Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm GENERATIONS

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

درود.

در آخرین شماره مجله JUMP! نسخه جدیدی از سری Ultimate Ninja Storm تایید شد.

لینک یوتیوب اسکن مجله

ضمن اینکه حضور زابوزا و هاکو که در سری اول ناروتو حضور داشتند تایید شده.

یه عکس دیگه هم تو اینترنت پخش شده که معلوم نیست مربوط میشه به بازی یا نه. هرچی هست خیلی عجیب و غیرمنطقیه!

• Like
Reactions: the dark knight

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
ضمن اینکه حضور زابوزا و هاکو که در سری اول ناروتو حضور داشتند تایید شده.

ممنون برا تاپیک ...

من که این دوتا رو تو شماره یک ندیدم ...

الان هم فقط یک نفر تو کاراکترا مونده که باز کنم اون هم فکر کنم کیمیمارو باشه ...

نه هاکو هست و نه زابوزا ...

شایدم نسخه بازی من ریجنی باشه که این 2 تا رو نداشته باشه ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
تو این مجله عکساش که اصلا چیزی نگفتن در مورد بازی شاید متنش یه چیزایی گفته باشه.
قطعا خوب در میاد!!!!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
عکساش جالبه احتمالا وسط بازی یهو فیلر می زنن باید با بچگی هاشون بازی کنیم.
اقا ارش بیا ویرایش کن پستت رو خیلی بد شده صفحه.....

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
تریلر گیمز کام رو دیدم چیزی که مشخصه پایه مبارزات نسبت به استورم 2 تغییری نکرده ,مطمئنا نباید شاهد عمق بیشتر در مبارزات باشیم,از نکات مثبت بازی میشه به زیاد شدن تعدا کارکتر ها و تقریبا تغییر تمامی فنون اشاره کرد...تکنیک های ساسکه و ناروتو کاملا تغییر کرده مابقی کارکترها رو ندیدم ولی مطمئنا اونها هم تغییراتی خواهند داشت,وجود کارکتر های سری اول مثل زابوزا ,ناروتو, ساسکه ,ساکوراو....از نکات جالب تریلر بود.
امیدوارم تو این شماره تعداد لوکیشن ها رو افزایش بدند,تو استورم 2 بعد مدتی تقریبا همه لوکیشن ها تکراری میشدن واین خودش یک معضل بود....

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
نه خیر فلش بک نیستن
بازی از اول ناروتو تا آخر ناروتو اون جور که تو تریلر بود
65 دقیقه ی آخر انیمه هم نشان میدن
تا جنگ چهارم نینجاها ست
از اول تا جنگ چهارم نینجا ها

---------- نوشته در 10:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 AM ارسال شده بود ----------

تریلر گیمز کام رو دیدم چیزی که مشخصه پایه مبارزات نسبت به استورم 2 تغییری نکرده ,مطمئنا نباید شاهد عمق بیشتر در مبارزات باشیم,از نکات مثبت بازی میشه به زیاد شدن تعدا کارکتر ها و تقریبا تغییر تمامی فنون اشاره کرد...تکنیک های ساسکه و ناروتو کاملا تغییر کرده مابقی کارکترها رو ندیدم ولی مطمئنا اونها هم تغییراتی خواهند داشت,وجود کارکتر های سری اول مثل زابوزا ,ناروتو, ساسکه ,ساکوراو....از نکات جالب تریلر بود.
امیدوارم تو این شماره تعداد لوکیشن ها رو افزایش بدند,تو استورم 2 بعد مدتی تقریبا همه لوکیشن ها تکراری میشدن واین خودش یک معضل بود....
بله لوکیشن ها عوض شده
تو عکس ها دیده باشین
خیلی لوکیشن های جدید اضافه شده

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
طبق تحقیقاتی که امروز انجام شد فهمیدم تاریخ عرضه نسخه PAL بازی 30 مارچ هستش! یعنی حدود دو هفته دیگه
(ظاهرا هر ریجن رو جدا عرضه می کنن)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من دمو رو گرفتم.چیزه خاصی نداشت همون قبلیه بود تنها چیزی که متوجهش شدم که اضافه شده این بود که وقتی نینجوتسو روت اجرا میشه بازم میتونی از تکنیک جایگزینی استفاده کنی.کلا دموش رو نمی صرفه که بگیرین چون فقط سه مبارزه از قسمت داستانیش هست.
اولیش مبارزه با ساسکه که اول شیپودن بود برای اولین بار ساسکه رو میبینن اونجاست.دومیش هم با پین و سومیش هم با مادارایه وقتی که مادارا رفته بود با ناروتو حرف بزنه.
ولی این یکی تعداد کاراکتراش زیاده هم از سری اولش هست هم از شیپودن.میزوکاگه هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر