Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اقا من توو بازى به شدت با مشكل افت فريم مواجهم! مثلا ماشينا به صورت چهارخونه لود ميشن و يا مثلا موقع شروع بازى يهو ميبينم هيچ ماشينى كنارم نيست و بعد يهو يه ماشين ظاهر ميشه! مشكل از چيه؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من نمیدونم چرا این open wirld های EA ریسنگ انقدر شهرش خالی و بی روحه اینم مثل نسخه قبلی هیچی انگار تو شهر جریان نداره

از نخسه قبلی که خیلی شلوغ تره ولی کلا اون حس و حال زندگی تو شهر رو حس نمیکنی

• Like
Reactions: WCW

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
اقا من توو بازى به شدت با مشكل افت فريم مواجهم! مثلا ماشينا به صورت چهارخونه لود ميشن و يا مثلا موقع شروع بازى يهو ميبينم هيچ ماشينى كنارم نيست و بعد يهو يه ماشين ظاهر ميشه! مشكل از چيه؟!
آپدیت جدید رو دانلود کردید؟ تقریباً همه اینا بعد از آپدیتی که دیروز اومد حل شد. حتی صفحه لودینگ بازی و آنلاین هم خیلی مدتش کم شده. ( میشه گفت 30 ثانیه )

سلام دوستان حجم اپدیت چه قدر؟

Sent from my ASUS_Z00LD using Tapatalk
نزدیک 5 گیگ

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
من حدود 10 ساعتی بازی کردم
اصلاو ابدا بازی 5 حقش نیست
بازی خیلی از ریوالز و 2015 بهتره
تنوع ماشینا و جادها خیلی خوبه
کاستومایز کردن ماشینا بنظرم 2015 بهتر بود
گرافیک اصلا خوب نیست و منظم باگ داره مثلا دیر لود شدن بافت ها (اپدیت 5 گیگی رو دارم) گرافیک فنی ریوالز بهتره من ترجیح میدم گرافیکم پایین باشه ولی باگ نداشته باشه
در کل چون متاسفانه هیچ رقیبی تو بازار نداره و الانم قیمتش 35 دلاره با دوستتون که بخرین میشه حدود 75 نفری میارزه تجربش

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
آپدیت جدید رو دانلود کردید؟ تقریباً همه اینا بعد از آپدیتی که دیروز اومد حل شد. حتی صفحه لودینگ بازی و آنلاین هم خیلی مدتش کم شده. ( میشه گفت 30 ثانیه )
بعد از اپدیتم این مشکلو دارم اما کمتر شده.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نگران نباشید گوست گیمز یه آپدیت جدید داره میده که باگها رو درست کنه اما تاریخ انشارش هنوز مشخص نیست
اینم تغییرات
  • فروشگاه‌های Tune-up خودرو در بازی قطعاتی با کیفیت بالاتری را ارائه می دهند.
  • بهبود کیفیت کارت‌های سرعت(speed card) در فروشگاه Tune-up خودرو
  • افزایش سطح(کیفیت) قطعاتی که پس از برنده دشن در مراحل بازی به دست می آورید.
  • اعمال تغییرات متعدد در جهت بهبود پایداری و ثبات بازی
  • بهبود عملکرد بازی

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
هرکس خبر کرک شدن بازیو بهم بده 5 تومن شارژ میگیرم واسش :|

5 تومن فقط؟! بازی به این خوبی فقط 5 تومن! نمی ارزه! :p
جایزه رو ببر بالا شاید مشتری براش پیدا شد. :))

بازی اجرا بشه واسم به همون شخص 5 تومن دیگه شارژ میدم:)) انقدر این صفحه و پیج مشکلات بازی ها رو تو انجمن ریلود کردم خسته شدم:))

:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mafia.gta and raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
  • Like
Reactions: ROONEY190 and msf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟