Need for Speed: Most Wanted

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوب در کل بازیه خوبیه و از نسخه های قبل بهتر شده(البته نسبت به u-u2 )
توی ماشین معلومه خوب شده.گرافیک بازی هم بالارفته.گیم پلی هم بهتر شده.
ولی هنوز مشکلات فراوان در این بازی هست.اول اینکه قسمت tuning بازی به شدت افت کده به طوری که کار خاصی اصلا نمیتونی روی ماشنیت انجام.این سازندگان EA هم یه ذره به خودشون زحمت ندادن که حداقل یه چند تا spoiler و hood و roofscope جدید بسازن همش برای نسخه های قبل هست.فقط چند تا رینگ جدید ساختن و تعدادیbodykite برای ماشین ها.
هوش مصنوعی بازی بهتر شده ولی باز هم بعضی از مشکلات قدیم رو داره.مثلا وقتی شما از حریف زیاد جبو میزنید یهو انگار حریف عقبی موتور جت بهش میبندن و مثل موشک بهت میرسه.
در مورد داستان هم کلا نباید از یک بازی ریسینگ انتظار یه داستان خوب باشید.همینم کافیه به نظره من.
صدای ماشین ها در بازی خیلی خوب کار شده.این قسمتی که باید از دست پلیس ها فرار کنی هم بازی رو جذاب کرده.
من الان روی 13% هستم و باید با نفر 12 black list مسابقه بدم.با اون زنه.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
مرسي از اطلاعاتت علي جان!!!
خوب خود بازي ها هم توشون آدم بازي کرده ديگه يا فقط تو دمو ها(همون 70% رو ميگم)
من تو یه فیلم دیدم که بعضی از حرکات و کومبو ها توسط یه نفر بازی میشن ولی این سری حرکات رو خیلی کم میشه دید و توی 5% از این 70% ممکنه انجام بشن.مثل بازی ماتریکس

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

من يه سوال دارم...اون گزينه اي كه زمان رو به نوعي واكنش دار مي كنه در چه مواقعي بيشتر به درد مي خوره
برای رد شدن از زیذ کامین این فقط یکیشه ها

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خوب من رد شدم...ولي خيلي موقع ها سقف ماشين گير مي كنه

حالا يه سوال ديگه....يه قسمت جديد به بازي اضافه شده.....به صورت اين كه ماسبقه مي دي و بايد از دوربين ها هم رد بشي...يعني همون چشم هاي نارنجي رنگ....اون مسابقه 4 نفره هست

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
من همچینم به بازی های ریسینگ علاقه ندارم. ;) ;) ;) این داداشی ماست که به این بازی ها علاقه داره.
من فقط یکم رفتم دیگه هم بازی نکردم.الان دارم به جای بازی MW یه بازی دیگه میکنم که اقا علی رضا بهتر میدونه.خیلی حال میده.
در ضمن من Shadow Detail من توی بازی خاموش نیست.

خداحافظ
آقا محمد برای من چرا خاموش است به خاط گرافیک است برای چند تا از دوستان من هم خاموش است یه چیزه دیگه هم برای من خاموش است rain effect

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آقا محمد برای من چرا خاموش است به خاط گرافیک است برای چند تا از دوستان من هم خاموش است یه چیزه دیگه هم برای من خاموش است rain effect
سلام
اقا علی رضا.
شوخی میکنی. :cry: :cry: :cry: :cry:
یعنی تو اثر بارون رو توی بازی نمیبینی.
اینو اگه نمیبینی برو جدا کارتتو بده جاش خروس قندی بخر. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
باورم نمیشه. :sad: :sad: :sad:
وقتی هوا بارونی میشه.من اول که بازی کردم.با دستم داشتم صفحه مونیتور رو پاک میکردم.اخه،
قطره های اب میخوره روی مونیتورت جوری که باور میکنی برف پاکنت کار نمیکنه.شاید بهم بخندین.ولی باور کن این اتقاف برام افتاد.
توی این مورد جدا باید به EA تبریک گفت.از نظر محیط های بازی ،هوای ابری،هوای بارونی،ظهر و خورشید جدا کارش حرف نداره.این بازی.
دارم بهش علاقمند میشم. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
از نظر محیط بارونی ،این اثر رو روی ترمز هات ،روی ماشین های جلوییت که از تو جلوتر هستن به وضوح میبینی.
اگه اینو نمیبینی جدا کارتت تعطیله.
برات یه شات از محیط بارونی میزارم تا ببینی منظورم چیه.
شب برسم حتما این کار رو میکنم.
ببخشیدا.

خداحافظ

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من هم با نظر محمد رضا موافقم....وقتي بارون مي زنه به شيشه (شاعرانه) تو پاييز هم كه هست....خدايي هم بارون و هم آفتاب....

راستي بچه ها الان چند درصد بازي هستيد؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام

من هم با نظر محمد رضا موافقم....وقتي بارون مي زنه به شيشه (شاعرانه) تو پاييز هم كه هست....خدايي هم بارون و هم آفتاب....

راستي بچه ها الان چند درصد بازي هستيد؟
در شماره ی قبلیش هم بارون میومد ..فقط هوای آفتابی نداشت...حالا گرافیکش چقدر پیشرفت کرده؟؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در شماره ی قبلیش هم بارون میومد ..فقط هوای آفتابی نداشت...حالا گرافیکش چقدر پیشرفت کرده؟؟؟

اگه محمد عكسي نذاشت من خودم عكس مي گيرم ميذارم

راستي نمي شه موزيك هاي بازي رو به انتخاب خودمون بذاريم....يعني ايراني اونم سنتي
smile.gif

شوخي كردم...ولي جدا همچين قابلتي نميشه به بازي داد

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
سلام
من این بازی رو از اینترنت دانلود کردم چهارتا سیدیه ولی یه ایمیج هم هست به اسم New_HKZonda_by_P2PZone.org.mdf که اسم فولدرش هست Bonus توی این ایمیج یه فولدر هست به اسم VIDEO_TS که یه سری فایل توشه کسی میدونه با این فایلها چکار باید کرد؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
مهرداد جان من چند بار تو تاپیک ها دیدم که میگین بازی از نت دانلود کردم خواستم بدونم شما کجایین؟ و سرعت نت شما چقدره؟

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط mehrdad_:
سلام
من این بازی رو از اینترنت دانلود کردم چهارتا سیدیه ولی یه ایمیج هم هست به اسم New_HKZonda_by_P2PZone.org.mdf که اسم فولدرش هست Bonus توی این ایمیج یه فولدر هست به اسم VIDEO_TS که یه سری فایل توشه کسی میدونه با این فایلها چکار باید کرد؟؟؟؟؟

شما همون نسخه black edition رو دونلود کردید که راجع بهش توضیح دادم همونی که بهش میگید collector edition

اون bonus هم قسمت اضافی هست که روی collector edition j

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
اگه محمد عكسي نذاشت من خودم عكس مي گيرم ميذار
سلام
خب رسیدم خونه و براتون طبق قولی که دادم براتون 2 تا شات از بازی میزارم.همین الان خودم گرفتم.
ببخشید اگه بده.
بهتر از این نتونستم در عرض 2-3 دقیقه بگیرم.
خودتون به حرف هایی که زدم و این عکس ها دقت کنید تا بفهمید که این بار به نظرم دست EA درد نکنه.
fypisg.jpg

fypils.jpg

به نظرم عکس اولی خیلی بهتر شده.اون قطرات بارون روی مونیتور میخوره.فوق العادس.

خداحافظ

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببخشید اگه بده.
بهتر از این نتونستم در عرض 2-3 دقیقه بگیرم.
خودتون به حرف هایی که زدم و این عکس ها دقت کنید تا بفهمید که این بار به نظرم دست EA درد نکنه.

تو كه همش چهارمي
smile.gif

شوخي كردم....ولي عكس هاي خوبي گرفتي...

اون bonus هم قسمت اضافی هست که روی collector edition j

اگه اون قسمت اضافي رو گير بياريم مي تونيم در داخل بازي بريزيم و فعالش كنيم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر