Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
من تازه شیفتو گرفتم ولی اعصابم خورده چرا اینقدر ماشین سر میخوره هیچ راهی نیست
سلام من صفحه قبلی گذاشته بودم:
تو بخش my cars یه قسمتی هست به اسم Tuning وارد میشی بعد اون فنر رو انتخاب میکنی بعد اون دوتا اولی رو به سمت راست بیار ولی نه تا اخر
من این کارو کردم درست شد.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
یکی لطف میکنه بگه دی وی دی بازی چند گیگه چون من از تکین گرفتم بنظرم از سرو تحش زدن ممنون میشم
دوست عزیز از این شرکت نگیر صاحبش دزده اسم های مختلفی هم برای کلاه برداری داره کسری و عطا و هومن و فکری و.....

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
چشم دوست عزیز دیگه چند تا پست پشت سر هم نمیفرستم
راستی EA هر چند وقت که یک بازی رو میده بازار نسخه مشابه اون رو به روی دیگر کونسول ها یا کامپیوتر میده یک بازی داره تبلیغ میکنه به نام نیترو از سری همین NFS هست ولی برای کنسول Wii داره تبلیغ میکنه خدا کنه قبل از این که این بازی رو 1000 بار بازی کنیم اون رو برای کاپیوتر هم بده گرافیک تبلیغاتش خیلی زیباست تازه نویدی به دوستان است که تو خیابون رانندگی رو دوست دارن همون شهر راکپورت تو UnderCover یا MostWanted است

vahidps

کاربر سایت
May 24, 2008
61
نام
وحید
دوست عزیز از این شرکت نگیر صاحبش دزده اسم های مختلفی هم برای کلاه برداری داره کسری و عطا و هومن و فکری و.....
من به اینا کاری ندارم یکی بگه سی دی چند گیگه یابعد از نصب چند گیگ فضا اشغال میکنه؟

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دوستان من این بازی رو گرفتم ولی بازی خیلی سنگینه .من با cpu ی e5200 و ati 4830 به زور 20 تا 30 فریم تو تنظیمات high بدون aa می گیرم . میشه سیستمتون رو به همراه فریمی که میگیری بزارید . فکر کنم این هم یه پورت دیگه ی ضعیف از کنسول به pc باشه ولی خوب بازیشم همچین مالی نبود . باحاش حال نکردم.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
دوستان من این بازی رو گرفتم ولی بازی خیلی سنگینه .من با cpu ی e5200 و ati 4830 به زور 20 تا 30 فریم تو تنظیمات high بدون aa می گیرم . میشه سیستمتون رو به همراه فریمی که میگیری بزارید . فکر کنم این هم یه پورت دیگه ی ضعیف از کنسول به pc باشه ولی خوب بازیشم همچین مالی نبود . باحاش حال نکردم.
جان؟؟؟؟:eek:
دوست من سیستم من اینه :
8600 GT 512 با CPU E 2180
بدون هیچ اقت فریمی بازی میکنم با تنظیمات hIGH البته با AA 2X
چجوری شما بزور 20 تا 30 تا میگیری!!!!!!!!!!!!؟؟
من از این بازی خوشم اومد و بسی لذت بردم!:cheesygri

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من فریم رو چک نکردم ولی با e6550 و 4850 بدون مشکل بازی میکنم.
البته گاهی به شکل عجیبی افت فریم پیدا میکنه که سریع رفع میشه.:biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
فکرنکنم نسخه پی سی پورت شده باشه چون استدیو سازندش ماله سری gtr پی سی هست

gameplay

کاربر سایت
Apr 13, 2008
34
این بازی رو کارت های ATI فریم افتضاحی می ده. ولی قراره برطرف بشه.
تو انویدیا درسته.
من که ATI دارم بیخیال بازی شدم.

من ATi دارم و بازی به شکل فوق العاده ای واسم اجرا میشه

حتمآ مشکل شما چیزه دیگه ای هست دوست عزیز
الکی ATi رو خراب نکنید

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
این بازی رو کارت های ATI فریم افتضاحی می ده. ولی قراره برطرف بشه.
تو انویدیا درسته.
من که ATI دارم بیخیال بازی شدم.
تایید میشه.بازی روی کارتای ati فریم خوبی نمیده حتا کارتای قوی.اما مثل هلو با یه 8600 میاد.
اگه روزی دیدین که EA یه بازی multi رو PC مثل ادم داد بیرون که یجاش نلنگه بدونین هشتمین عجایب جهانو دیدین.
نمیدونین پچ اومده؟

الکی ATi رو خراب نکنید

الان کیی اومد ati رو خراب کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر