Need for Speed: Most Wanted

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
آقا من تمومش کردم 2 3 روزه کسی ازقسمت هایی که بعدش باز میشه خبر نداه . هر چی گشتم چیزی نیدم.!!!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

دوستان اولين اخطار را براي پست هاي بيهوده ميدم ... به همه افراد ... از اين به بعد ابتدا پست ها پاك ميشن و درصورت تكرار بن شدن براي تعداد روز مشخص اعلام خواهد شد. لطفا كمي در نوشتن و پست هاي خود فكر را پيشه كنيد و از استفاده فروم به جاي چت روم دوري كنيد.

متشكرم

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام بهزاد جان اگه توجه کني من دور از وطن زندگي ميکنم يعني سوئد به خاطره همين كه تونستمxbox 360 بازي کنم فعلن يا علي

سلام سالار جان...

آخه تو ايران هنوز دارن ثبت نام مي كنن....بعد ديدم شما گرفتي تعجب كردم.

آيا اين بازي توي اين كنسول گرافيكش خيلي بهتر از نسخه معمولي ايكس باكس هست

موفق باشي

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم نورپردازی موجود در بازی MW.به تصاویر دقت کنید.سایه های موجود روی زمین و قرار گیری خورشید.این شات ها با فاصله زمانی کم گرفته شده تا تغییرات رو به خوبی ببینیم.

این چیزاس که منو توی بازی های مختلف جلب میکنه.نه چیز های به درد نخور که من ازش لذتی نمی برم.

حرف اقا حامد رو گوش کردم و رزولوشن عکس ها رو خیلی کم کردم که برای لود صفحه زیاد دردسر نشه.

اگه بازم بزرگه بگین تا بازم برای دفعات بعد کوچیک ترش کنم.

هیچ ایرادی نداره.

i6k2o3.jpg
i6kndy.jpg

i6knjt.jpg
i6knlx.jpg

i6kntf.jpg
i6ko4p.jpg

i6koc4.jpg
i6koq1.jpg

خداحافظ
همیشه سلامت باشید.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
يكي از نكات ديگه جالب بازي اين هست كه هنگامي كه باران مي باره آفتاب هم تابش داره در نتيجه بازتاب آفتاب روي خط كشي هاي روي زمين يه نور طلايي كاملا خيره كننده از خودش صاتع مي كنه....من هم محمد جون مث خودت خيلي حال مي كنم با اين صحنه ها....خدايي خيره كننده هست

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نفر 7 رو هم شکست دادم .
این یکم سخت شده بود .البته جمع کردن بونتی سختتر بود .
ماشینم تابلو هه تابلو شده تا میزنم بیرون پلیسا پشتم ردیف میشن .
از این suv ها هم واقعا مشکل میشه در رفت .
خلاصه بازیش تازه داره هیجان انگیز میشه .
=====
میثم اسم اصلیه فیلم رو نمیدونم .
تو تاپیک فیلم و موسیقی بپرس . حتما جواب میگیری .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ولي استارت واقعا خوبي بود.....اين پيشرفت به كيفيت همه بازي ها كمك مي كند
دقیقا حق با توه...تقریبا میشه گفت اینکار یک نوآوری بود

از اون سه تا ؟ وسطي هميشه ماشين طرف هست
بابا بخدا نیست به من که نمیده ماشین رو
نه اون علامت سوال ها همیشه ماشین طرف نیست....

اینم نورپردازی موجود در بازی MW.به تصاویر دقت کنید.سایه های موجود روی زمین و قرار گیری خورشید.این شات ها با فاصله زمانی کم گرفته شده تا تغییرات رو به خوبی ببینیم.

این چیزاس که منو توی بازی های مختلف جلب میکنه.نه چیز های به درد نخور که من ازش لذتی نمی برم.

حرف اقا حامد رو گوش کردم و رزولوشن عکس ها رو خیلی کم کردم که برای لود صفحه زیاد دردسر نشه.

اگه بازم بزرگه بگین تا بازم برای دفعات بعد کوچیک ترش کنم.
بله سایه ها و حرکت درخت ها واقعا گرافیک بازی را فوق العاده کرده..مثلا انعکاس درخت ها و ساختمان ها بر روی بدنه و شیشه های ماشین و یا حرکت درخت ها و سایه ها...Texture بازی هم خیلی خوب روش کار شده..طراحیه مدل ماشین ها هم که حرف نداره...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها یافتم:
اون موقع که تموم میشه بازی می خواد جایزه بده اون بالا سمت راست رو نگاه کنید چهار تا عکس اگر یکیشون عکس یک ماشین بود که یک مثبتم کنارش بود یعنی تو علامت سوال ها یکیشون ماشین بعد که رو علامت سوال ها میزنی اگر ماشین بخواد بده یک ماشین کنارشم یک ورق
البته با تشکر از برادر سایه خانوم که این رو به بنده گفت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

Music Extractor :

http://www.sharemation.com/BaziCenter/Music%20extractor.zip

Video Extractor :

http://www.sharemation.com/BaziCenter/Video%20extractor.zip

براي اجراي ويديو ها اگر decoder مورد نياز را نداشتيد ميتونيد از اينجا دانلود كنيد :

http://on2.com/downloads/vp6-decoder
اقا حامد من از شما عذر خواهی میکنم
ولی اخه اصلا این دکمه ویرایش نیست ادم می خواد بره ویرایش کنه میبینه که دکمه از کار افتاده راستی عجب گرافیکی خوش بحال کسانی که کنسول دارن آه کفتتون بشه این گرافیک :mrgreen:
شوخی کردم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ماشینم تابلو هه تابلو شده تا میزنم بیرون پلیسا پشتم ردیف میشن .

براي اين كار بايد ماشينتو چند وقتي داخل گاراژ بذاري يا اينكه ماشن رو رنگشو عوض كني.....يكم از ليست سياه بيرون مي ياي

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که ماشینم تا میرسه به دو میرم رنگ رو عوض میکنم این ماشین سیاه ها اخه ول کن نیستن داری 25 تا میری میان گیر میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر