Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
سلام بر همگی میگم من که اینجا رو خوندم بد جوری خورد تو ذوقم حالا به نظر شما بخرمش یا نه؟؟؟؟؟؟:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام بر همگی میگم من که اینجا رو خوندم بد جوری خورد تو ذوقم حالا به نظر شما بخرمش یا نه؟؟؟؟؟؟:-/
هرکی نظر خودشو داره
شاید ایشون خوشش نیومده شما خیلی خوشت بیاد
من که تازه دانلودش کردم الان میرم نصبش کنم ببینم چطوریه ولی بنظر مثل MW قبلی خیلی قشنگ بود

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
منم اول که بازی رو نصب کردم با کنترل ماشین مشکل داشتم ولی بعد چند مسابقه کامل اومد دستم، شما هم چند تا مسابقه بدید دستتون میاد
بلک لیست 4 رو زمین زدم پیش بسوی شماره 3b-)

بازی به هبچ عنوان با mw قبلی قابل مقایسه نیست تغییر ظاهر ماشین رو که اصلا باید فراموش کنید
فقط تیونینگ موتور ،تایر ، نیترو ، سیستم تعلیق، جعبه دنده و ... داره کلا فقط قسمتهای داخلی ماشین قابل ارتقاء هستند حتی آپگرید بدنه هم هیچ تغییری تو قیافه ماشین نمیده:-/

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
من نمیدونم چرا هر کدوم از نسخه های این بازی یک مشکل جدی داره نسخه قبل داستانی بود (هیچکس نپسندید) ولی کنترلش خوب بود | دو نسخه قبلی همه چی عالی گرافیک مذخرف ؟؟؟؟
این نسخه گرافیک و همه چیز عالی کنترلش مذخرف ... ؟
بجای این کارا بیاد 4 سال بازی نده ولی یک نسخه خوب بده !!! :d
نه میشه با دسته بازی کرد نه با کیبورد ! :d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من هم تازه نصبش کردم.
واقعا هندلینگ ماشین ها دردسر سازه. یه خورده کلید رو بیشتر نگه داری، ماشین یه جوری منحرف میشه که بیا و درستش کن. البته بعد یه مدت فکر کنم عادت کنیم.
گرافیک خیلی خوبی هم داره. اما در کل به نظرم برای نید فور اسپید باید یه فکر اساسی بکنن تا به دوران اوجش برگرده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا من نمیفهمم
الان توی این تریلرایی که دیده بودم
درایوینگش درست شکل HP 2010 بود و HP 2010 خیلی عالی بود درایوینگش

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امروز 1 ساعتی بازی کردم. اولین چیزی که جلب توجه میکنه گرافیک عالی بازی هستش که با hd texture ها عالیتر هم میشه. انعکاس های بازی خیلی خوب کار شدن. نور پردازی هم حرف نداره. از لحاظ گیم پلی من خیلی از بازی راضیم. حداقل از hp خیلی بهتره. سیستم تصادفات بازی هم به جز زاویه دوربین شباهتی با burnout نداره به نظرم. تنها چیزی که شدید کمبودش احساس میشه داستان هست.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
آقا من نمیفهمم
الان توی این تریلرایی که دیده بودم
درایوینگش درست شکل HP 2010 بود و HP 2010 خیلی عالی بود درایوینگش

معمولا از روی تریلر نمیشه نظر داد،شما چطور این کار رو کردی؟ :d
======================
تا الان که بازی کردم(تقریبا 1 ساعت) بیشتر ،نکات مثبت دیدم تا منفی! فضاسازی با وجود اینکه یه مقدار شبیه برن اوت هست خوب کار شده و نسخه ی قدیمی رو تداعی میکنه!

طراحی ماشینها قابل قبول (حتی میشه گفت عالی) کار شده، قابلیت گشت و گذار توی شهر که یکی از نکات مثبت سری بود و چند سال بود که تجربه نکرده بودیم!

تنها نکته ای که اکثر بچه ها ازش شاکی ان،کنترل ماشینها(Handling) هستش که خب به نظرم برای یک ریسینگ (هر چند آرکید) در آستانه ی سال 2013 امری طبیعیه و نباید انتظار همون کنترل های معمولی و آسونِ نسخه های قبل رو داشته باشیم!

با این شرایط بیشتر به چاله!!!(چالش ) کشیده میشیم :d

اگه بخوام بین بازیهای کل سری به mw2 رتبه ای بدم،3 یا 4 خوبه براش !

Goldenstarc

کاربر سایت
Apr 27, 2012
2
درود.اولین پستم رو ب خودم تبریک میگم ...
من نسخه ای رو گرفتم که یک شرکت ایرانی نصب رو فارسی کرده بود و کرک هم خودش کارش رو انجام داد ...
گرافیکم GT540 1G هست و PES 2013 رو 1080 با اخرین گرافیک میاره برام
ولی این یازی چرا داغونه؟من روی 800در600 بازی می کنم و همه چیر روی LOW.OFF تا fps بره روی 60 نمی دونم چشه!
گرافیکش رو یکم ببرم بالا تیک میزنه وقتی که دستی میکشم هم بدجور FPS میاد پایین میره روی 50
میشه یکی تک کمکی چیزی بکنه ببینم شما سیستم های خفن دارین یا تنظیمی چیزیه ...

آخرین ویرایش:

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
بابا هندلینگش به کنار این پلیسا وا نمیدن....سرعت بالا هم بری میان دنبالت...این دیگه خیلی مسخرست...هوش مصنوعی خوب به این نمیگن 10 دقیقه فقط باید این پلیسا رو دور زد..

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود.اولین پستم رو ب خودم تبریک میگم ...
من نسخه ای رو گرفتم که یک شرکت ایرانی نصب رو فارسی کرده بود و کرک هم خودش کارش رو انجام داد ...
گرافیکم GT540 1G هست و PES 2013 رو 1080 با اخرین گرافیک میاره برام
ولی این یازی چرا داغونه؟من روی 800در600 بازی می کنم و همه چیر روی LOW.OFF تا fps بره روی 60 نمی دونم چشه!
گرافیکش رو یکم ببرم بالا تیک میزنه وقتی که دستی میکشم هم بدجور FPS میاد پایین میره روی 50
میشه یکی تک کمکی چیزی بکنه ببینم شما سیستم های خفن دارین یا تنظیمی چیزیه ...

درود
شما چطوری گرافیک این بازی رو با PES مقایسه کردین؟ که به این نتیجه رسیدین که اگر اون رو روی بالاترین حالت بیارین ، این یکی رو هم بتونید خوب اجرا کنید!؟
pes رو با گرافیک داخلی پردازنده های جدید اینتل هم که از کارت شما ضعیفتره ، میشه رو حالت HD اجرا کرد.
کارت gt 540 هم واسه لپ تاپ باید باشه و نسخه ی pc ش کارت gt 545 هست که در هر دو صورت کارت شما ضعیف هست. به علاوه مشکلات افت فریم خود بازی رو هم به این اضافه کنید.

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
شما گرافیک بازی رو تو چه حالتی گذاشتی یه عکس بگیر من که مشکل دارم به دلم نمیچسبه با این وضع بازیش کنم
شما اولا سعی کن تمام آپشن ها رو روی پایین ترین حالت بذاری ...
دوم اینکه رزولوشن صفحت رو با صفحه بازی تنظیم کنی ...
سوم اینکه آپدیت کارت گرافیکت نصب باشه ...

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
بابا هندلینگش به کنار این پلیسا وا نمیدن....سرعت بالا هم بری میان دنبالت...این دیگه خیلی مسخرست...هوش مصنوعی خوب به این نمیگن 10 دقیقه فقط باید این پلیسا رو دور زد..

خب اشتباه میکنی نباید گازو بگیری یه مسیر مستقیم بری اینجوری که از فاصله دور هم میبیننت باید حتما جوری بری تا زاویه دیدو از پلیس بگیری مثلا هر چند چهارراه و یا حتی سر هر چهارراه مسیرتو عوض کنی بعد هم که رفت تو حالت cooldown سریع رنگ ماشینتو عوض کنی
که به نظرم این یک پیشرفت تو زمینه هوش مصنوعی در سری nfs

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دارم به گیم پلی بازی عادت میکنم
چند تا گزینه گرافیکی هم آوردم پایین تا یه فریم ثابت بگیرم(30فریم)
داره یواش یواش از بازی خوشم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر