شد فرمون رو كامل برگردون تو جهت مخالف حالا گاز رو بگير و ول كن حواستم به درجه انحراف باشه وقتي داشت به ماكسيمم نزديك ميشد يك لحظه فرمون رو رها كن بعد دوباره بگردون انشا الله كه موفق بشي.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چطوری باید نیترو زد؟

خب كليد نيترو رو بزن ديگه. اين مثل قبليا موقع نيترو زدن نيم متر آتيش بيرون نميده و تنها حالتي كه ميشه فهميد نيترو زدي اينه كه آرم كپسول نيترو به آرومي شروع به خالي شدن ميكنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر