NBA 2K12 + تاریخچه ی سری NBA 2K

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
بازی رو چند روز پیش تازه خریدم.به نظرم خیلی سخته و در کل اون همه مود ها نمیدونم واسه چیه؟!
راستی واسه آنلاین بازی کردن جز لیگ بازی دوستانه یا چیزه دیگه ای نداره؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بازی رو چند روز پیش تازه خریدم.به نظرم خیلی سخته و در کل اون همه مود ها نمیدونم واسه چیه؟!
راستی واسه آنلاین بازی کردن جز لیگ بازی دوستانه یا چیزه دیگه ای نداره؟

اولش سخته ولی کم کم راه میفتی! توی صفحه های قبل یه نکاتی رو واسه تمرکز توی بازی و دقت پاس دادن و این جور چیزا گفتم میتونی بخونی، کلا صفحه های قبل رو بخونی بد نیست

دلیل اینکه بهترین بازی ورزشی شده و این همه مخاطب (البته نه تو ایران) داره همین مدهای متنوعشه!

شما وقتی توی منوی بازی باشی و به لایو هم وصل باشی میتونی با زد دکمه x افراد آنلاین رو ببینی و به یه بازی دوستانه دعوتشون کنی و بقیه هم واسه ی شما دعوتنامه میفرستن

reza67

کاربر سایت
Mar 15, 2011
46
سلام دوستان
من تا پارسال nba live مال شرکت EA رو بازی می کردم.
اما از وقتی nba2k10 رو گرفتم تازه فهمیدم لذت از بازی بسکتبال یعنی چی (هرچند اولش که زیاد بلد نبودم بازی های 2k رو خیال می کردم خیلی چرنده)
و اما سه تا سوال داشتم :
1-نحوه دریبل زدن در سری 11 چه جوریه؟
2-نحوه زدن alley opp در این سری چه جوری شده؟
3- پچ این بازی هم اومده؟؟ اگه اومده از کجا میشه دانلودش کرد ؟ این پچ تغییرات زیادی تو بازی ایجاد میکنه یا نه؟
متشکرررررررم:x

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام دوستان
من تا پارسال nba live مال شرکت EA رو بازی می کردم.
اما از وقتی nba2k10 رو گرفتم تازه فهمیدم لذت از بازی بسکتبال یعنی چی (هرچند اولش که زیاد بلد نبودم بازی های 2k رو خیال می کردم خیلی چرنده)
و اما سه تا سوال داشتم :
1-نحوه دریبل زدن در سری 11 چه جوریه؟
2-نحوه زدن alley opp در این سری چه جوری شده؟
3- پچ این بازی هم اومده؟؟ اگه اومده از کجا میشه دانلودش کرد ؟ این پچ تغییرات زیادی تو بازی ایجاد میکنه یا نه؟
متشکرررررررم:x

خوش اومدی و آفرین به انتخاب درستت :d
1: آموزش دریبل
2: آلی اووپ LT + B
3: یه سری آپدیتهایی واسه بازی هست که وقتی که به لایو وصل هستی و وارد بازی میشی پیغام آپدیت میده
و یه سری Roster که تغییرات تیما و بازیکنا هست که هم به صورت آنلاین میتونی دانلود کنی و هم به صورت آفلاین میتونی بریزی
روش آپدیت آفلاین هم توی صفحه های قبل نوشته شده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
سلام و درود بر دوستان.آقا من عاشق بازی بستکبال هستم،خیلی دوست دارم بازی کنم ولی متاسفانه اصلا بلد نیستم:dاین help و کلا practiceش هم کلا چیزی ازش نفهمیدم.مثلا امروز بازی کردم هرچی بهم حمله میکردن گل میشد.تو چند دقیقه 30 تا گل خوردم:dیه جوونمردی بیاد بگه،با چی باید دفاع کرد،چجوری باید گل زد و یه راهنمایی بکنه دیگه.از خجالتش در میام.:d
به جون تو:d

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام و درود بر دوستان.آقا من عاشق بازی بستکبال هستم،خیلی دوست دارم بازی کنم ولی متاسفانه اصلا بلد نیستم:dاین help و کلا practiceش هم کلا چیزی ازش نفهمیدم.مثلا امروز بازی کردم هرچی بهم حمله میکردن گل میشد.تو چند دقیقه 30 تا گل خوردم:dیه جوونمردی بیاد بگه،با چی باید دفاع کرد،چجوری باید گل زد و یه راهنمایی بکنه دیگه.از خجالتش در میام.:d
به جون تو:d
هیچ وقت واسه شروع دیر نیست :d تو هم که تازه اول گیمریته! :d
... این بازی رو باید هی بازی کنی و بازی کنی تا بفهمی چی به چیه! بعد از حدود سه بازی کم کم راه میفتی
اتفاقا بازی یکی از بهترین Help ها رو داره، اکثر امکانات بازی توش توضیح داده شده
و اما در مورد دفاع، روش دفاع کردن به صورت Man to Manه به این صورته که شما که مدافع هستی، توپ دست هر کدوم از بازیکنای حریف بود، بازیکن هم پستش تو تیم مدافع باید باهاش یارگیری کنه! حالا جدا از تکنیکای دفاع که بحثشون جداس، دفاع Man to Man به این شکله، یعنی وقتی توپ دست بازیکن Point Guard هستش، شما هم باید بازیکن Point Guardتو جلوش داشته باشی. وقتی به یارش پاس میده میتونی با A بازیکنتو عوض کنی و باهاش یار گیری کنی، یه راه دیگه هم واسه عوض کردن بازیکن در حال کنترلت هست که به این شکله که شما RB رو فشار میدی و دکمه ی هر بازیکن بالای سرش روشن میشه و میتونی با زدن هر کدوم از دکمه ها بازیکن مورد نظر رو انتخاب کنی، دکمه ی بازیکنا هم به این شکله
Pint Guard: A
Shooting Guard: B
Small Forward: X
Power Forward: Y
Center Forward: LT

وقتی بازیکن مقابلت داره با توپ بازی میکنه، میتونی با X توپ رو ازش بگیری و Steal کنی و همچنین با RT+X البته این روش زیاد باعث خطا کردن میشه و باید به موقع استفاده بشه
وقتی بازیکنای حریف دارن پاسکاری میکنن با
RT+X میتونی بپری و Steal کنی توپ رو
وقتی بازیکن میپره که شوت برنه، شما Y میزنی که بازیکنت بپره و دیدش محدود کنه، وقتی میخواد اسلم دانک بزنه هم باهمین دکمه کار میکنی، پس موقع شوت فقط Y هست که باید ازش استفاده کنی

فعلا همینا بسه :d شما تمرین کن بیشتر، سعی کن بازیه تمرینی انجام بدی، نه بازی دوستانه، از منوی Practice
صفحه های قبلی هم پستای مفید کم نداره :d، به دردت میخورن، اگه باز مشکلی بود در خدمتم رفیق ;)

آخرین ویرایش:

reza67

کاربر سایت
Mar 15, 2011
46
خوش اومدی و آفرین به انتخاب درستت :d
1: آموزش دریبل
2: آلی اووپ LT + B
3: یه سری آپدیتهایی واسه بازی هست که وقتی که به لایو وصل هستی و وارد بازی میشی پیغام آپدیت میده
و یه سری Roster که تغییرات تیما و بازیکنا هست که هم به صورت آنلاین میتونی دانلود کنی و هم به صورت آفلاین میتونی بریزی
روش آپدیت آفلاین هم توی صفحه های قبل نوشته شده

یه چیزی میگم نخندی ها ولی LT کدومه آخه من هنوز اسم های پلی استیشن یادمه L1,L2,R1وR2
در ضمن نمیشه یه کاری کرد به جای B یک دکمه روی جوی استیک رو زد ( منظورم اینه B کارش چیه که روی جوی استیک تنظیمش کنم !)

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یه چیزی میگم نخندی ها ولی LT کدومه آخه من هنوز اسم های پلی استیشن یادمه L1,L2,R1وR2
در ضمن نمیشه یه کاری کرد به جای B یک دکمه روی جوی استیک رو زد ( منظورم اینه B کارش چیه که روی جوی استیک تنظیمش کنم !)

روی دکمه ها که نوشته!
9728

9729

در حالت عادی میتونی با R شوت و اسلم دانک بزنی، فکر نکنم اینجوری که بخوای بشه، من تست نکردم، توی منوی تنظیمات Controller تست کن!

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
واقعا my player یکی از جذابترین قسمت های این بازی است...چند دقیقه پیش 250th بازی رو تو این قسمت داشتم:d
بعد این همه بازی overall بازیکن تازه به 89 رسیده#:-s
فعلا که فقط یک mvp داشتم...این لیبرون هم بیخیال با ارزش ترین بازیکن نمیشه...هر کاری میکنم نمیتونم این عنوان رو کسب کنم...دو بازی هم مصدوم شدم از جدول امتیاز اورترین ها 340 پله سقوط داشتم{میانگین پرید}...این فصل هم با پیستون سقوط نکنیم خوبه:|
از فصل دوم هم درجه سختی رو بروی all astar گزاشتم فکر میکنم حالت نرمال بازی همین باشه چون بیشتر از این اصلا نمیشه امتیاز اورد...
و یک چیز هم در مورد سرعت بازی در حالت معمولی روی 50ست که فکر میکنم خیلی پایینه...روی 70 تنظیم کردم درسته که مشابهreality نمیشه ولی بیشتر از این رو دیگه نمیشه نه درست دفاع کرد و نه درست حمله....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
هیچ وقت واسه شروع دیر نیست :d تو هم که تازه اول گیمریته! :d
... این بازی رو باید هی بازی کنی و بازی کنی تا بفهمی چی به چیه! بعد از حدود سه بازی کم کم راه میفتی
اتفاقا بازی یکی از بهترین Help ها رو داره، اکثر امکانات بازی توش توضیح داده شده
و اما در مورد دفاع، روش دفاع کردن به صورت Man to Manه به این صورته که شما که مدافع هستی، توپ دست هر کدوم از بازیکنای حریف بود، بازیکن هم پستش تو تیم مدافع باید باهاش یارگیری کنه! حالا جدا از تکنیکای دفاع که بحثشون جداس، دفاع Man to Man به این شکله، یعنی وقتی توپ دست بازیکن Point Guard هستش، شما هم باید بازیکن Point Guardتو جلوش داشته باشی. وقتی به یارش پاس میده میتونی با A بازیکنتو عوض کنی و باهاش یار گیری کنی، یه راه دیگه هم واسه عوض کردن بازیکن در حال کنترلت هست که به این شکله که شما RB رو فشار میدی و دکمه ی هر بازیکن بالای سرش روشن میشه و میتونی با زدن هر کدوم از دکمه ها بازیکن مورد نظر رو انتخاب کنی، دکمه ی بازیکنا هم به این شکله
Pint Guard: A
Shooting Guard: B
Small Forward: X
Power Forward: Y
Center Forward: LT

وقتی بازیکن مقابلت داره با توپ بازی میکنه، میتونی با X توپ رو ازش بگیری و Steal کنی و همچنین با RT+X البته این روش زیاد باعث خطا کردن میشه و باید به موقع استفاده بشه
وقتی بازیکنای حریف دارن پاسکاری میکنن با
RT+X میتونی بپری و Steal کنی توپ رو
وقتی بازیکن میپره که شوت برنه، شما Y میزنی که بازیکنت بپره و دیدش محدود کنه، وقتی میخواد اسلم دانک بزنه هم باهمین دکمه کار میکنی، پس موقع شوت فقط Y هست که باید ازش استفاده کنی

فعلا همینا بسه :d شما تمرین کن بیشتر، سعی کن بازیه تمرینی انجام بدی، نه بازی دوستانه، از منوی Practice
صفحه های قبلی هم پستای مفید کم نداره :d، به دردت میخورن، اگه باز مشکلی بود در خدمتم رفیق ;)
یعنی با اون جمله قرمز گند زدی به 24 سال سابقه گیمریم:d
خیلی خیلی ازت ممنون که کمکم کردی.دیشب بازم بازی کردم،ایندفعه 75 - 49 باختم:dپیشرفت کردم:dفقط چجوری میشه پرتاب 3 امتیازی کرد؟:(اون نامردا هی زرتی 3 امتیازی میزنن.من بدبخت تو 2 امتیازیش هم موندم.هی توپام گل نمیشه اونا ضد حمله میکنن گل میزنن:dاینم بهم بگی خیلی دیگه ممنونت میشم.
راستی من 2k 10 رو گرفتم.یعنی از رفیقم گرفتم.گفتم اگر خوشم اومد 11 رو بخرم.11 باید باحالتر باشه دیگه؟:d

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
خیلی خیلی ازت ممنون که کمکم کردی.دیشب بازم بازی کردم،ایندفعه 75 - 49 باختم:dپیشرفت کردم:dفقط چجوری میشه پرتاب 3 امتیازی کرد؟:(اون نامردا هی زرتی 3 امتیازی میزنن.من بدبخت تو 2 امتیازیش هم موندم.هی توپام گل نمیشه اونا ضد حمله میکنن گل میزنن:dاینم بهم بگی خیلی دیگه ممنونت میشم.
راستی من 2k 10 رو گرفتم.یعنی از رفیقم گرفتم.گفتم اگر خوشم اومد 11 رو بخرم.11 باید باحالتر باشه دیگه؟:d
با اجازه از جناب karchect بر حسب یک مقدار تجربه در این بازی شاید بتونم کمکتون کنم...
بطور کل برای داشتن یک سه امتیازی خوب سه نکته رو باید خوب دقت کنی:

1:برای پرتاب سه امتیازی سعی کن فقط از گاردها استفاده کنی یعنی به هیچ وجه با یک سنتر یا یک فوروارد اگر هم فضای خوبی داشتی شوت نزن چون نتیجه ای نداره...;)

2:نکته دوم قلق گیری است یعنی باید قلق پرتاب با بازیکن گاردت خوب دستت بیاد دقیقا لحضه ای که میخواد توپ از دست گاردت جدا بشه باید دستت رو از روی دکمه شوت برداری...هر بازیکن قلق خاص خودشو داره{rose.kobe.lebron.durant...}همه ی این بازیکنان شرایط پرتابی خاص خودشون رو دارند... که البته این هم با تمرین زیاد کم کم روش مسلط میشی...

3:نکته سوم و البته مهم ترینش زمان و شرایط پرتاب است:زمانی که یک یا دو دفاع جلوت ایستادند سعی کن پرتاب نداشته باشی چون به احتمال 60% پرتاب رو از دست میدی....بهترین زمان برای پرتاب سه امتیازی وقتی است که دفاعی روبروت نباشه یا فاصلش نسبت به بازیکنت بقدری باشه که بروی پرتابت مسلط باشی...ویک نکته تا فراموش نکردم وقتی به بازیکنت که فضای خالی برای پرتاب سه امتیازی داره پاس میدی بعد از گرفتن توپ یک زمانی تقریبا 0.5 ثانیه ای صبر کن بعد توپ رو پرتاپ کن{اگر مکث رو نداشته باشی ممکنه احتمال امتیاز گیری 50:50 بشه}
کلا همین سه نکته مهم ترین رکن پرتاب های سه امتیازی و البته همونطور که جناب karchect گفتند تمرین بیشتر بیشتر و بیشتر:d

• Like
Reactions: Karchect

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من که قبل از اون کنسولای دستی که خونه سازی و مار داشتن چیزی یادم نمیاد :d
اولای گیمریت همونا بودن یا چیز دیگه ای هم بود؟ البته فک کنم عمر کنسول Game Cube و اونایی که بهشون میکرو و دندی میگفتن هم زیاد باشه
جواب دوستمون کامل بود

اصلا این دو تا قابل مقایسه نیستن، گیم پلیشون خیلی متفاوته، چون تازه شروع کردی با همون 11 یاد بگیر، یه 2K11 بگیر

با اجازه از جناب karchect بر حسب یک مقدار تجربه در این بازی شاید بتونم کمکتون کنم...

عزیز صاحب اختیاری ;) خیلی خوشحال شدم که یه کمک حال واسم پیدا شده، مخصوصا این روزا که کمتر On میشم

این دکمه ی LB کارش چیه؟
یه روش میانبر واسه عوض کردن بازیکنه که وقتی فشار میدی یه کلید بالای سر بازیکنا روشن میشه با فشار دادن هر کدوم بازیکن مورد نظر انتخاب میشه

• Like
Reactions: u.s.a

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها من هر کاری کردم این آپدیت روستر آل استار رو نتونستم درست کنم
قبلش باید آپدیت کرده باشم؟
چیزی لازم داره؟

شما هر آپدیتی رو که دانلود میکنی واسه فعال شدنش باید Loadش کنی!
هر کدوم از روسترهای رسمی تاریخ ریلیزش بعد از بازی All Star باشه کارتو راه میندازه، شما آخرینشو دانلود و لود کن درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر