Need For Speed Shift / PSP Version

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من این بازی رو امروز حدودا 20-30 مسابقشو رفتم.نظرم عوض شد.بازی عالی هست.گرافیک ماشینا از doge به بعد خیلی خوب میشن مثلا این پروشه gt که واقعا عالیه.در حد گرافیک آندر گراند 2 در کامپیوتر بود.:biggrin1:از لحاظ گرافیک ماشین گفتما.:biggrin1:اما چیز خیلی جالب اینجاست دمیجش خیلی با حاله هردفعه یه جوری داغون میشه:cheesygri

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من این بازی رو امروز حدودا 20-30 مسابقشو رفتم.نظرم عوض شد.بازی عالی هست.گرافیک ماشینا از doge به بعد خیلی خوب میشن مثلا این پروشه gt که واقعا عالیه.در حد گرافیک آندر گراند 2 در کامپیوتر بود.:biggrin1:از لحاظ گرافیک ماشین گفتما.:biggrin1:اما چیز خیلی جالب اینجاست دمیجش خیلی با حاله هردفعه یه جوری داغون میشه:cheesygri
:biggrin1:همینه دیگه بازی رو 1 مرحلشو بازی می کنیم بعد میگیم به درد نمی خوره ضایس:biggrin1:
یه سوال که به این اپیک ربط نداره منو ببخشید هر چی گشتم پیدا نکردم تاپیکشو:(
اگه میشه یکی جواب بده:((:(:((
می خواستم بدونم که psp با کابل companent روی تلویزیون lcd تا چقدر تصویر میده بعضیا می گفتن تا 720 تصویر میده راست میگن یا کمتره؟؟/ ممنون از همگی:love:

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
لامصب هر چی تو psp میاری از نسخه pc باحالتره
نمونشم nfs:undercover که خودم دیدم

ولی یه سوال نسخه psp هم تو اتاق رو نشون میده(فرومون و کیلومتر شمار......

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من هنوز بازي نكردم:biggrin1: از undercover كه بهتر هست؟؟؟
دوستاني كه Midnight club:LA Remix رو هم بازي كردن يه مقايسه اي بكنند گرافيك و گيم پلي و بقيه موارد لازم رو تا بقيه هم استفاده كنند...ممنون....

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
:biggrin1:همینه دیگه بازی رو 1 مرحلشو بازی می کنیم بعد میگیم به درد نمی خوره ضایس:biggrin1:
یه سوال که به این اپیک ربط نداره منو ببخشید هر چی گشتم پیدا نکردم تاپیکشو:(
اگه میشه یکی جواب بده:((:(:((
می خواستم بدونم که psp با کابل companent روی تلویزیون lcd تا چقدر تصویر میده بعضیا می گفتن تا 720 تصویر میده راست میگن یا کمتره؟؟/ ممنون از همگی:love:
فکر نکنم با این مقیاس نشون بده اما من این کارو کردم.رنگ بازی زنده تر میشه:cheesygriدر کل خوبه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
لامصب هر چی تو psp میاری از نسخه pc باحالتره
نمونشم nfs:undercover که خودم دیدم

ولی یه سوال نسخه psp هم تو اتاق رو نشون میده(فرومون و کیلومتر شمار......
نه 3 تا دوربین داره. یکی فقط جاده و یکی نزدیک ماشین و دیگری نمای دور از ماشین:biggrin1:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من هنوز بازي نكردم:biggrin1: از undercover كه بهتر هست؟؟؟
دوستاني كه Midnight club:LA Remix رو هم بازي كردن يه مقايسه اي بكنند گرافيك و گيم پلي و بقيه موارد لازم رو تا بقيه هم استفاده كنند...ممنون....

از undercover خیلی بهتره.فقط 2-3 ماشین اول کمی ضایع هستن البته همین طوریشم از undercover بهترن اما بعد از doge ماشینا گرافیکشون خیلی خوب میشه.گرایدرای کنار جاده هم از 2 بعدی خارج شدن و 3 بعدی شدن.مسابقاتشم انواع مختلفی داره:cheesygri
در مورد میدنایت هم خیلی وقته تمومش کردم باید بگم گیم پلیش زیباتر از میدنایته.گرافیک ماشیناش (همین طور که گفتم از doge به بعد یا در همون سطح یا حتی بهترن نمونشم پروشه gt)در مورد گرافیک مناظر در بعضی نقاط بهتره اما اون تار شدن صفحه که آزار دهنده بود رو نداره و رو فریم و سرعت خوبی اجرا میشهنمره من به این دو بازی
میدنایت لوس آنجلیس 9/10
نید فور:9/5از 10
البته میدنایت برای یک سال پیشه و اون موقع بینظیر بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر