Naruto: Rise of a Ninja

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
puhan جان. دست شما درد نكنه قسمتهايي كه شما گذاشتي مربوط به سري Jump Of Shonen:confused: فكر كنم) باشه.
خب حالا دوستان تو اين سايت ميتونن تمام قسمتهاي سري Shippuuden كه فعلا داره از TV Tokyo پخش ميشه رو بدون ثبت نام دانلود كنن.
http://www.saiyanisland.com/si.php?si=media/NarutoEpisodes
لازمه بگم حجم هر قسمت حدودا 35 الي 45 مگ هست و پسوندش هم rmvb هست.
موفق باشيد
دوست عزيز
سايتي که گفتم سريه Shippuuden را هم داره . ( هر کارتوني را بخواهيد داره . حتي کارتونه پرين را هم داره . )
با تشکر

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
در راستای علاقه شدیدی که به " بازیخوشحال " پیدا کردم Naruto : Rise of a Ninja رو تهیه کردم.:)
در اینکه بازی خوبی ـه شکی نیست چون همه چیز براساس یک قاعده طراحی شده و جنگولک بازیهای پلتفرمر ضعیف در این یکی دیده نمی شود.نوع رابطه ای که بازی بین ادونچر و فایتینگ برقرار کرده با توجه به سبک اصلی اش که پلتفرمر است قابل ستایش است.کوئست و ماموریتهای بازی جالب هستند.فنون ... جوتسو ( نام + جوتسو ! ) هم در نوع خودش ابتدا عجیب ولی بعدا بشدت کاربردی و البته دلنشین می شوند ! :D مبارزات بازی هم خوب طراحی شده اند.کلا" از اون انتظار " بازیخوشحالی " که ازش داشتم چند پله پا را فراتر گذاشته و خیلی خوب شده...

-----
خود من الان بعد 2 ساعت بازی کردن 28% مردم رو خوشحال کردم ! :biggrin1:

پ.ن. برخلاف تصور بعضی ها ، بازی بسیار خوبی است و ارزش یکبار تموم کردن رو دارد.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
در راستای علاقه شدیدی که به " بازیخوشحال " پیدا کردم Naruto : Rise of a Ninja رو تهیه کردم.:)
در اینکه بازی خوبی ـه شکی نیست چون همه چیز براساس یک قاعده طراحی شده و جنگولک بازیهای پلتفرمر ضعیف در این یکی دیده نمی شود.نوع رابطه ای که بازی بین ادونچر و فایتینگ برقرار کرده با توجه به سبک اصلی اش که پلتفرمر است قابل ستایش است.کوئست و ماموریتهای بازی جالب هستند.فنون ... جوتسو ( نام + جوتسو ! ) هم در نوع خودش ابتدا عجیب ولی بعدا بشدت کاربردی و البته دلنشین می شوند ! :D مبارزات بازی هم خوب طراحی شده اند.کلا" از اون انتظار " بازیخوشحالی " که ازش داشتم چند پله پا را فراتر گذاشته و خیلی خوب شده...

-----
خود من الان بعد 2 ساعت بازی کردن 28% مردم رو خوشحال کردم ! :biggrin1:

پ.ن. برخلاف تصور بعضی ها ، بازی بسیار خوبی است و ارزش یکبار تموم کردن رو دارد.
ارزش خریدنش رو داره
چون من از بازی های بچه گانه خوشم نمیاد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
چون از بازیهای بچگانه خوشت نمیاد پیشنهاد میکنم نخری.به دلیل اینکه بعضی آلمان های بازی مثل جمع کردن سکه از داخل دهکده تا حدی روی اعصاب می رود.اونهم بخاطر اینکه بیشتر آپگریدهای فنون و غذاها با همین سکه ها انجام می شود.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان اينم بگم كه هر روز گيم وان كارتون هاي جديدش رو روزي
10 با نه بهتره بگو 100 بار پخش ميكنه بريد ببينيد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
واقعا که مسخره ترازاین بازی ندیدم کارتونش روهم نمیشه تحمل کرد مال رده سنی الف باید باشه
یک سوال ازتون دارم :
واقعا لزومی داشت که در مورد بازی ای که اصلا بهش علاقه ای ندارید در تاپیک آن بازی و روبروی بیشتر اعضایی که اینجا پست دادند و یحتمل از Naruto Fan ها هستند ، را از نظر به دور از اندکی عقلانیت خودتون بهره مند سازید !؟

pedramxxx

کاربر سایت
Jun 12, 2007
35
من تا قبل از این بازی نه کارتونی از این پسره دیده بودم و نه میشناختمش ولی بازی رو بخاطر گرافیک واقعا هنری ای که داره خریدم و باید بگم بازی شاهکاریه.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام به همگي
دوستان اگه هر كي اين بازي رو نگرفته واقعا پيشنهاد ميشه بره سريعتر تهيه كنه!! واقعا اين بازي يكي از مفرحترين و به ياد ماندني ترين بازيهايي بود كه من تو اين چندساله بازي كردم و خاطرا خوشي كه با اين كارتون داشتم رو هم دوباره زنده كرد.
واقعا بنظر ميرسه كه تنها بازيهاي PS3 بهشون كم لطفي نشده و اين بازي هم در 360 قرباني چندتا بازي بيخود ديگه شده!
گرافيك در سبك خود بينظير مخصوصا Reflect هاي فوق العاده اب جاري در Konoha و رودخانه ها- ميني گيم هاي جالب و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر