NBA 2K12 + تاریخچه ی سری NBA 2K

به نظره من که خیلی سخته .
از هر 5 تا توپی که به سمته سبد میندازم یکیش فقط میره تو سبد . قلق خاصی داره ؟

مهمترین اصل در پرتاب اینه که دفاع از شما دور باشه . هروقت دفاع جلوی شما باشه و دستاش هم جلوی صورت شما باشه به احتمال 90 درصد پرتاب موفقی نخواهد بود .

دکمه ی پرتاب رو نه باید خیل محکم فشار داد و نه خیلی آروم .

و مهمتر از همه اینه که دکمه ی پرتاب رو دقیقا باید هنگامی رها کرد که توپ از دست بازیکن خارج میشه .

من بسکتبال سگا رو هم داشتم نمیدونم چند سال پیش میشه
بعدم یادمه یه بازی اکشن برای سگا اومد که شخصیت بازی شکیل اونیل بود

سلام، یه چند روزی نبودم مث ینکه بچه ها نیستن هیچکدوم، اصلا انگار بازی هنوز ریلیز نشده!
خب من بازیو تازه گرفتم هنوز به کنسولم دسترسی ندارم که نظرمو راجب بازی بگم
:d

به نظره من که خیلی سخته .
از هر 5 تا توپی که به سمته سبد میندازم یکیش فقط میره تو سبد . قلق خاصی داره ؟

در تکمیل صحبت دوستمون بگم که، واسه پرتابای منطقه ای باید تونایی بازیکن رو بدونی، مثلا یه بازیکن گارد خیلی بهتر از بازیکن سنتر پرتاب میکنه، ولی در اصل بستگی به توانایی بازیکن داره ولی مهمتر اینه که بدونی بازیکن پرتابش خوبه یا نه
واسه زمان رها کردن دکمه هم باید بگم که وقتی بازیکن توپ رو رها می کنه خیلی دیره واسه رها کردن دکمه، باید زمانی که دست بازیکن به نقطه ی اوج می رسه دکمه رو رها کنی، ولی بازم نکته ی مهم اینه که روش پرتاب بازیکن دستت باشه، یعنی زمان خاصی واسه رها کردن دکمه نداریم، چون همه ی بازیکنا توی یه زمان معین دستشون به اوج نمی رسه، ولی در کل واسه پرتاب منطقه ای اگه بازیکن مدافع مزاحم نباشه، کار راحتی داری. ولی پرتاب سه امتیازی حتی اگه کسی مزاحم نباشه خیلی دقت می خواد، اینایی که گفتم فقط و فقط با تمرین با بازیکنای خاص و آشنایی با اونا انجام پذیره، مثلا حتی گیمرای حرفه ای هم واسه بازی کردن با بازیکنایی که هنوز باهاشون کار نکردن مشکل دا
رن!

اقا خیلی سخته

تمرین، تمرین ، تمرین
روزی رو نخواهی دید که دیگه چیزی واسه یاد گرفتن تو بازی نباشه

در تکمیل صحبت دوستمون بگم که، واسه پرتابای منطقه ای باید تونایی بازیکن رو بدونی، مثلا یه بازیکن گارد خیلی بهتر از بازیکن سنتر پرتاب میکنه، ولی در اصل بستگی به توانایی بازیکن داره ولی مهمتر اینه که بدونی بازیکن پرتابش خوبه یا نه
واسه زمان رها کردن دکمه هم باید بگم که وقتی بازیکن توپ رو رها می کنه خیلی دیره واسه رها کردن دکمه، باید زمانی که دست بازیکن به نقطه ی اوج می رسه دکمه رو رها کنی، ولی بازم نکته ی مهم اینه که روش پرتاب بازیکن دستت باشه، یعنی زمان خاصی واسه رها کردن دکمه نداریم، چون همه ی بازیکنا توی یه زمان معین دستشون به اوج نمی رسه، ولی در کل واسه پرتاب منطقه ای اگه بازیکن مدافع مزاحم نباشه، کار راحتی داری. ولی پرتاب سه امتیازی حتی اگه کسی مزاحم نباشه خیلی دقت می خواد، اینایی که گفتم فقط و فقط با تمرین با بازیکنای خاص و آشنایی با اونا انجام پذیره، مثلا حتی گیمرای حرفه ای هم واسه بازی کردن با بازیکنایی که هنوز باهاشون کار نکردن مشکل دا
رن!

نسخه psp خیلی راحت بود . اصلا این دنگ و فنگ ها را نداشت .

سلام، یه چند روزی نبودم مث ینکه بچه ها نیستن هیچکدوم، اصلا انگار بازی هنوز ریلیز نشده!
خب من بازیو تازه گرفتم هنوز به کنسولم دسترسی ندارم که نظرمو راجب بازی بگم
:d

رن!

تمرین، تمرین ، تمرین
روزی رو نخواهی دید که دیگه چیزی واسه یاد گرفتن تو بازی نباشه

دوستمون به نکته ی خوبی اشاره کردن . استیل پرتاب یه بازیکن خیلی مهمه .

به طور مثال بهترن شوت زن در NBA 2k10 ، جی ، آر ، اسمیث بود که قدرت پرتاب اون 95 از 100 بود . اما اینقدر بد قلق پرتاب میکرد که از 10 تا پرتاب 2 تاش هم به زور وارد حلقه میشد .

در حالی که با بازیکنانی که قدرت پرتاب هاشون 70 یا 80 بود خیلی راحت تر میشد پرتاب کرد .

بازی کلی پیشرفت کرده از همه لحاظ. منم با نظر دوستمون که میگه پاس دادن سخته موافقم البته در قیاس با نسخه پارسال... به نظرم nba2k11 با fifa11 برای کسب عنوان بهترین بازی ورزشی سال رقابت دارن!

بالاخره تونستم یکی دو ساعتی بازی کنم، بازی اینقد تغییر کرده که خود من خیلی متعجب شدم، انتظار این همه پیشرفت رو نداشتم
بچه ها راست می گن، پاس دادن خیلی سخت شده، البته خیلی طبیعی شده، دیگه نمی شه از اون پاسای کذایی که می دادی زیر سبد دانک می زدی رو بدی :d
قابلیت Steal هم خیلی پیشرفت کرده و طبیعی تر شده، کلا آسون تر شده
روشای دریبل بازیکن مدافع هم خیلی بهتر شده و در کل عقلانی تر از دریبلای قبلی شده، دیگه نمیشه با گرفتن RT و زدن LT از بازیکن مدافع به راحتی رد بشی
فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه، به نت هم دسترسی ندارم، ولی باز میام :d

گرافیکش چطوره؟ خسته کننده نمیشه؟

دوست من NBA 2K بهترین گرافیک رو توی بازیای ورزشی داره، اگه یه روز از یه مدش خسته شدی (که نمیشی) اینقد بازی مدهای جالبی داره که همشون هم سرگرم کننده هستن

• Like
Reactions: Tuco
بالاخره تونستم یکی دو ساعتی بازی کنم، بازی اینقد تغییر کرده که خود من خیلی متعجب شدم، انتظار این همه پیشرفت رو نداشتم
بچه ها راست می گن، پاس دادن خیلی سخت شده، البته خیلی طبیعی شده، دیگه نمی شه از اون پاسای کذایی که می دادی زیر سبد دانک می زدی رو بدی :d
قابلیت Steal هم خیلی پیشرفت کرده و طبیعی تر شده، کلا آسون تر شده
روشای دریبل بازیکن مدافع هم خیلی بهتر شده و در کل عقلانی تر از دریبلای قبلی شده، دیگه نمیشه با گرفتن RT و زدن LT از بازیکن مدافع به راحتی رد بشی
فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه، به نت هم دسترسی ندارم، ولی باز میام :d

دوست من NBA 2K بهترین گرافیک رو توی بازیای ورزشی داره، اگه یه روز از یه مدش خسته شدی (که نمیشی) اینقد بازی مدهای جالبی داره که همشون هم سرگرم کننده هستن

گرافیک تفاوتی کرده؟؟

گرافیک تفاوتی کرده؟؟

تفاوت زيادي نكرده، توي مدت يك سال تغييرات زيادي رو نميشه اعمال كرد.
ولي كلا خيلي جذاب تر شده بازي، اين بازي رو نميشه گفت ارزش خريدن داره يا نه
اينيم كه ميبيني اينجا خلوته هم دليلش عدم اطلاع كاربرا و اطلاع رسانی بعضیا و وجود دروغ هاي بزرگي به اسم Fifa ‎ وPES ‎‏ هست!

آخرین ویرایش:
اینم SoundTrack های بازی که بازم 2K سنگ تموم گذاشته!

NBA 2K11 OST
Snoop Dogg – NBA 2K Theme
Big Boi – Shutterbug
Drake – Over
Cassidy – Game Time
Ron Artest – Champion
Duck-Down All-Stars feat. Buckshot, Skyzoo, Promise, and Sean Price – Better Than You
The Alan Parsons Project – Sirius
Art vs. Science – Hollywood
Big Rock Candy Mountain – Rocketship
Brunettes – Red Rollerskates
Chicharones – Little By Little
Children Collide – Skeleton Dance
Constellations feat. Asher Roth– We’re Here To Save The Day
Dan Black feat. Kid Cudi – Symphonies (Remix)
Delorean – Deli
Ev – Home Of The Brave (Instrumental)
Failsafe – Hope & Only If We Learn
HOGNI – Bow Down
Kidz In Space – Downtime
Middleman – It’s Not Over Yet
Rakaa feat. Aloe Blaac – Crown Of Thorns
The Redland – So Far
The Russian Futurists – Paul Simon & Precious Metals
Sonny Bones – Rise
Two Door Cinema Club – I Can Talk
Yung Autmatik & Bayroot Productions – Go Hard or Go Home
Dux Jones – Pourin’ It On

http://hotfile.com/dl/72781239/950ee...1_OST.zip.html
http://rapidshare.com/files/423923736/NBA_2K11_OST.zip

tatu

تفاوت زيادي نكرده، توي مدت يك سال تغييرات زيادي رو نميشه اعمال كرد.
ولي كلا خيلي جذاب تر شده بازي، اين بازي رو نميشه گفت ارزش خريدن داره يا نه
اينيم كه ميبيني اينجا خلوته هم دليلش عدم اطلاع كاربرا و اطلاع رسانی بعضیا و وجود دروغ هاي بزرگي به اسم Fifa ‎ وPES ‎‏ هست!

نه به نظر من اصلا اين طور نيست.اينجا نميشه بيشتر از اين حرف بزنم:d
ولي در كل به نظر من سري live بهتر هستش:d
nba 2k هم بازي بدي نيست ولي live يه چيز ديگست:d
فقط برتري 2k بر live اين هستش كه براي pc هم بازي عرضه ميشه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or