Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
درایور جدید کارت گرافیک رو نصب کنید!!

download for Windows XP

download for Windows XP x64

download for Windows 7/ Vista 32-bit

download for Windows 7/ Vista 64-bit
فکر کنم که این درایورهایی که لینکشونو دادید مربوط به نسخه ی Quadro (حرفه ای) کارتهای گرافیکی باشه. (البته شاید با نسخه های معمولی هم کار کنند.) ولی تا اونجایی که من خوندم فقط نسخه ی بتای ورژن 191 برای کارتهای گرافیکی خونگی منتشر شده.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
شما یکم بازی را برید مراحل بعد همون حسش هم از بین میره
در مورد واقع گرایانه بودنش هم نه خیلی کم داره به اون حد برسه منظورم از واقع گرایانه بودن گرافیک نیست منظور کیفیت سواری هست که بتونه حس واقعیت را منتقل کنه نه این که ماشینش شبیه ماشین واقعی باشه
شما اگه gt 5 را دیده باشید واقع گرایانه را میبنید

دوست من منظور اون دوستمون اینه که این nfs shift نسبت به بقیه سریهاش خیلی واقع گرایاناتر شده!دقیقا حرف ایشون رو تصدیق میکنم چون وقتی با یک بوگاتی با 150 تا سرعت میپیچی تو دور اگه دقیقا بتونی کنترل کنی و به صورت حرفه ای بپیچی مثله رفتن به داخل پیچ در این صورت کاملا شتاب و سرعت ماشینت حفظ میشه و اگه جوره دیگه بپیچی ماشین عقبش گیج میخوره !ما این حرفه ای شدنو فقط تو shift میبینیم!
gt5 اصلا ربطی به nfs نداره ! nfs مسابقه هاش متفاوت تر از gt 5!هیچ وقت هم مثله gt 5 حرفه ای نیست!;)

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست من منظور اون دوستمون اینه که این nfs shift نسبت به بقیه سریهاش خیلی واقع گرایاناتر شده!دقیقا حرف ایشون رو تصدیق میکنم چون وقتی با یک بوگاتی با 150 تا سرعت میپیچی تو دور اگه دقیقا بتونی کنترل کنی و به صورت حرفه ای بپیچی مثله رفتن به داخل پیچ در این صورت کاملا شتاب و سرعت ماشینت حفظ میشه و اگه جوره دیگه بپیچی ماشین عقبش گیج میخوره !ما این حرفه ای شدنو فقط تو shift میبینیم!
gt5 اصلا ربطی به nfs نداره ! nfs مسابقه هاش متفاوت تر از gt 5!هیچ وقت هم مثله gt 5 حرفه ای نیست!;)
منظورم دوستمون را فهمیده بودم ولی این بازی با واقع گرایانه بودن خیلی فرق داره و حرف شما را تصدیق میکنم که به gt 5 ربطی نداره پس نشون میده که واقع گرایانه gt 5 هست نه تقلید از grid
در مورد اون بوگاتی که گفتید اون یک چیز معمولیه که مربوط به واقع گرایانه بودن نمیشه که از این موارد تو grid زیاد دیدیم

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بابا کنترل ماشينا خيلی سخته.يه پورشه خريدم با rate 11 اصلاً نميشد کنترلش کرد.اعصابم خراب شد بازيو پاک کردم:dراستی شما تنظيمات فرمونتون رو چيه؟normal يا pro؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
بابا کنترل ماشينا خيلی سخته.يه پورشه خريدم با rate 11 اصلاً نميشد کنترلش کرد.اعصابم خراب شد بازيو پاک کردم:dراستی شما تنظيمات فرمونتون رو چيه؟normal يا pro؟

چطوری محممد ؟ :cheesygri
فرمون میخوای چیکار آخه,من رفتم headset خریدم.خیلی حال میده

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
منظورم دوستمون را فهمیده بودم ولی این بازی با واقع گرایانه بودن خیلی فرق داره و حرف شما را تصدیق میکنم که به gt 5 ربطی نداره پس نشون میده که واقع گرایانه gt 5 هست نه تقلید از grid
در مورد اون بوگاتی که گفتید اون یک چیز معمولیه که مربوط به واقع گرایانه بودن نمیشه که از این موارد تو grid زیاد دیدیم

خودتون دارید میگید grid !!!!!:cool:
grid یه حالت کاملا حرفه ای توش هست!در حالی که nfs فقط توی این شماره در این حد خودشو به سبک حرفه ای نزدیک کرده!شما تو کدوم nfs انقدر حرفه ای ماشینو تو دور های تند با دور موتو بالا میتونستید طوری کنترل کنید که ماشین به راحتی بره!این کاملا یه سبک حرفه ای هستش!خوده این گیج خوردن عقب به این صورت فقط تو shift دیده میشه نه بقیه nfs ها!
برای اولین بار هستش که رو برامدگی جاده وقتی با 200 تا سرعت رد میشی ماشین جولوش به حالت نا منظم و غیر عادی تکون میخوره و بالا پاین میره!یه نگاه به تنظیمات کنترل خودرو از لول فنر تا کمک فنر بندازید مقدار حرفه ای شدنشو میبینیم!بازم میگم grid از اول حرفه ای بوده ولی nfs تو shift خودشو انقدر به حرفه ای شدن تا این حد نزدیک کرده!;)

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خودتون دارید میگید grid !!!!!:cool:
grid یه حالت کاملا حرفه ای توش هست!در حالی که nfs فقط توی این شماره در این حد خودشو به سبک حرفه ای نزدیک کرده!شما تو کدوم nfs انقدر حرفه ای ماشینو تو دور های تند با دور موتو بالا میتونستید طوری کنترل کنید که ماشین به راحتی بره!این کاملا یه سبک حرفه ای هستش!خوده این گیج خوردن عقب به این صورت فقط تو shift دیده میشه نه بقیه nfs ها!
برای اولین بار هستش که رو برامدگی جاده وقتی با 200 تا سرعت رد میشی ماشین جولوش به حالت نا منظم و غیر عادی تکون میخوره و بالا پاین میره!یه نگاه به تنظیمات کنترل خودرو از لول فنر تا کمک فنر بندازید مقدار حرفه ای شدنشو میبینیم!بازم میگم grid از اول حرفه ای بوده ولی nfs تو shift خودشو انقدر به حرفه ای شدن تا این حد نزدیک کرده!;)
دوست عزیز من بحثی بر سر حرفه ای بودن یا نبودن این بازی ندارم خوب مگه هر بازی حرفه ای باشه واقع گرایانه میشه؟؟؟ نمی دونم مفهومی که شما تو ذهنتون از واقع گرایانه داری چیه؟مگه هر بازی سخت باشه؟فرمان ماشین را نشه کنترل کرد واقع گرایانه حساب میشه؟اینجوری که شما میگید پس تمام بازی های ریسینگ واقع گرایانه هستند چون بیشترنشون قسمت حرفه ای را دارند و نمیشه تو سرعت بالا کنترل کرد یا غیره
این یه چیز معمولیه که ربطی به حرف من نداره یعنی واقع گرایانه بودن:cool:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
دوست عزیز من بحثی بر سر حرفه ای بودن یا نبودن این بازی ندارم خوب مگه هر بازی حرفه ای باشه واقع گرایانه میشه؟؟؟ نمی دونم مفهومی که شما تو ذهنتون از واقع گرایانه داری چیه؟مگه هر بازی سخت باشه؟فرمان ماشین را نشه کنترل کرد واقع گرایانه حساب میشه؟اینجوری که شما میگید پس تمام بازی های ریسینگ واقع گرایانه هستند چون بیشترنشون قسمت حرفه ای را دارند و نمیشه تو سرعت بالا کنترل کرد یا غیره
این یه چیز معمولیه که ربطی به حرف من نداره یعنی واقع گرایانه بودن:cool:

:cool:من هیچ وقت نگفتم هر چه سخت تر یا هر چی کنترل نشه کرد ماشینو واقع گرایا نه تره!کل حرف من اینه:shift نسبت به بقیه nfs ها حرفه ای تر شده نه واقع گرایانه تر!به قول شما گرافیک بالا تر یا هر چه بیشتر شبیه بودن اجزا و جزییات ماشینهابه واقعیت دلیل بر واقع گرایانه تر نیست بلکه کیفیت سواری اصل هستش!;)
grid با gt 5 هم که اصلا نمیشه مقایسشون کرد با nfs حتی این shift که یه مقدار حرفه ای تر از بقیه nfs ها هستشرو هم نمیشه با اون 2تا مقایسه کرد !:cheesygri

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام به همه اونايي كه ميگن Shift واقعي نيست. اگه يكم پول داريد بريد دسته logitech مدل G25 Racing Wheel رو بگيريد بعد تنضيمات Game pad رو روي اين دسته قرار بديد (بازي تنضيمات رو به صورت پيش فرض داره شمارشم فكر كنم 15 است) بعد از قسمت game play ميزان صدمه رو روي Full قرار بديد اونوقت ببينيد اگه كلاچ نگيريد گيربكس مياد پايين و ماشين دنده عوض نميكنه. تذكر: اين دسته 3 پدال داره گاز و ترمز و كلاچ.:laughing::laughing:

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
چه جوری باید از شر این دیر اجرا شد راحت شیم
مثلا وقتی میخوای بپیچی حدود 2 تا 3 ثانیه طول می کشه تا فرومول بچرخه؟؟؟

اصلا اینجوری نمی شه بازی کرد

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
درایور جدید کارت گرافیک رو نصب کنید!!

download for Windows XP

download for Windows XP x64

download for Windows 7/ Vista 32-bit

download for Windows 7/ Vista 64-bit

این نسخه های که گذاشتی که همانطور که دوست عزیزمان گفت مربطو به کارت گرافیکهای Quadro هست
من اخرین ورژنش کارت گرافیکم از سایت nvidia گرفتم ولی بازی همچان کند اجرا میشه

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
منم بلاخره اومدم تو جمع تون!!!:biggrin1:
برا من که مشکلی نداره! (البته فعلا )
نه لودینگش زیاده و نه می پره!!
ستاپ اصلیه، کارت گرافمم آپ بوده و همی نطور ویندوزم ویستا 32 بیت Home per اصلی هستش!
مشخصات سیستمم(لپ تاپ):
cpu: C2D 2Gh
ram:2
graf:9600 gt
البته قراره cpu را آپ کنم:eek: :biggrin1:

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
این نسخه های که گذاشتی که همانطور که دوست عزیزمان گفت مربطو به کارت گرافیکهای Quadro هست
من اخرین ورژنش کارت گرافیکم از سایت nvidia گرفتم ولی بازی همچان کند اجرا میشه
با update گرافیک و اینجور چیزها این بازی مشکل فریمش حل نمی شه من با این سیستم روی low هم افت فریم دارم
cpu:q6600 3.0 , 4870 vga , 4gb ram

دوست عزیز من خودم وقتی درایور 185 داشتم در پایینترین تنظیمات گرافیکی هم فریم پایینی میگرفتم ولی با نصب ورژن 190 با گرافیک متوسط بالای 18 فریم میگیریم!!

cpu: amd 3800 , 8400gs , 2gb ram

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
آخه اینم شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0.1 گرید بهش امتیاز نمی دم من...

هر کس تا حالا Grid بازی نکر بره بگیره حال کنه

من که بعد 5 مین این نید فور زباله رو شیفت دیلیت کردم... حالمون بهم زده دیگه این nfs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر