Need for Speed: Most Wanted

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

من اين بازي را ديروز تهيه كردم ... البته براي PC را چند روزي هست گرفتم ولي فرصت بازي كردن نداشتم چون زمان خالي من درمحل كار هست و يك سيستم تصويري جمع كردم اونجا و ps2 بازي ميكنم (بلاخره بايد از هر فرصت خالي استفاده كرد
smile.gif
) الان با نفر 10 مسابقه بايد بدم ... درباره بازي بگم كه بهترين تجربه nfs بعد از مدت هاست و بايد به ea تبريك گفت ...

اما يك سري مسائل مطرح شد بزاريد يه شفاف سازي بكنم
smile.gif
:

يكسري پرسيده بودن براي مسابقه با نفر بعدي موندن كه چه كاري بايد انجام بدم ... بايد يگم برن داخل Blacklist 15 اونجا نوشته كه چه كارهايي بايد براي مسابقه دادن با نفر بعدي انجام بديد ... target مسابقات و مقدار Bounty لازم براي مسابقه با نفر بعدي را نشان ميده و current مسابقات و Bounty كنوني شما را نمايش ميده كه چقدر با مقدار كافي فاصله داريد و اگر به مقدار لازم در هر يك برسيد در كنار آن يك تيك قرار خواهد گرفت.

اما درباره Bounty برخلاف نظرات دوستان بايد بگم مقدار Bounty بستگي به شجاعت و عكس العمل هاي شما در مقابل پليس داره كه چقدر اونها را به قول معروف دستشون ميندازيد و حرفه اي گري ميكنيد و اون مقدار خسارت كه اشاره شد در مسابقات coast to state هست كه حساب ميشه شما چقدر به شهر و پليس خسارت وارد ميكنيد و Bounty به حركات و عكس العمل هاي شما در تعقيب و گريز با پليس بستگي زياد داره ... حالا مثل چي ؟ مثل ترمز هاي شديد و جا گذاشتن پليس ها ... تغير مسير ناگهاني ... دورزدن كامل و برگشت مسير ... ضربه زدن به پليس ها و منفجر كردن انها ... گم كردن شما توسط پليس ... سرعت زياد در زمان گريز و از جمله اين كار ها باعث دريافت Bounty در زمان ميشه. يك چيز ديگر را هم اضافه كنم در milestones ها يك واحد Bounty در نظر گرفته شده كه با انجام انها به شما داده ميشه .

البته زياد بازي نكردم كه ماشينم خيلي خفن باشه ولي با مزدا RX8 حالي ميكنم :

1201195718_6.JPG

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مثل اینکه حامد جان منظور منو اشتباه متوجه شدی.
من منظورم از اون جمله ی که نوشتم این بود که وقتی شما با همان روشهایی که خودت در بالا توضیح دادی از دست پلیس فرار کنی bounty کسب میکنی.در ضمن منظور من از خسارت زدن به شهر همون از بین بردن ماشین های پلیس بود که با از بین بردن انها مقداری bounty میگیرم. البته اگر bounty شما از یک حد بالاتر بره شما mostwanted می شوید.شاید اون جمله ی من نقص داشته.اگه عیبی در توضیح من دیدید من عذر میخوام.

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
مثل اینکه حامد جان منظور منو اشتباه متوجه شدی.
من منظورم از اون جمله ی که نوشتم این بود که وقتی شما با همان روشهایی که خودت در بالا توضیح دادی از دست پلیس فرار کنی bounty کسب میکنی.البته اگر bounty شما از یک حد بالاتر بره شما mostwanted می شوید.شاید اون جمله ی من نقص داشته.اگه عیبی در توضیح من دیدید من عذر میخوام.

سلام ...

اميد جان شما و برادران گراميتون كه استاد ريسينگ بازهاي دنيا هستيد من منظورم با شما نبود ... شما مطلبت را درست بيان كردي من كمي موشكافانه مطرح كردم ...

در زمان هايي مانند mostwanted هم بستگي به زمان حالا هر 10 ثانيه به شما مقداري bounty داده ميشه و اين را هم اضافه كنم اين روش هاي فرار كه بالا گفتم در مقدار bounty دريافتي شما تاثير بسياري دارد.

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

مي بينم كه بالاخره حامد هم دست به كار شد...

ولي يه نكته ديگه....مشكل اينجاست كه اگه با پليس ها كله بشي و گمشون كني يهو نقاط آبي روشن ميشه...من بارها شده برگشتم تا پليس ها منو پيدا كنند و زحمات من هدر نره....هيچ چاره اي نيست...ياد گرفتن اون همه محل مخفي هم يه كم دردسر داره!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

مي بينم كه بالاخره حامد هم دست به كار شد...

ولي يه نكته ديگه....مشكل اينجاست كه اگه با پليس ها كله بشي و گمشون كني يهو نقاط آبي روشن ميشه...من بارها شده برگشتم تا پليس ها منو پيدا كنند و زحمات من هدر نره....هيچ چاره اي نيست...ياد گرفتن اون همه محل مخفي هم يه كم دردسر داره!
اقا بهزاد بهترين كار اينكه تخت گاز بريد چون من صد بار تو اون محل هاي مخفي هم رفتم ولي اين پليس ها كشيدنم بيرون راستي بچه ها يك سوال داشتم ببخشيد من بازي رو امروز گرفتم اخه ديگه تحمل نداشتم وايسم با پرنس بگيرم:

من مثلا هر ماشين پليس رو كه منفجر ميكنم يك شماره اي مياد اون قسمت بالا سمت راست مثلا هر ماشين پليس 500 تا اين به دلار يعني پولم يا اينكه نه يك چيز ديگست

راستي اقا بهزاد يك ايدي چيزي نداري به ما بدي كار مهم داشتم باهاتون
redface.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستي اقا بهزاد يك ايدي چيزي نداري به ما بدي كار مهم داشتم باهاتون

دارم..يعني احماد برام درست كرده....ولي جالب اينجاست كه هنوز كار كردن با اون رو ياد نگرفتم
smile.gif
ولي تمرين مي كنم.....راستي اگه كاري داري پي ام بده.....

من مثلا هر ماشين پليس رو كه منفجر ميكنم يك شماره اي مياد اون قسمت بالا سمت راست مثلا هر ماشين پليس 500 تا اين به دلار يعني پولم يا اينكه نه يك چيز ديگست

بابت اين هيچ پولي نميگيري...بلكه امتياز و حد نساب خودتو در برابر رقيبت مي توني بالا ببري و به اون برسي...هر موقع به اون هم برسي مي توني باهاش مسابقه بدي

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

من یه چیزی توی بازی روخ داده بود که توی همون مراحل اولیه بازی فکر کنم طرف مقابلم یه مزدا داشت
باهاش که مسابقه دادم ماشینشو بهدم دادم بعد من رفتم ماشینشو فروختم
ولی برادم که مسابقه داد ماشینو بهش ندادند حالا نمی دونم جریانیش چی هستش

راستی کسی دیگه نمی خواد از ماشین عکس بزاره

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من یه چیزی توی بازی روخ داده بود که توی همون مراحل اولیه بازی فکر کنم طرف مقابلم یه مزدا داشت

عجيبه......روي يه سيستم بازي مي كنيد يا جدا؟ چون من حداقل سه نفر رو ديدم كه ماشين طرف رو هم گرفتن

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
هر دومون یه روی یه کامپیوتر بازی میکنم ولی اون یه ایکانت برای خودش ساخته منم یه دونه
ولی من یه ماشین بهم داده ولی برای اون نه
حالا شما اون ماشین رو گرفتید

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
منم تا حالا 4 تا ماشین ازشون گرفتم .
فکرک نم اگر یه جوره خاصی شکستشون بدیم ماشینشون رو بهمون میده .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
متاسفانه خیر.راهی به جز مسابقه برای جمع کردن پول نیست.
خب البته یک راه دیگه هم هست ...وقتی که هر کدوم از راننده ها را میبری بهت 2 تا مار کر میده که میتونه انتخاب کنی...اگه شما علامت سئوال ها را انتخاب کنی ممکنه که مقداری پول برنده بشی...من خودم دوبار پول بردم یکبار 10000 دلار و یکبار دیگه هم 20000 دلار....امیدوارم منظورم را متوجه شده باشی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اخرش نفهمیدم حرف کدومتون درسته
امین جون حرف حامد را بخون درسته درسته.....
بهترین راه برای گرفتن Bounty اینه که در حین فرار از دست پلیس هستند خودت را به نقاطی که مثلث قرمز هست بزنی و پلیس هایی که در پشتت هستند در نتیجه ی اون داغوون میشند و امتیاز Bounty زیادی بهت تعلق میگیره...کلا خسارت زدن به ماشین پلیس یکی از بهترین راه ها برای گرفتن Bounty هست

فکرک نم اگر یه جوره خاصی شکستشون بدیم ماشینشون رو بهمون میده .
نه...شما در انتخاب 2 مارکر اگه علامت سوال ها را انتخاب کنی ...بعضی وقت ها ماشین یکی از کسایی که باهاشون مسابقه دادی بهت دادی میشه ...من خودم تا حالا 3 تا ماشین گرفتم واسه همینم تا حالا نیازی نداشتم ماشین جدید بخرم

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

من اين بازي را ديروز تهيه كردم ... البته براي PC را چند روزي هست گرفتم ولي فرصت بازي كردن نداشتم چون زمان خالي من درمحل كار هست و يك سيستم تصويري جمع كردم اونجا و ps2 بازي ميكنم (بلاخره بايد از هر فرصت خالي استفاده كرد
smile.gif
) الان با نفر 10 مسابقه بايد بدم ... درباره بازي بگم كه بهترين تجربه nfs بعد از مدت هاست و بايد به ea تبريك گفت ...

اما يك سري مسائل مطرح شد بزاريد يه شفاف سازي بكنم
smile.gif
:

يكسري پرسيده بودن براي مسابقه با نفر بعدي موندن كه چه كاري بايد انجام بدم ... بايد يگم برن داخل Blacklist 15 اونجا نوشته كه چه كارهايي بايد براي مسابقه دادن با نفر بعدي انجام بديد ... target مسابقات و مقدار Bounty لازم براي مسابقه با نفر بعدي را نشان ميده و current مسابقات و Bounty كنوني شما را نمايش ميده كه چقدر با مقدار كافي فاصله داريد و اگر به مقدار لازم در هر يك برسيد در كنار آن يك تيك قرار خواهد گرفت.

اما درباره Bounty برخلاف نظرات دوستان بايد بگم مقدار Bounty بستگي به شجاعت و عكس العمل هاي شما در مقابل پليس داره كه چقدر اونها را به قول معروف دستشون ميندازيد و حرفه اي گري ميكنيد و اون مقدار خسارت كه اشاره شد در مسابقات coast to state هست كه حساب ميشه شما چقدر به شهر و پليس خسارت وارد ميكنيد و Bounty به حركات و عكس العمل هاي شما در تعقيب و گريز با پليس بستگي زياد داره ... حالا مثل چي ؟ مثل ترمز هاي شديد و جا گذاشتن پليس ها ... تغير مسير ناگهاني ... دورزدن كامل و برگشت مسير ... ضربه زدن به پليس ها و منفجر كردن انها ... گم كردن شما توسط پليس ... سرعت زياد در زمان گريز و از جمله اين كار ها باعث دريافت Bounty در زمان ميشه. يك چيز ديگر را هم اضافه كنم در milestones ها يك واحد Bounty در نظر گرفته شده كه با انجام انها به شما داده ميشه .

البته زياد بازي نكردم كه ماشينم خيلي خفن باشه ولي با مزدا RX8 حالي ميكنم :

1201195718_6.JPG

از توضیحاتت خیلی ممنون حامد جان !
ولی من موندم این RX 8 چی داره که همه دنبالشن ؟ :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر