Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان یکم کم لطفی دارن من عموم برای این بازی رفت xbox خرید بعد شما میگید...................

کلا سلیقه ای هست نمیشه گفت 100 درصد بد یا 100 درصد خوبه ولی این بازی یه چیزهایی داره که بعد از یه مدت با اعصاب ادم بازی میکنه نمونش همین صحنه تکراری تصادفات که وقتی میزنی به چیزی چند ثانیه باید فیلم سینمایی ببینی

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
کلا یکی این موضوع که وسط رانندگی تمرکز رو از بین میبره و به قول شما باید یک کمی فیلم سینمایی تماشا کنی تا دوباره بری توی حس رانندگی و دیگه اینکه احساس سرعت رفتن بهت دست نمیده. من همیشه باید به اون پایین صفحه نگاه کنم که بدونم چقدر سرعت میرم.
به غیر از این دوتا خیلی باحاله. اون جایی که نزدیک سد آب رانندگی میکنی و آب با فشار میزنه به سد و میپاشه به اطراف و خیلی قسمتهای دیگه رو قشنگ درآوردن. تنوع ماشینهاش هم حرف نداره و واقعا لیسانس همه ماشینهای باحال رو دارن.

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
موافقم با حرفت که گفتی تمرکزو بهم میزنه

مثلا میخوایی ببینی سرعتت چنده یا نفره چندومی که یهو تصادف میکنی و در طول نمایش فیلم سینمایی میانو ازت جلو میزنن

یه مورد دیگشم اینه که باید حواست به راه باشه و یه وقت از مسیر خارج نشی و کلا محدوده بازیو قشنگ نشون نمیده و باید حواست به نقشه باشه که بازم احتمال تصادف داری

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من dlc و گرفتم ولی نمیتونم ماشینهای جدیدو انتخاب کنم.چیکار باید بکنم؟مثل اینکه باید به اینترنت وصل باشیم تا ماشینها برامون باز بشه.آره؟؟

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
می خواستم بخرم اینقدر دوستان بد گفتن پشیمون شدم !!!!!!
اینطوری که دوستان میگن مثله قبلیش نیست....
من قبلیشو خیلی دوست داشتم
یه 60-70 باری تمومش کردم:d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
می خواستم بخرم اینقدر دوستان بد گفتن پشیمون شدم !!!!!!
اینطوری که دوستان میگن مثله قبلیش نیست....
من قبلیشو خیلی دوست داشتم
یه 60-70 باری تمومش کردم:d

بازیش فقط حال میده most wanted هاشو بازی کنی.همینو بس.
تو که اندروید داری بهت پیشنهاد میکنم که نسخه اندروید این بازیو بگیری.زمین تا آسمون با نسخه 360ش فرق داره.بسیار بسیار زیباست.اصلا یه چیز میگم یه چیز میشنوی.

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
بازیش فقط حال میده most wanted هاشو بازی کنی.همینو بس.
تو که اندروید داری بهت پیشنهاد میکنم که نسخه اندروید این بازیو بگیری.زمین تا آسمون با نسخه 360ش فرق داره.بسیار بسیار زیباست.اصلا یه چیز میگم یه چیز میشنوی.
از کجا بگیرم خب؟؟؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بازی بسیار خسته کننده ای هستش تا الان بیشتر از یه ربع 20دقیقه بیشتر نتونستم بازی کنم !!! واقعا حیف نام NFS ....

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
سلام
دوستان ماشینایی مثل porsche panamera و BMW m3 رو چه طوری باید آزاد کنم ؟
پانامرا که تو طبقه بالا یک پارکینگه طبقاتیه(البته پسر همسایمونم با نیم وجب قدش یکی داره:((:d)واسه bmw که فقط یادمه تو یک جایی بود مثل کارخونه که بیرون شهر بود توی یک سوله
واسه باز کردنشونم باید با ماشین بری کنارشون خودشون باز میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر