NBA 2K12 + تاریخچه ی سری NBA 2K

سلام به همه

با این اوصاف راندو گارد سلتیکس میگه میامی قویه ولی نه اندازه بردن ما!!!!؟؟؟؟ نظرتون چیه؟؟:-/

اگه این جور گفته درسته;) چون celtics از اون باشگاه های تازه به دوران رسیده نیست
و ممکنه heat با همه ستاره هاش نتونه ببرتشون;)
باید صبر کرد. که منم صبر ندارم:d

اگه این جور گفته درسته;) چون celtics از اون باشگاه های تازه به دوران رسیده نیست
و ممکنه heat با همه ستاره هاش نتونه ببرتشون;)
باید صبر کرد. که منم صبر ندارم:d

سلتیکس اگه تیم بود با اونهمه بازیکن پارسالش لیکرز لولش نمی کرد درسته 18 و 19 تا قهرمانی داره ولی لبرون و وید بیدی نیستن که با این بادها بلرزن!:d

آره خوب شد تاپیک کلاً بحث NBA شده بود کسی از بازی چیزی نمیگفت، بچه ها اینجا رو ول نکنید تاپیک بره صفحه های بعد!

یخورده گیم اسکور‌ها زیاد نیست؟

آره ، قبلا خیلی آسونتر بود، الانه دیگه اچیومنتاش سخت تر شد، اگه بخوای همه ی اچیومنتای 2K10 رو بگیری باید همه ی مدهاشو از Online گرفته تا My Player و Blacktop رو بازی کنی!
ولی خدایی همه ی مدهاش جذابیت خاصی دارن

خب یه ده روزی تا عرضه ی رسمی بازی وقت مونده، گفتم تاپیکو از اون پایینا بکشم بالا :d
2K روزای سختی رو پیش رو داره، انتظارات زیادی از بازی می ره، اونا هم خوب می دونن که با چن تا منوی جدید و رنگ و برق نمی تونن کسی رو گول بزنن >:) ما که منتظریم.... 8->
دوستان اگه خبری از لیک بازی شد بگن
>:d<

نمیدونم چند نفرتون 2k10 رو روی PC بازی كردید (چون پست‌های آخرتون به شك انداختتم:d)
ولی یه سوالی داشتم:

برای آنلاین بازی كردن باید كرك خاصی داشت؟؟ چون وقتی میخوام برم آنلاین، میگه برو از Setting و Video Performance هماهنگ كن گرافیكتو.
ولی اونجا كه میرم؛ یه بازی میاد كه شروع نشده پیغام میده كه بنچ مارك نمیشه و خداحافظ :d
adsl 128 هم دارم (محض اطلاعات :d) ولی نمیدونم چشه.

كسی كمك میكنه؟ :)

نمیدونم چند نفرتون 2k10 رو روی PC بازی كردید (چون پست‌های آخرتون به شك انداختتم:d)
ولی یه سوالی داشتم:

برای آنلاین بازی كردن باید كرك خاصی داشت؟؟ چون وقتی میخوام برم آنلاین، میگه برو از Setting و Video Performance هماهنگ كن گرافیكتو.
ولی اونجا كه میرم؛ یه بازی میاد كه شروع نشده پیغام میده كه بنچ مارك نمیشه و خداحافظ :d
adsl 128 هم دارم (محض اطلاعات :d) ولی نمیدونم چشه.

كسی كمك میكنه؟ :)

اکثر بچه های اینجا با کنسول بازی می کنن، اگه کسی هم با PC بازی کرده باشه فک نکنم بتونه کمکت کنه!
توی تاپیکایی که بحث فنی میشه کسایی هستن که بتونن کمکت کنن، موفق باشی;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or