Naruto: Rise of a Ninja

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
gamespot به این بازی امتیاز 7.5را داد/:)

نکات مثبت:

گشت وگذار در شهر konoha به شدت جالبه .تقابل زیبایی بین شخصیتهای کارتونی ومحیط واقعی وجود داره و تواناییهای jutsu باعث جالب شدن مبارزات شده.

نکات منفی:

انتقال ناموزون بین کاتسنس های دوبعدی و گیم پلی سه بعدی.داستان کوتاه که به حدود حوادث نمیپردازه و انبوه ایده های مربوط به گیم پلی که تعداد کمی از آنها شرح داده شده.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
تو بازی میشه از کیوبی استفاده کرد؟ :biggrin1:
با اوروچیمارو مبارزه داره تو بازی؟/:)

من که عاشق نارتو هستم :love:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
کسی مودنه که کارتون نارتو توی ایران پیدا میشه جای هست که بفروشه
تو اين مملكت خراب شده فكر نكنم. اگر ماهواره داري كه ميتوني هر شب از ساعت 8:17 از كانال Gameone نگاه كني. اين كانال تاحالا دوبار از قسمت اول تا قسمتهاي تقريبا پاياني رو گذاشته(البته نه از قسمت 200 به بعدرو. الان هم بار سوم هست كه از تقريبا از يك ماه پيش شروع شده و ديشب هم مبارزه Sasuke و Gaara رو تا وسطاش نشون داد. متاسفانه تمام كانالهاي اروپايي قسمتهاي قديمش يعني سري Shonen's Jump رو ميزارن. بازي Rise of ninja هم مربوط به همين سري يعني سن 12 سالگي Naruto هست. سري جديدش كه Shippuuden نام داره انحصاري و فقط از كانال TV Tokyo پخش ميشه كه ناچاري بايد دانلودش كنيد. تو اين سري Naruto پس از سه سال تمرين و كسب مهارت با Jiyara به konoha برميگرده و تقريبا بزرگ شده.
تو بازی میشه از کیوبی استفاده کرد؟ :biggrin1:
با اوروچیمارو مبارزه داره تو بازی؟/:)

من که عاشق نارتو هستم :love:
چه عجب كسي پيدا شد كه مثل من NarutoFan هست. خير اصلا نميشه از Bijju ها استفاده كرد.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من بازی رو تموم کردم ! { بازی رو یکشنبه تموم کردم }:biggrin1:
( فکر کنم اولین نفری بودم که بازی رو گرفتم ):biggrin1:
خیلی کوتاه بود ولی قشنگ بود و کل روال کارتون با تمام شخصیتاشو جلو می رفت .:love:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
سلام
:eek::eek::eek::eek::eek:
عجب بازيه:eek:
چرا الكي ميشينيد اين بازي هاي كليشه اي رو بازي ميكنيد باور كنيد ميدونم نصف بيشتر بچه ها اصلا بازي رو نگرفتند كه واقا از دستشون رفته
در وصف بزركي بازي فقط همينو ميتونم بگم كه اين بازي رو با 4 تا ابر بازي ديگه(اساسينز كريد_مس افكت_ايس كامبت_كال اف ديوتي) گرفتم ولي اينا رو هر كدومش رو نيم ساعت هم بازي نكردم يعني ناروتو اصلا اجازه بهم نداد بازي ديگه اي بازي كنم
در پايان بگم هر كي نگيره ...:((

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
اين از اون بازی هایی هست كه منم واقعا زير نظر داشتمش و تا اومد رو هوا زدمش! حيف كه وقت نشده هنوزش تمومش كنم!

با اين كه تو ايرانيم و قانونمون در مورد بازی های خارجی گير نيست اين جور چيزارو طرفدارانشون هر جور شده بايد واسه حمايت سازندهاشون اصل بخرن
تازه بازی اصل با اون تشكيلات چيز ديگس...و واقعا ارزش داره حتی با اينكه اينجا كپی رايت نيست و سازنده های بازی‌های خارجی ‌اصلا اينجا بازی مستقيم ريليز
نمی كنن، تازه همين كه كنسولشونم اينجا رسمی نيومده و گارانتی-خدمات نداره و با اين حال مردم كنسولشونو می خرن می تونن با پولش به سازنده های بازی ها هم با بستن قرارداد های بيشتر و ...سود رسانی كنن.

مآشاءالله همه چيزو راجبه اين بازی گفتين واسه همين جاده خاكی‌كشيدم پس ديگه چيزی نمی مونه كه من يكی الان بخوام بگم.
خوشم می ياد آدم اين كاره كه اين جور چيزا رو بشناسه تو ايران ديگه كم نيست،
بدشانسی ‌ما فقط زمان Shenmue اينجوری بود و واقعا خيلی تو ايران آدم كمه كه ما فن های شنمو رو درك كنه...افسوس.

آخرین ویرایش:

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
کسی مودنه که کارتون نارتو توی ایران پیدا میشه جای هست که بفروشه
با سلام خدمت دوستان
همونطور که دوستان گفتند سريه اوله اين کارتون 220 قسمت است و سريه دومه اين کارتون 38 قسمت اش ( تا اون جا که من اطلاع دارم ) هست و برادرم هم حدودا 180 قسمت اش را دانلود کرده . اکثرا دوستان هم adsl دارند و مي تونن دانلود کنن . ( اگر خواستيد اسم سايتي که دانلود مي کنه رو براتون مي ذارم ) و همونطور که ngn عزيز گفتند زبونش ژاپنی است با زیر نویس انگلیسی .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
( اگر خواستيد اسم سايتي که دانلود مي کنه رو براتون مي ذارم )

لطف میکنی اگر اسم سایت دانلودش را هم بزاری ;) ... (همه Episode ها را که حتما داره)

در ضمن حجم هر Episode حدودا چقدره ؟؟؟؟ ...

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
لطف میکنی اگر اسم سایت دانلودش را هم بزاری ;) ... (همه Episode ها را که حتما داره)

در ضمن حجم هر Episode حدودا چقدره ؟؟؟؟ ...
به اين صفحه بريد
http://www.crunchyroll.com/showseriesmedia?id=28
قبلش بايد توي سايت عضو بشيد تا براتون قسمت ها رو نمايش بده
بعد از اين که يک قسمت براتون نمايش داده شد يا بافر شد تويه درايو ويندوزتون تو آدرس زير مي تونيد فايلش رو پيدا کنيد
\Documents and Settings\user\Local Settings\Temporary Internet Files
البته تو اين آدرس فايل زياد هست کافيه فايل ها رو بر اساس حجم از زياد به کم مرتب کنيد. حجم تقريبي هر قسمت حدود سي مگابايت هست.
لازم به ذکر هست که بگم اين فايل ها پسوند FLV دارند که براي ديدنشون بايد قبلا ً نرم افزار FLV player رو از آدرس زير دانلود و نصب کنيد :
http://www.4shared.com/file/4116255/2696a59/FLV_Player_133.html

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
به اين صفحه بريد
http://www.crunchyroll.com/showseriesmedia?id=28
قبلش بايد توي سايت عضو بشيد تا براتون قسمت ها رو نمايش بده
بعد از اين که يک قسمت براتون نمايش داده شد يا بافر شد تويه درايو ويندوزتون تو آدرس زير مي تونيد فايلش رو پيدا کنيد
\Documents and Settings\user\Local Settings\Temporary Internet Files
البته تو اين آدرس فايل زياد هست کافيه فايل ها رو بر اساس حجم از زياد به کم مرتب کنيد. حجم تقريبي هر قسمت حدود سي مگابايت هست.
لازم به ذکر هست که بگم اين فايل ها پسوند FLV دارند که براي ديدنشون بايد قبلا ً نرم افزار FLV player رو از آدرس زير دانلود و نصب کنيد :
http://www.4shared.com/file/4116255/2696a59/FLV_Player_133.html

puhan جان. دست شما درد نكنه قسمتهايي كه شما گذاشتي مربوط به سري Jump Of Shonen:confused: فكر كنم) باشه.
خب حالا دوستان تو اين سايت ميتونن تمام قسمتهاي سري Shippuuden كه فعلا داره از TV Tokyo پخش ميشه رو بدون ثبت نام دانلود كنن.
http://www.saiyanisland.com/si.php?si=media/NarutoEpisodes
لازمه بگم حجم هر قسمت حدودا 35 الي 45 مگ هست و پسوندش هم rmvb هست.
موفق باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر