Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بازی هم جایزه بهترین بازی رانندگی رو از VGA گرفت باشد تا دیگر نگوید بازی بده و فلان همش بهانه است بد بود جایزه نمی گرفت

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,840
بازی هم جایزه بهترین بازی رانندگی رو از VGA گرفت باشد تا دیگر نگوید بازی بده و فلان همش بهانه است بد بود جایزه نمی گرفت

بازی ای که نقص و ایراد داره صدتا Award بهترین ریسینگ دیگه هم که بگیره باعث نمیشه بگیم ایراد نداره دیگه بازیش!!!

آخرین ویرایش:

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
دیروز یکی از دوستان این بازیو داشت داد یه تست کردم به شخصه زیاد خوشم نیومد عین نسخه های قبلی موست وانتد نیست .

منم اصلا باهاش حال نکردم در کل مثل این که طرف دار های این بازی زیاد ازش راضی نبودن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,987
نام
sami
به نظر من احمقانه ترین انتخاب تو vga امسال اتنخاب این بازی بود.آشغالترین nfs تمام دوران بود.آبروی این سری رو بردن

dandi

کاربر سایت
Aug 17, 2012
6
یک مشکل

باسلام
من این بازی رو خریداری کردم
و وقتی اجرا میکنم در قسمت لودینگ میمونه و همچنان در حال لودینگ هست و کار دیگری نمیکنه
چه کاری باید انجام دهم؟
در بازی های دیگر این اتفاقات نمی افته:(

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
باسلام
من این بازی رو خریداری کردم
و وقتی اجرا میکنم در قسمت لودینگ میمونه و همچنان در حال لودینگ هست و کار دیگری نمیکنه
چه کاری باید انجام دهم؟
در بازی های دیگر این اتفاقات نمی افته:(
برای من هم این اتفاق افتاد باید dvd رو عوض کنی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
هنوز مشكل تصادفات حل نشده؟انگار داري فيلم سينمايي نگا ميكني!كسي خبر داره يه ندا بده
موضوع اینه که از نظر سازنده این قضیه مشکل نبوده و نیست. پس مطمئنا حرکتی هم برای درست کردنش انجام نمیدن. :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا خیلی احساس باحالی کردن با این حرکتشون :d یکی از دلایلی که باعث شد بازی رو ول کنم همین بود متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر