Need for Speed: Hot Pursuit ~ Xbox360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نمیدونم مشکل از منه یا بازیا با تبلیغات بازی بیشتر از خود بازی حال میکنم.برام جنبه تکراری داشت.ولی خدایش عجب تورهای در سطح امریکا داشت
میتونست بهتر از اینا باشه /:)

نمیدونم مشکل از منه یا بازیا با تبلیغات بازی بیشتر از خود بازی حال میکنم.برام جنبه تکراری داشت.ولی خدایش عجب تورهای در سطح امریکا داشت
میتونست بهتر از اینا باشه /:)
خب تبلیغات همیشه عالی به نظر میرسن غیر از این هم نباید باشه.اما اگه واقعا به یه بازی علاقه داشته باشید هیچوقت تکراری نمیشه...

حدود 10 تا Race برگزار کردم واقعا فوق العاده بود مخصوصا قسمتی که با پلیس دنبال ماشین ها میکنی بسیار حال میده . کلا همون چیزی بود که انتظار داشتم .

خداییش خیـــــلی قشنگه! شاهکاره ! :x بازگشت دوباره NFS به دوران اوج... حتماً این بازیرو بخرین، فقط اگر یکم بیشتر رو گرافیکش کار میشد دیگه بی عیب میشد.

پ.ن: شکستن شیشه ها خیلی طبیعی و قشنگه!
پ.ن2: یکی از بهترین مجموعه آهنگ های بازی های ریسینگ رو داره (تا اینجا که من رفتم :دی)

آقا جدی بازی شاخی شده و دوباره برگشته به اوج خودش اما حيف که جنبه burnout اش به جنبه nfs اش ميچربه......:(
اما بعد اين همه مدت بالاخره فهميدن که جماعت gamer چی دوست دارن...!!!!>:d<

من زیاد حال نکردم.چون :
1- ترمز دستیش خیلی مصنوعی...
2- نمیشه اسپرت کرد...
3-دنده دستی نداره (شاید من پیدا نکردم چون زیاد نگشتم)
4- داستان هم نداره
5-خانوم هم نداره.
کلا فقط واسه گاز دادن خوبه........

• Like
Reactions: Squidward
دوستان بالاخره راه کم خطری پیدا شد تا این بازی رو تو تمام کنسول ها با درایو متفاوت اجرا کرد؟منظورم آبدیت جدید و ... بود.چند روز نبودم خبر نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:d:x

خداییش خیـــــلی قشنگه! شاهکاره ! :x بازگشت دوباره NFS به دوران اوج... حتماً این بازیرو بخرین، فقط اگر یکم بیشتر رو گرافیکش کار میشد دیگه بی عیب میشد.
پ.ن: شکستن شیشه ها خیلی طبیعی و قشنگه!
پ.ن2: یکی از بهترین مجموعه آهنگ های بازی های ریسینگ رو داره (تا اینجا که من رفتم :دی)
آره امیر همون 30seconds to mars آهنگ Edge of the earth :d
من زیاد حال نکردم.چون :
1- ترمز دستیش خیلی مصنوعی...
2- نمیشه اسپرت کرد...
3-دنده دستی نداره (شاید من پیدا نکردم چون زیاد نگشتم)
4- داستان هم نداره
5-خانوم هم نداره.
کلا فقط واسه گاز دادن خوبه........
اقا ایران اسلامیه اینجا:))
مگه قرار نبود آفلاین مولتی پلیر بازی کرد؟
کجا باید بریم واسه مولتی؟
In associate with DICE یعنی فکر Split-Screen و...بازی کردن از ذهن بنداز بیرون:(
دوستان بازي سيستم لينك يا split screen نداره ؟؟؟
همینی که بالا گفتمه:d

• Like
Reactions: dani8gb
دوستان بالاخره راه کم خطری پیدا شد تا این بازی رو تو تمام کنسول ها با درایو متفاوت اجرا کرد؟منظورم آبدیت جدید و ... بود.چند روز نبودم خبر نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:d:x

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟همه شما دارید بازی میکنید اما نمیگید؟؟؟:(:|:(:|=((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or