Need For Speed : Shift - XBox 360 Version

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی قبلاً چی بود که حالا شبیه سازشم کردن. البته به نظر من خیلی بهتر از قبلیا شده ولی بین Dirt و nfs، صد درصد Dirt خیلی بهتره.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
عجب مكافاتي داريما!! :biggrin1:
تا بود تو تابسون بازي نبود حالام كه امده 2تا بازي ريسينگ توپ با هم اومدن!! :biggrin1:
عجب!!
اين يكيم افتاديم!

san93

کاربر سایت
Jul 11, 2007
53
نام
پارسا
عجب مكافاتي داريما!! :biggrin1:
تا بود تو تابسون بازي نبود حالام كه امده 2تا بازي ريسينگ توپ با هم اومدن!! :biggrin1:
عجب!!
اين يكيم افتاديم!

تازه بازی های جالب تر هم تو راهه!:love:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته صحبت وقت هم هست برادران عزیز :d همه چی که پول نیست . مثلا یکی از دوستان فقط برا یه بازی وقت داره !
البته من هنو هیچکدوم رو نتستیدم :d ولی تا اینجا NFS میانگین امتیازاتش با دو ریویو بالای 88 بوده . البته اینجا تاپیک مقایسه نیست ولی انتخاب سلیقه ای هم هست .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
موضوع اینکه وقت نیست همش رو بازی کرد :D.
D2 و NFS: S حدودا 20 روز وقت میخواد تازه اگر همیطوری سرسری بازی کنی، FMS 3 پیش کش :D.

ای بابا نباید زندگیت بازی باشه که روزی 10 15 ساعت بازیکن:laughing::laughing:من که قید دانشگاه رو این ترم زدم:laughing::laughing:همرو میفتم.چون علاوه بر بازیای ریسینگ چند عنوان از بازیای دیگه هم که چندسال ساختشون طول کشیده مثل allon wake (درست نوشتم؟)دارن میان.که برای خودشون غولی بیسی بزرگن:laughing::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر