Need for Speed: Most Wanted

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بنظر مياد شما براي اينكه بتونيد در يك نمايش گرافيكي نسبتا خوب بازيو روون اجرا كنيد "حتما" بايد يك كارت گرافيك سطح بالا داشته باشيد جايي خوندم حتي نسخه نمايشي بازي geforce 7800gtx هم تحت فشار قرار داده! متاسفانه خواه نا خواه شركتهاي بازيسازي از طرف سازنده هاي كارت گرافيكي تحت تاثير قرار ميگيرن كه كاربرانو وادار به محصولات سطح بالاتر از اين شركتها كنن battlefield2 يك نمونه معروف اونا و بنظر مياد حالا...
داری یجورایی اشتباه میکنی
این بازی روی اکثر سیستم های که دارای کارت ها ی گرافیک متوسط به بالا هستند با حداقل سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا میشه....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط persian_king:
من نسخه دمو بازی رو امروز صبح گرفتم در مورد خود بازی نظر نمیدم چون نسخه قبلیش هم اولش خوشم اومد بعد از 3-4 روز حالم ازش بهم خورد اما در مورد این که به سیستم فشار میاره بر عکس باید بگم خیلی هم با سیستم سازگاره یعنی نسبت به 2 نسخه قبلی خیلی راحت تر اجرا میشه اگر نقد سایت ign هم بخونید همینرو نوشته که frame rate ثابتی رو در کل بازی میشه انتظار داشت

من بازی رو با بالاترین جزییات و رزولوشن 1280-960 اجرا کردم و سعی کردم جایی که خیلی شلوغه ماشین رو به ماشینهای دیگه بزنم و اصلا تفاوت نمیکرد

در ضمن بعضی از این مقایسه ها که اینجا میکنید تا دل خودتون رو خوش کنید لازم نیست به بقیه هم بگید

آخه چیه GT رو با nfs مقایسه میکنید؟؟ تا حالا تو خیابون race دادید با کسی ؟؟؟ یا مثلا این فیلم ها رو دیدید پلیس دنبال یه ماشین میکنه که بیشتر از سرعت مجاز میره؟ این خیلی با مسابقات اتوموبیلرانی فرق داره ها حالا خود دانید دوست دارید مقایسه کنید بکنید
این که عالی اگه راحت اجرا میشه البته کلا بازیهای ea راحت اجرا میشه حالا 3 روز باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه
فرشین جان راست میگه اصلا نمیشه این دو بازی رو با هم مقایسه کرد اصلا ربطی به هم ندارند هردوشون تو سبک خودشون عالی هستن

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
این که عالی اگه راحت اجرا میشه البته کلا بازیهای ea راحت اجرا میشه حالا 3 روز باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه
فرشین جان راست میگه اصلا نمیشه این دو بازی رو با هم مقایسه کرد اصلا ربطی به هم ندارند هردوشون تو سبک خودشون عالی هستن

حالا فرض هم بکنیم nfs نقصهای بسیاری داشته باشه که واقعا هم داره و میگیم GT اصلا نقص نداره باز نمیشه مقایسه کرد هیچیشونو جر اینکه تو هر دو رانندگی میکنی

مثل اینکه دوم3 رو با MAXPAYNE مقایسه کنیم بگیم هر دو شون تفنگ دارن دوم 3 بهتر از مکس پین هست یا بر عکس این کجا اون کجا

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Taher:
فكر ميكنيد اين بازي حداكثر تا چند روز آينده براي Ps2 به بازار تهران ميرسه ؟
من فکر کنم شنبه بتونم گیرش بیارم واسه ps2

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
حالا آقايوني که دمو رو بازي کردن بيشتر توضيح بدن!!!
به خوبي تبليغاش بود؟؟؟
Lomborginy داشت؟؟؟
خراب مي شد ماشين ها؟؟؟؟

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
این عکس رو همین الان گرفتم یه قسمتی از بازی هست که باید پلیس هارو دست به سر کنی البته بازی قسمتهای مختلفی داره که قسمت اصلی اون تو نسخه دمو نمیتونید بازی کنید یعنی همون قسمتیش که داستان داره

foqfjk.jpg

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
فرشین جان ممنون عکس خیلی خوبی بود
یه کم درباره بازی توضیح بدی ممنون میشم
خراب مي شد ماشين ها
من که بازی نکردم ولی شنیدم که میشه چند تا تریلر از بازی هم دیدم خراب میشد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
احتمالا گیم اسپات نمره ی 8.0 رو به این بازی میده.
احتمال داره.
نمره ای که خودمون به بازی میدیم از همه مهمتره .
سلیقه ها متفاوته .
اره مثلا همین AREA-51 که از گیم اسپات 6.9 گرفت ولی خوب من خوشم اومد.
+++++++
ممنون فرشین جان عکس با حالی بید.
+++++

نام کاربری شما تو بازی دات چی بود؟
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=117

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
سلام
حالا آقايوني که دمو رو بازي کردن بيشتر توضيح بدن!!!
به خوبي تبليغاش بود؟؟؟
Lomborginy داشت؟؟؟
خراب مي شد ماشين ها؟؟؟؟
من دمو رو بازی کردم .
توی دموش لامبورگینی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بعد بلاخره گیم استپات به این بازی نمره داد 10 از 10 !!!!!!!!!!!

این هم لینک همون صفحه
http://www.gamespot.com/pc/driving/....html?id=197535

سلام ...

نسخه pc هنوز امتياز نگرفته ولي به نسخه ps2 امتياز 8.4 داده شده كه به نظر ميرسه بازي به نسخه قبل پيشرفت زيادي داشته و ign هم 8.5 داد !

1.JPG

در جواب به خراب شدن ماشين ها يك چيزايي شبيه به خرابي بدنه ديده ميشه ولي اون كسايي كه ميدنايت را بازي كردن خرابي به نظر ميرسه در همون سطح باشه ... البته به نظر ميرسه تاثير گذاري بر روي اتومبيل هاي ديگه بيشتر از اتومبيل بازيكن طراحي شده و اتومبيل بازيكن كمي رنگ پريده و خش و خوش ميشه ... با تمام اين صحبت ها مثل اينكه قول ea براي عرضه بازي كه طرفداران هر دو سبك اين بازي را راضي كنه به حقيقت پيوسته و ميتونيم بعد از مدت ها يك nfs خوب بازي كنيم !

927138_20051115_screen002.jpg

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
حامد جان
عکس رو خودت گرفتی ؟
--------------------------------------------
خلیل جان
اون امتیازی که میگی فکر کنم مال کاربران باشه
--------------------------------------------
میگم یه چیزی رو دقت کردین ؟؟
توی Underground 1 &2 اصلا مسابقات توی روز نبود !
اما توی MW هست . خیلی خوبه !

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
زنگ زدم گفت بعد از ظهر بازی برای ps2 رو بیرون میدن . یعنی دارن بسته بندی میکنن . میخواستم برم بگیرم گفت که سر بازی اویل از دستم شاکیه چون همه رو گرفته بودم مجبور شده بود باز هم سفارش بده . اگه الن منو ببینه تا کلمو نشکونه ولم نمیکنه :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر