Need For Speed Shift / PSP Version

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
با دایال اپ دانلودش چقدر طول میکشه؟؟
عزیز بستگی به سرعت خودت داره. ببین با IDM هر فایل 90 MB رو تو چند دقیقه دانلود میکنی و بعد حجم کلی رو حساب کن.
پیشنهاد میکنم دانلود نکنی چون خیلی طول میکشه.
موفق باشید...

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
من بازي كردم چند مرحله هم رفتم.اصلا تعريفي نداره! گرافيك بازي نسبت به نسخه قبل هيچ تغييري نكرده و در اين زمينه EA كاملا در جا زده.گيم پلي بازي هم همون سبك NFS يك مقدار خسته كننده شده ولي در كل تغيير آنچناني نكرده اما كنترل بازي تا حدودي بهتر شده به خصوص سر پيچ ها كه كنترل بيشتري روي ماشين داريد. تا اينجايي كه من رفتم هيچ ماشيني دوربين كاكپيت نداشت.ديگه از مسائل حاشيه اي بگم كه آهنگهاي بازي هم تعدادش كم شده نسبتا.منو خيلي ساده طراحي شده و اينكه در Quick Race فقط يه ماشين ميتونيد برداريد مگر اينكه ماشين هاي بهتر unlock كنيد.ضمنا دوستاني كه ميگن اين بازي تو خيابون نيست منظورشون رو متوجه نميشم.مرحله ها تو خيابونه.ولي حالت Free Roam نداره مثل Pro Street
در كل واسه من خيلي جذاب نبود.

:cool: -NEEMA-

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
واقعا حیف.نسخه های کنسولی میگن خیلی موفق بوده.
گرافیک چرا پیشرفت کرده،اگه بگیم پیشرفت نکرده ناحق گفتیم.کلا هیچ کاری نمیشه کرد فقط میری جلو مسابقه های جدید باز میشه.ماشین ها هم زیاد قشنگ نیستند.من اخرش میمرم یک nfs خوب برای psp نمیاد.
اصلا ارزش این رو نداره که بازی ها دیگه رو بگذاری کنار حجم مموریت رو با این بازی پر کنی.
چقدرم حجمش زیاده!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم امروز تونستم این بازی را امتحان کنم .
گرافیک بازی نسبت به نسخه های قبلی بالاتر رفته و گیم پلی خوبی هم داره ولی چندان فرقی با پرو استریت نمیکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر