Multi Platform Need For Speed Heat

سازنده
Ghost Games
تاریخ انتشار
November 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
Need-for-Speed-Heat-768x432-2.jpg
Publisher: Electronic Arts
Developer: Ghost Games
Initial Release Date: November 8, 2019
Platforms: PC, Xbox One, PlayStation 4
سری Need for Speed دست‌کم یکی از مهم‌ترین یا حتی شاید مهم‌ترین مجموعه در سبک ریسینگ در صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. در سال‌های اخیر نسخه‌های مختلفی از این سری منتشر شده است، اما نتوانسته‌اند به اندازه‌ی کافی موفق ظاهر شوند. جدیدترین نسخه‌ی این سری با عنوان Need For Speed Heat، بار دیگر به مسابقات غیرقانونی خیابانی بازگشته است. بازی از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی، قصد شرکت در مسابقات Speedhunter Showdown را دارد. یک رویداد سازمان یافته که در حومه شهری خیالی به نام Palm City روی می‌دهد که شباهت زیادی به شهر Miami دارد. شما در روز می‌توانید در مسابقات Speedhunter Showdown شرکت کنید.. نکته مهم راجع به این رویداد این است که Speedhunter Showdown یک رویداد کاملا قانونی خواهد بود. اما در شب، دیگر خبری از رویداد قانونی Speedhunter Showdown نخواهد بود. به محض این که روز جای خود را به شب دهد، Speedhunter Showdown نیز جای خود را به مسابقات خیابانی غیرقانونی خواهد داد. پلیس‌ها در شب حضور خواهند داشت و به شدت خطرناک‌تر هستند و به تعقیب اتومبیل‌های مسابقه‌دهنده می‌پردازند. رانندگی در شب، باعث جلب توجه پلیس‌ها شده و موجب می‌شود درجه‌ی Heat Level اتومبیل شما افزایش یابد.
بازی مانند نسخه‌های اخیر این سری، از موتور گرافیکی Frostbite استفاده می‌کند.

تریلرهای بازی:
سیستم مورد نیاز:

MINIMUM REQUIREMENTS

Processor (AMD): FX-6350 or Equivalent
Processor (Intel): Core i5-3570 or Equivalent
Memory: 8 GB
Graphics card (AMD): Radeon 7970/Radeon R9 280x or Equivalent
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 760 or Equivalent
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 320 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

RECOMMENDED REQUIREMENTS

Windows 10
Processor (AMD): Ryzen 3 1300X or Equivalent
Processor (Intel): Core i7-4790 or Equivalent
Memory: 16 GB
Graphics card (AMD): Radeon RX 480 or Equivalent
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 1060 or Equivalent
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

Developer: ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 8, 2019
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

پ.ن. با تشکر از @Ali Venom بابت توضیحات (در تاپیک خبری بازی)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام،
بازی بخش آنلاین PvP یا PvE یا PvPvE داره؟ و اینکه به خاطر بخش آنلاینش، ارزش بازی‌کردن داره؟
آنلاینش یه مسابقه رو پیدا میکنی بقیه چلنج میکنی اگه اون مسابقه 6 نفره بود بجای حریف AI یه player میاد .
هیجان آنلاینش بیشتره و کیف میده اما دو تا مشکل هست.
1. باید حداقل ماشینت +350 باشه
2.چون بازی قدیمی شده شانس بیاری تو یه لابی بیوفتی که player هاش پایه بازی باشن وگرنه کسی جوین نمیشه واسه مسابقه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من خیلی بازیش کردم و میتونم بگم بازی کلا دو تا بازی حساب میشه
Nfs شبها = عشق و حال و هیجان و پلیس
Nfs روزها = شدیدا حوصله سر بر تکراری

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: SiminSecret

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
دوستان برای پلات کردن این بازی نیاز دارم توی crew لول ۵۰ ادد بشم. Crewی که اول کار باهاش شروع کردم دیگه کسی فعال نیست. اگر مایل هستید به همکاری add کنید
PSN ID: BIIIGGDADDY

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان برای پلات کردن این بازی نیاز دارم توی crew لول ۵۰ ادد بشم. Crewی که اول کار باهاش شروع کردم دیگه کسی فعال نیست. اگر مایل هستید به همکاری add کنید
من خیلی وقت پیش تو یه سایت یه crew پیدا کردم که کلا برای این تروفی بود و ادد میکردن تروفی رو میگرفتی و لفت میدادی.
یه سرچ تو نت بکن

• Like
Reactions: Amir09

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
بله تو یه crew لول 50 جوین بشی تروفی رو میده

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان بازی واسه من لیست تروفیا رو نمیاره یعنی وارد بازی میشم قسمت تروفی هاشو زده no trophy بقیه بازیا اوکیه فقط این مشکل داره

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
خواستم یه نکته ای بگم برای کسایی که به دلیل نبود بازی ریسینگ خوب در PS4 به این بازی رو آوردن
من به لطف کنسول کپی خور تمام بازی های ریسینگ نسل ۸ رو دانلود کردم ولی هیچکدوم مثل این بازی سرگرمتون نمیکنه
فقط نکته ای که هست برای این بازی حتما ترینر پول رو فعال کنید تا مجبور نباشید مسابقات تکراری روز رو برید چون واقعا اذیت می‌کنه و آدم بیخیال بازی میشه وقتی پول تو دستتون باشه یک بالانس خوبی تو بازی ایجاد میشه و بیشتر میرید سمت کسب اعتبار که روی گزینه هارد برید بازی بهتون کلی مزه میده
اینم بگم نگران پول داشتن زیاد نباشید چون برای کسب اعتبار کلی باید مسابقه برید که هر لول یکسری ماشین و امکانات باز میشه و همه ماشین هارو هم میتونید بخرید حالشو ببرید
گرافیک و جزییات بازی در شب فوق العاده ست سرعت بازی هم فوق العاده ست قشنگ حس اینکه با یک ماشین کلاس بالا دارید با آخرین سرعت ممکن میرید بهتون القا میشه
امیدوارم در نسخه بعدی به مپ بازی و گسترش فضای بیشتر توجه کنند کمی از دست هورایزن کپی کنن در طراحی مپ می‌تونه به روزهای خوبش برگرده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
خواستم یه نکته ای بگم برای کسایی که به دلیل نبود بازی ریسینگ خوب در PS4 به این بازی رو آوردن
من به لطف کنسول کپی خور تمام بازی های ریسینگ نسل ۸ رو دانلود کردم ولی هیچکدوم مثل این بازی سرگرمتون نمیکنه
فقط نکته ای که هست برای این بازی حتما ترینر پول رو فعال کنید تا مجبور نباشید مسابقات تکراری روز رو برید چون واقعا اذیت می‌کنه و آدم بیخیال بازی میشه وقتی پول تو دستتون باشه یک بالانس خوبی تو بازی ایجاد میشه و بیشتر میرید سمت کسب اعتبار که روی گزینه هارد برید بازی بهتون کلی مزه میده
اینم بگم نگران پول داشتن زیاد نباشید چون برای کسب اعتبار کلی باید مسابقه برید که هر لول یکسری ماشین و امکانات باز میشه و همه ماشین هارو هم میتونید بخرید حالشو ببرید
گرافیک و جزییات بازی در شب فوق العاده ست سرعت بازی هم فوق العاده ست قشنگ حس اینکه با یک ماشین کلاس بالا دارید با آخرین سرعت ممکن میرید بهتون القا میشه
امیدوارم در نسخه بعدی به مپ بازی و گسترش فضای بیشتر توجه کنند کمی از دست هورایزن کپی کنن در طراحی مپ می‌تونه به روزهای خوبش برگرده
بازیو یه شبه میشه Max Repاش کرد اگه ماشین خوب داشته باشید حتی پلیس هیت ۵ هم مثل جوک میمونه و نمیرسه بهتون.
در کل از لحاظ محتوا شدیدا کمبود داره ولی هسته گیم‌پلی بازی بد نیست. نمیشه هم با فورتزا هورایزن مقایسش کرد چون چیزی که ارائه میدن کاملا متفاوته.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یکی از مزخرف ترین عناوین سری NFS که برای منی که فن این سری هستم نتونستم بیشتر از دو سه ساعت تحملش کنم... واقعا نسخه PayBack بعد چند سال لذت بخش بود حداقل داستان داشت، شخصیت داشت، گیم پلی قابل قبول بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
یکی از مزخرف ترین عناوین سری NFS که برای منی که فن این سری هستم نتونستم بیشتر از دو سه ساعت تحملش کنم... واقعا نسخه PayBack بعد چند سال لذت بخش بود حداقل داستان داشت، شخصیت داشت، گیم پلی قابل قبول بود.
آشغال ترین بازیه ساخته شده به دست بشر تا به امروز :D

• Smile
Reactions: SiminSecret

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
آقا این بازی ارزش خرید داره الان با 80 تومن؟ چقدر سرگرم کنندس؟
بله ارزش خرید داره، تو این چند سال اخیر بهترین nfs هست،
اینطور بگم، مسابقات به دو دسته ی روز و شب تقسیم میشن،
تو شب مسابقات عالیه، گرافیک عالیه، تعقیب و گریز عالیه، کلا تو شب بازی عالیه
تو روز مسابقات کسل کننده، گرافیک پایین و تعقیب و گریز تقریبا صفر،
ولی باید برا پول حتما مسابقات روز رو بازی کنی، چون فقط تو مسابقات روز پول میده برات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر