Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
وقتی گیم پلیو هنوز نشون ندادن چطور تشخیص دادین اشغاله؟:D
این تریلر همش in game بودکاملا مشخصه شباهت بسیاری به run داره آخه دو سال مارو منتظر گذاشتن که اینو تحویل بدن؟:-<خیلی دوستداشتم با تاخیری که رو نیدفوراسپید انداختن یه بازی عالی بسازن اما این شد:|تم run تو این بازی بیداد میکنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
بزارید یک گیم پلی نشون بدن بعد سر بازیو ببرید.
هر نوع داستانی میاوردن داخل بازی آخرش تم یک چیزی بود حالا یا فیلم و یا بازی دیگه ای.
نباید انتظار داشته باشیم که برای یک بازی ریسینگ، داستان اوریجینال با چندتا پایان مختلف خلق کنن!
از Run به اینور کدوم نسخه از NFS آشغال بوده؟!
همشون جزو خوبهای سبک آرکید بودن، حالا این وسط پلی گراند شاهکار میسازه گناه Ghost Games چیه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بزارید یک گیم پلی نشون بدن بعد سر بازیو ببرید.
هر نوع داستانی میاوردن داخل بازی آخرش تم یک چیزی بود حالا یا فیلم و یا بازی دیگه ای.
نباید انتظار داشته باشیم که برای یک بازی ریسینگ، داستان اوریجینال با چندتا پایان مختلف خلق کنن!
از Run به اینور کدوم نسخه از NFS آشغال بوده؟!
همشون جزو خوبهای سبک آرکید بودن، حالا این وسط پلی گراند شاهکار میسازه گناه Ghost Games چیه؟
البته انچنان خوبم نبودن همشون یکجا میلنگیدن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
البته انچنان خوبم نبودن همشون یکجا میلنگیدن
nfs قبلی که بخاطر آنلاین بودنش خوب نبود وگرنا مثل آندرگراند کمی راضی کننده بود قبل اون rivals تکرار hp بود با گرافیک بالا بدون داستان run هم داستان خوبی نداشت نه کاستوم خوب کلا به قول شما همشون یجاشون میلنگید بازم منتظر ویدیوهای بیشتر از بازی میشم اگه مورد قبولم نباشه nfs قبلی رو دوباره میگیرم و خرج نت رو به جون میخرم:|

• Like
Reactions: SHANSER

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
اگه یکی مثه nfs : hp 2010 بود خوبه اصلا با rivals این نسخه های آخر حال نکردم فکر کنم nfs برام مرده حداقل یه چیزی در حد و اندازه forza horizon بدن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
دوستانی که ایراد میگیرن پشت بندش اینم بگن که چه انتظاراتی دارن از سازنده؟ مثلا دوست دارین بازی چجوری باشه ؟ چه چیزایی اضافه یا کم بشه؟ داستان باشه یا نباشه؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
تریلر بازی رو دیدم. به عنوان یه تریلر خیلی خوب بود به هرحال نشون دادن یه نقشه هایی برای بخش داستانی بازی دارن ولی من بعید میدونم بخش داستانی جالبی دربیاد... هرچی هم میخوام مثبت نگاه کنم به قضیه مدام یاد Run میوفتم:-"
ولی چیزی که بیشتر از همه از میترسم گیم پلی بازیه... تقریبا میتونم بگم تو نسل قبل و فعلی به جز ریبوت MW با هیچ نسخه ای ارتباط برقرار نگرفتم. من از NFS یه عنوان ریسینگ آرکید با هیجان بالا توی یه شهر با طراحی فوق العاده زیبا و مسیر های بی نظیر میخوام, به همراه کنترل عالی, شخصی سازی متنوع, داستانی فان که جذابیت خودش رو داشته باشه, فرار از دست پلیس ها هیجان انگیز باشه همراه با آیتم های متنوع و از همه مهم تر انتظار مسابقات هیجانی و متنوع رو دارم که توی هیچکدوم از نسخه جدید به جز ریبوت برآورده نشده و حتی توی همین ریبوت هم خیلی از انتظاراتی که داشتم وجود نداشتن ولی با همه ی کمبودهاش تجربه ی جذابی بود:D
من از NFS انتظار مسابقات شبیه ساز یا نمای داخل ماشین یا حالت تمام آنلاین ندارم... ازش میخوام مثل نسل 6م یه تجربه ی بی نظیر در سبک آرکید با هیجان فوق العاده ش رو داشته باشه[-o<

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
تریلر بازی رو دیدم. به عنوان یه تریلر خیلی خوب بود به هرحال نشون دادن یه نقشه هایی برای بخش داستانی بازی دارن ولی من بعید میدونم بخش داستانی جالبی دربیاد... هرچی هم میخوام مثبت نگاه کنم به قضیه مدام یاد Run میوفتم:-"
ولی چیزی که بیشتر از همه از میترسم گیم پلی بازیه... تقریبا میتونم بگم تو نسل قبل و فعلی به جز ریبوت MW با هیچ نسخه ای ارتباط برقرار نگرفتم. من از NFS یه عنوان ریسینگ آرکید با هیجان بالا توی یه شهر با طراحی فوق العاده زیبا و مسیر های بی نظیر میخوام, به همراه کنترل عالی, شخصی سازی متنوع, داستانی فان که جذابیت خودش رو داشته باشه, فرار از دست پلیس ها هیجان انگیز باشه همراه با آیتم های متنوع و از همه مهم تر انتظار مسابقات هیجانی و متنوع رو دارم که توی هیچکدوم از نسخه جدید به جز ریبوت برآورده نشده و حتی توی همین ریبوت هم خیلی از انتظاراتی که داشتم وجود نداشتن ولی با همه ی کمبودهاش تجربه ی جذابی بود:D
من از NFS انتظار مسابقات شبیه ساز یا نمای داخل ماشین یا حالت تمام آنلاین ندارم... ازش میخوام مثل نسل 6م یه تجربه ی بی نظیر در سبک آرکید با هیجان فوق العاده ش رو داشته باشه[-o<
حالا این شد یه کامنت خوب! :D منم امیدوارم همینطور از آب دربیاد
هرچند تو این سبک اصلا به داستان خوشبین نمیشه بود. ولی حداقل با این تاخیر گیم پلی کم نقص انتظار میره...

• Like
Reactions: Max Blood

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان ببخشید من روز اول دسترسی به لپتاب نداشتم با گوشی تاپیکو زدم الان لپتاب دستم اومد تاپیک رو آپدیت کردم.

تشکر خیلی خیلی ویژه هم باید از میلاد بکنم برای کمک هاش.>:D< ما که از تاپیک نسخه 2015 شرمندش هستیم... ;)

پ.ن. نظرم شدیدا مثبته راجب بازی. یکم بازی بلندپروازانست ولی فکر کنم دست خوب سازنده هایی هست و میتونن اخر سال یک بازی موفق ارائه بدن :D

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
در حال حاضر فن های NFS سه دسته شدن ( کسایی که واقعا منتظر NFS هستن ) :
- طرفدارای سری های اولیه که بازی پر باشه از سوپرکار و هایپرکار و پلیس
- طرفداری سری UG
- طرفدارای جدید که با دستپخت Criterion Games وارد NFS شدن

Ghost Games هم اساسا از بازمانده های 3 تا استودیو Black Box(تعدادشون کمتره بیشتر رفتن SMS و Ubisoft ) ، Criterion و Playground Games تشکیل شده.
به نظر من(طرفدار سری UG) Criterion کلا NFS رو به خاک و خون کشید:D
بازمانده کارشون هم هندلینگ فعلی هست که همه تحمل کردیم:D. آخرین بازی BlackBox ،مرحوم NFS World بود.
به هر حال ما زیرزمینیا و JDMبازا با بودن چند تا ژاپنی و Partهای لایسنس شده و تنظیم ارتفاع و Neon و CarMeet آنلاین و چندین بانوی محترم راضی میشیم:D.
----------------------

• [*]BMW M3 E46
    [*]Ford Mustang

[*]Koenigsegg Regera
    [*]Toyota Supra

[*]Porsche 911 GT3 RS
    [*]Dodge Challenger Hellcat

[*]Infiniti G35

[*]BMW X6

[*]BMW M5

[*]BMW M4
    [*]Lamborghini Aventador
    [*]BMW M5 2018

[*]Nissan Skyline R34

[*]Chevrolet Bel Air
    [*]Nissan Fairlady 240Z

[*]Chevrolet C10 1966

[*]Audi S5

[*]Toyota GT86/BRZ/FRS
    [*]Pagani Huayra BC

[*]Chevrolet Corvette C7
    [*]Ford Mustang 1965
    [*]Porsche Panamera Turbo
    +
    • Nissan 350Z 2008
    • Chevrolet Camaro SS 1967
    • Dodge Charger R/T 1969
    • Ford F-150 Raptor 2016
    • Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016
از فانتزی های شخصی :D :

DBgHBmyUQAA7nsB.jpg%20large.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
در حال حاضر فن های NFS سه دسته شدن ( کسایی که واقعا منتظر NFS هستن ) :
- طرفدارای سری های اولیه که بازی پر باشه از سوپرکار و هایپرکار و پلیس
- طرفداری سری UG
- طرفدارای جدید که با دستپخت Criterion Games وارد NFS شدن
البته یه دسته هم مثه من هستند که از نبود MIDNIGHT CLUB چیزی تو مایعه های MC از NFS انتظار دارن
البته ترکیب UG + CRITERION GAMES هم چیز مورد علاقه من میشه
ولی باید به حال NFS تاسف خورد با این موتور گرافیگی اگه حالت کاکپیت توش نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر