Need for Speed: Rivals | Xbox 360

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
یک ساعت بازی کردم، تو این مدت چند بار میخواستم دسته رو پرت کنم تو مانیتور
گرافیک متوسط رو به پایین
هندلینگش لذت بخشه
پلیساش بدجور رو اعصابن
لودینگ های مسخره! مثلا اگه ماشینت کامل خراب بشه یا پلیس بگیرتت میره داخل منو

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام دوستان بدون هیچ دردسری من بازیش کردم ...
مثل همون بازی GTA V شد ابتدا بازی رو گاد کردم و با برنامه Xbox Image Browser
content شو در آوردم که همون HD pack بازی میشه و با برنامه FileZilla_3 ریختم تو هارد ..راحت اجرا شد.

آخرین ویرایش:

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
سلام دوستان بدون هیچ دردسری من بازیش کردم ...
مثل همون بازی GTA V شد ابتدا بازی رو گاد کردم و با برنامه Xbox Image Browser
content شو در آوردم که همون HD pack بازی میشه و با برنامه FileZilla_3 ریختم تو هارد ..راحت اجرا شد.

سلام دوست عزیز. اگه فلش مموری هم داری یه تست کن ببین با این راه حل میتونی بازی کنی؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام دوست عزیز. اگه فلش مموری هم داری یه تست کن ببین با این راه حل میتونی بازی کنی؟

دوست عزیز ...منظورت رو متوجه نمیشم... یعنی hd packرو بریزم تو فلشس امتحان کنم من جی تگ دارم آخه .....بخدا من با همین روش که گفتم راحت اجرا شد دارم بازیش میکنم.

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
دوست عزیز ...منظورت رو متوجه نمیشم... یعنی hd packرو بریزم تو فلشس امتحان کنم من جی تگ دارم آخه .....بخدا من با همین روش که گفتم راحت اجرا شد دارم بازیش میکنم.

اره من میگم بجای هارد از فلش استفاده کن. شاید ماهم اینجوری بتونیم بازی کنیم

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
دوستان اگه کسی بازی رو داره با این روش دوستمون با فلش یه تستی بزنن شاید ماهم بتونیم اینو بازی کنیم. ثواب داره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستانی که میگن بازی از نظر گرافیک پیشترفت نکرده باید بگم احتمالا hd pack رو نصب نکردن بازی از نظر گرافیک پیشرفت داشته به نسخه های قبل و گیم پلی بازی شبیه به nf hp و nf run هست بازی خوبیه اما انتظار نداشته باشید مثل nf mw 1 بتونی با اون جزیات ماشینتو آپگرید کنی آپگرید داره کلی هستش

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان تو این بازی چیزی به نام pause هست؟ وسط مسابقه یکی به گوشیم زنگ زد مثلا بازی استوپ کردم جواب بدم بعد اومدم بازی ادامه بدم دیدم رفتم تو دیوار:| ماشین همینجوری واسه خودش میره...
گرافیک و دست فرومن و گیم پلی هم که دیگه رسما
...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
لایو nfs های قبلی رو بازی نکردم . ولی این رو بازی کردم. شما همراه بقیه player ها درون نقشه ازادانه هستید و اگه پلیس باشید هر وقت خواستید میتونید برید به پلیر های دیگه گیر بدبد و برعکس . لایوش دقیقا مثل gta هست.(اینکه همه پلیرها تو یک نقشه هستند)

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان تو این بازی چیزی به نام pause هست؟ وسط مسابقه یکی به گوشیم زنگ زد مثلا بازی استوپ کردم جواب بدم بعد اومدم بازی ادامه بدم دیدم رفتم تو دیوار:| ماشین همینجوری واسه خودش میره...
گرافیک و دست فرومن و گیم پلی هم که دیگه رسما
...

نه متاسفانه بازی Pause نداره :d تو لودینگ هاشم مینویسه There's No Pause Rivals are always there :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر