MW2 بازها بیان

Molecule

کاربر سایت
سلام به همه ی بچه ها امید وارم حالتون خوب باشه جای یه تاپیک برای modern war fare 2 خالی بود پس ما شروع کردیم
عزیزایی که MW2 رو لایو بازی میکنن گیمر تگشونو اینجا بدن تا به لیست دوستان اضافه کنیم اینجوری همه ایرانی ها دوره هم جمع میشیم، گیمر تگ خود من UnwiseMeysam هست
اینم یه آمار کلی از اسلحه های MW2 که یه توضیحات مختصر و مفیدی راجبش داده شده امید وارم بدردتون بخره

اسلحه های تولیه (primary weapons):
Assault rifles:

M4 Carbine:

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده: Colt's Manufacturing Company
کشور سازنده: ایلات متحده امریکا
کالیبر: 5.56x45mm NATO
نوع شلیک: نیمه/تمام اتوماتیک
تعداد شلیک در دقیقه: 800-950
برد موثر (متر): 300

این اسلحه در هر سه حالت کمپین مولتی پلیر و اسپشیال اوپس در دسترسه

نکاتی راجع به اسلحه:
در مولتی پلیر این اسلحه در هر کلا 30 گلوله داره که در هر خشاب 15 گلوله قرار میگیرن که مقدار کمیه.با توجه به این که صدمه ای که میزنه (دمیج) کمه من توصیه می کنم اگه تازه کارید ازش استفاده نکنید.این اسلحه به صورت پیش فرض بازن.بردش خوبه ولی دقت شلیکش پایینه

FAMAS

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده: GIAT Industries
کشور سازنده:فرانسه
کالیبر: 5.56x45mm NATO
نوع شلیک: نیمه/تمام اتوماتیک (در بازی سه تیر با هر شلیک)
تعداد شلیک در دقیقه: 1000-1100
برد موثر (متر): 450

این اسلخه در رنک 4 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه ی محبوب منه.دقتش خیلی بالاست به طوری که حتی میتونم بگم با خیلی از اسنایپ ها میتونه رقابت کنه.من با این اسلحه حتی تونستم از فاصله ای در حد نیم کیلومتر هم هد شات کنم.علی ارغم اسلحه واقعی در بازی برد موثرش هم خوبه.تنها مشکلش شاید این باشه که در هر شلیک سه تیر میزنه.اگه بتونید سریع و پشت سرهم دکمه رو فشار بدید این نقیصه هم به راحتی جبران میشه.در هر خشابش 30 تیر و جمعا 60 تیر داره که مقدار خیلی بالاییه.بهترین گزینه برای آماتور هاست.چون در هر شلیک 3 تیر میزنه برای زدن هدف های متحرک بهترین گزینس.چون میزان تیر های هدر رفت به حداقل میرسه.
مشکل دیگه ای که داره اینه که شما با این اسلحه نمیتونید در یک زمان بیشتر از سه نفر رو بکشید (لا اقل من که تا حالا نتونستم) .از مزایای دیگش اینه که اصلا لگد نداره برای همین میتونید هدف های دور رو به راحتی با این اسلحه از پا در بیارید.بهتره این اسلحه رو فقط با افزونه نارنجک انداز استفاده کنید.رد دات یا هولو گرافیگ سایت روش نذارید که این اسلحه بدون اونا بهتر نشونه گیری میکنه

SCAR-H

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده: Fabrique Nationale de Herstal (FN)
کشور سازنده:بلژیک
کالیبر:7.62x51mm NATO
نوع شلیک: تمام اتوماتیک
تعداد شلیک در دقیقه:800
برد موثر (متر): 525

این اسلحه در رنک 8 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:

این اسلحه هم اسلخه ی بسایر خوبیه.دقت بالایی داره که با توجه به لگد کم برای هدف های دور مناسبه.برد و دمیج خوبی هم داره.تنها مشکل خشابشه با سرعته شلیکش.خشابش 20 تیر داره که جمعا میشه 40 تیر.که مفدار کمیه و بعد از کشتن هر 2 نفر مجبور به ریلود کردن هستید.سرعت شلیکش هم برای یه ازولت ریفل خیلی کمه.جای خالی افزونه (attachment) rapid fire براش به شدت حس میشه.این اسلحه به همراه اقزونه های نارنجک انداز (grenade launcher) و رد دات (red dot) ترکیب خوبی واسه شما میسازه

TAR-21

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Israel Military Industries (IMI)
کشور سازنده: رژیم اشغالگر قدس
کالیبر:5.56x45mm NATO
نوع شلیک: نیمه/تمام اتوماتیک-سه تیر در یک شلیک (در بازی فقط تمام اتوماتیک)
تعداد شلیک در دقیقه:800
برد موثر (متر): 525

این اسلحه در رنک 20 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
خوب این اسلحه در دنیای واقعی ساخت رژیم اشغالگره قدسه بنابر این من درکتون میکنم اگه نخواید ازش استفاده کنید (شوخی
N_aggressive%20%284%29.gif
)
سوای از شوخی باید بگم که این اسلحه چندان اسلحه ی خوبی نیست(مثل رژیم سازندش).دقتش خیلی پایینه که اونو فقط برای هدف های نزدیک قابل استفاده میکنه.بر خلاف مشخصاتی از اسلحه که بازی ارائه میده ولی در عمل باید بگم که قدرت آتش یا همون دمیج و بردش هم چندان خوب نیست.
این اسلحه به همراه F2000 یه رد دات منخصر به فرد داره که بهش میگن دید مریخی (mars sight) .تو هر خشابش 30 تا گلوله هست.
این تنها اسلحه ایه که در توی بازی روس ها صلا ازش استفاده نمیکنن (چرا؟)

FAL

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Fabrique Nationale de Herstal (FN)
نوع شلیک: نیمه/تمام اتوماتیک (در بازی فقط یک تیر در هر شلیک)
تعداد شلیک در دقیقه:650-700
برد موثر (متر):600

این اسلحه در رنک 28 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
راجع به این اسلحه یه نفر دیگه توضیح بده چون من حتی یه بار هم ازش استفاده نکردم

M16A4

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Colt
کشور سازنده:ایلات متحده
نوع شلیک: نیمه اتوماتیک (در بازی فقط سه تیر در هر شلیک)
تعداد شلیک در دقیقه:650-700
برد موثر (متر):600

این اسلحه در هر دو حالت کمپین و مولتی پلیردر دسترسه
این اسلحه در رنک 40 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه هم مثل فاماس تیر شلیک میکنه ولی دقت و سرعت شلیکش از فاماس کمتره.در ضمن میزان قابل توجهی هم لگد داره.نشونه گیرش به خوبیه فاماس نیست ولی بد هم نیست برای هدف هایی در برد متوسط توصیه میشه.وقتی کار با فاماس رو خوب یاد گرفتید و حسابی باهاش کشتید میتونید بیاید سروقت این اسلحه

ACR:

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Bushmaster
کشور سازنده:ایالات متحده
تعداد شلیک در دقیقه:650
برد موثر (متر):300

این اسلحه در رنک48 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
بهترین گزینه برای حرفه ای ها.به جرات میتونید بگم که این اسلحه یه اسلحه چند منظوره ی عالیه.دقت بسیار بالا برد و سرعت شلیک خوب از اون یه اسلحه س عالی ساخته.توی مشخصات اسلحه قدرت دمیج رو کم نشون دادن ولی تجربه به من میگه که از قدرت دمیجی بالاتر از اونچه که نشون دادن برخورداره
این اسلحه دقیقترین اسلحه ی بازیه.محبوبترین اسلحه در بین بازیکن ها و همجنین تیم سازنده مادرن وارفر هم هست.
طوری که اونا بعد از ساختن این اسلحه واسه این بازی به خودشون آفرین گفتن!!!
خلاصش کنم اگه این اسلحه رو باز کردید دلیلی وجود نداره که از اسلحه های دیگه به عنوان اسلحه اولیتون استفاده کنید.
این اسلحه به همراه افزونه های رد دات و نارنجک انداز ترکیبی دوست داشتنی و عالی برای شما و مهلک برای دشمنان میسازه

F2000

مشخصات فنی:
کشور سازندبلژیک
تعداد شلیک در دقیقه:850-900
برد موثر (متر):550

این اسلحه در رنک60 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:این اسلحه بسار خوش دسته.لگدش هم خیلی کمه اگه دقتش بیشتر بود بهترین گزینه برای فاصله های دور بود که متاسفانه از دقت پایینی برخورداره.البته رد دات در عمل دقتش رو میزان زیادی بهبود میبخشه (یادتون هست که این اسلحه رد دات دید مریخی داره).میزان دمیجش هم در عمل بیشتر از اون چیزیه که بازی میگه.تو هر خشابش 30 تا تیر داره.
در کل باید بگم اسلحه ی خوبیه.هیچگاه از انتخابش به عنوان اسلحه ی اولیتون پشیمون نمیشید

AK-47

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Izhmash
کشور سازنده: اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی
کالیبر:7.62x39 mm
تعداد شلیک در دقیقه:600
برد موثر (متر):800

این اسلحه در رنک70 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
آقا اول یکی بمن بگه هدف از این که این اسلخه رو گذاشتن تو رنک آخر باز شه چیه؟.اگه خیلی شاخ بود یه چیزی ولی یه اسلحه ی معمولیه.
دمیجش خوبه ولی دقتش تعریفی نداره در ضمن لگدش هم بالنسبه زیاده.من زیاد باهاش بازی نکردم.چون همین رسیدم به رنک 70 بعدش سریع پرستیژ گیم رو باز کردم و اسلحه هام دوباره ریست شد.
رد دات دقتش رو به میزان زیادی بهبود میده چون نشونه گیرش یکی از بیخودترین نشونه گیر هاست
این اسلحه همونطور که انتظار میره اسلحه ی محبوب رو س ها در بازیه.معمولا موقعی که صدای ِیزاییچ رو میشنوید و نقش زمین میشید به احتمال 70 درصد تیر ی که شما رو از پا در آورده از یه کلاشنیکف آ کا 47 شلیک شده.
از نکات خارح از بازی این اسلحه هم اینه که این اسلحه محبوب ترین اسلحه در جهانه.در همه ی کشور ها بجز امریکا انگلیس و فرانسه استفاده شده.تاریخ ساختش یک سال بعد از اتمام جنگ جهانی دوم توسط سرگرد میخاییل کلاشنیکفه.این اسلحه بیشترین تعداد استفاده و ساخت رو در سراسر جهان داره و تا به امروز توسط حدود 147 کشور در جهان ساخته میشه
با تمام اینها توی مادرن وافر این اسلحه بدرد همون روسها میخوره

Sub machine guns:

MP5K

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Heckler & Koch
کشور سازنده: آلمان
کالیبر:9x19mm Para/luger
نوع شلیک:تمام اتوماتیک/تک شلیک
تعداد شلیک در دقیقه900
برد موثر (متر):20-80

این اسلحه به صورت پیش فرض بازه
نکاتی راجع به اسلحه:کلا اسلحه های این کلاس برای هدف های نزدیکن.سعی کنید توی نقشه های کوچیک مثل Rust,scarpyard,highrise ازشون به عنوان اسلحه اولیه استفاده کنید.اسلحه های این کلاس معمولا سرعت اتش بالایی دارن واسه همین هم همونطور که گفتم برای هدف های نزدیک بهترین گزینن.چون در کسری از ثانیه تعداد زیادی گلوله به درون بدن دشمن سرازیر میکنند.
اما راجع به این اسلحه:
این اسلحه تمام خصویات مورد انتظار از این کلاس رو داره به اضافه این که میزان لگش وحشتناکه (منظور از لگد انحراف از هدف در اثر شلیکه)جوری که زدن هدف های نزدیک هم با این اسلحه کاریست بسی دشوار.
راجع بهش زیادتر توضیح نمیدم چون میدونم با وجود شاهکاری مثل ump45 که به صورت پیش فرض بازه هیچکدوم از شما ختی نیم نگاهی هم به این اسلخه نمی اندازید

UMP45

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Heckler & Koch
کشور سازنده: آلمان
کالیبر:.45 ACP
نوع شلیک:تمام اتوماتیک
تعداد شلیک در دقیقه:650
برد موثر (متر):100

این اسلحه به صورت پیش فرض باز می باشد
نکاتی راجع به اسلحه:
و اما شاهکار آفرینش... گل سر سبد این کلاس...
بهترین اسلحه ی این کلاس همین اسلحه هست.این اسلحه همه چیزش عالیه.دقتودمیج برد سرعت آتش خلاصه همه چیز.به جرات میتونم بگم که این اسلحه توان رقابت با تمامی اسلحه های کلاس ازولت ریفل بجز ACR رو داره.این اسلحه بر خلاف دیگر همتایانش در این کلاس میتواند برای هف های دور هم استعمال شود.یک نکته بهتون میگم که بتونید به راحتی با این اسلحه هدف های دور رو شکار کنید:
تنها مشکل این اسلخه میزان لگد نسبتا زیادشه که اونو برای هدف های دور قیر قابل استفاده میکنه.شما میتونید برای رفع این نقیصه با این اسلحه بصورت منقطع شلیک کنید بطوری که در هر ثانیه دو بار دکمه شلیک رو فشار بدید که باعث میشه در هر بار شلیک سه تیر از اسلحه رها بشه.(عملا میشه مثل فاماس) با این کلک به راحتی میتونید ببینید که چجوری شکارتون که در فاصله ی دوری از شما قرار داره چگونه نقش بر زمین میشه
این اسلحه یکی از بهترین انتخاب ها برای تازه کاراس چون بصورت پیش فرض بازه و خصوصیات عالی هم داره

VECTOR

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:Transformational Defense Industries, Inc. (TDI)
کالیبر:.45 ACP
تعداد شلیک در دقیقه:1500
برد موثر (متر):80-100
عکس واقعی:

این اسلحه در رنک 12 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:این اسلحه سریع ترین سرعت آتش رو در بین تمام اسلحه های مادرن وارفیر 2 داره.تو هر خشابش 30 تا تیر جا میگیره (در دنیای واقعی 13 الی 28 تیر جا میگیره) میزان لگدش بسار کمه ولی مانند سایر اسلحه های این کلاس برد بسیار کمی داره.دقتش خوبه و با رد دات بهتر هم میشه.سعی کنید در نقشه های کوچک ازش استفاده کنید

P90

مشخصات فنی:
کالیبر:.5.7x28mm
تعداد شلیک در دقیقه:900
برد موثر (متر):200

این اسلحه در رنک 24 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه دقت و سرعت آتش خوبی داره.مهمترین مزیتش سرعت ریلود یا خشاب گذاریشه که بسیار کمه.میزان لگد این اسلحه هم کمه این اسلحه به همراه رد دات یا هولوگرافیک سایت یکی از گزینه های خوب شما برای نقشه های کوچک تا متوسطه

MINI-UZI

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:IMI
کشور سازنده:رژیم اشغالگر قدس
کالیبر:.9x19mm Luger/Para
تعداد شلیک در دقیقه:950
برد موثر (متر):100

این اسلحه در دو حالت کمپین مولتی پلیر در دسترسه
این اسلحه در رنک 44 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
خب یه اسلحه دیگه از رژیم اشغالگر قدس.بر خلاف اسلحه ی قبلی این یکی چندان بد نیست.مثل سایر اسلحه های این کلاس برای هدف های نزدیک ساحته شده.به تنهایی کاربردی نداره مگر اینکه از افزونه ی آکیمبو (akimbo) به همراه پرک (perk) های دویدن نا محدود (Marathon) و سرعت بیشتر (light weight) و خونسرد (cold blood) استفاده کنید.این سه پرک رو با هم انتخاب کنید این اسلحه رو هم آکیمبو کنیدG18رو هم به عنوان اسلخه ثانویه آکیمبو کنید و بردارید.یه کاستوم کلاس عالی واسه دویدن به اطراف و شکار دشمنان از فاصله ی نزدیک.به راحتی میتونید در هر تیم دث مچی 20 تا 25 نفر رو شکار کنید.

Light Machine Guns

L86 LSW:

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده:IRoyal Small Arms Factory
کشور سازنده:بریتانیا
کالیبر:.5.56x45mm NATO
تعداد شلیک در دقیقه:610-775
برد موثر (متر):650

این اسلحه به صورت پیش فرض باز میباشد
نکاتی راجع به اسلحه:
اسلحه های این کلاس دارای خشاب زیاد میباشند.معمولا توانایی خمل این اسلحه ها کم است و همراه داشتن آنها به میزان قابل توجهی از سرعت دویدن شما در بازی میکاهد و باعث زودتر خسته شدن شما میشود.این اسلحه ها بیشتر مناسب نقشه های کوچک و علی الخصوص نقشه هایی که شما قصد دارید برای شکار در نقطه ای کمین کنید مناسب هستند.میزان لگد این اسلحه ها وخشتناک است بطوری که برای فواصل دور غیر قابل استفاده اند اما افزونه ی GRIP به میزان قابل توجهی از لگد آنها میکاهد.
و اما راجع به این اسلخه:
دمیج و برد موثر این اسلحه نسبتا خوب است میزان لگدش هم از دیگر همتایانش در این کلاس کمتره.این اسلحه به همراه افزونه های رد دات و هارت بیت (heartbeat) انتخاب خوبی برای نقشه های کوچک و متوسطه.ضمن اینکه دقت این اسلحه با رد تا در خد قابل توجهی بهتر میشود

RPD

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده : ناشناخته
کشور سازنده:اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی
کالیبر:.7.62x39mm
تعداد شلیک در دقیقه: 650
برد موثر (متر):1000

نکاتی راجع به اسلحه:
در هر خشاب این اسلحه 100 تیر جا میگیرد.اسلحه ی خوش دستیه.لگدش نسبت به سایر اسلحه های این کلاس کمتره.این الحه رو به همراه افزونه های رد دات و هارت بیت استفاده کنید.با این اسلحه تقریبا فواصل دور رو هم می تونید نشونه گیری کنید

MG4

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده : Heckler & Koch (HK)
کشور سازنده:آلمان
کالیبر:.5.56x45mm NATO
تعداد شلیک در دقیقه:750-800
برد موثر (متر):900-1000

این اسلحه در دو حالت مولتی پلیر و اسپشیال اوپس در دسترسه
این اسلحه در رنک 16 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
دقت خوبی داره ولی میزان لگدش خیلی زیاده که حتما باید همراهش افزونه ی GRIP رو استفاده کنید.این اسلحه رو می تونید همراه افزونه های گریپ و هارت بیت استفاده کنید.

AUG HBAR

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده :Steyr
کشور سازنده:اتریش
تعداد شلیک در دقیقه: 650
برد موثر (متر):450-500

این اسلحه در رنک 32 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه بهترین اسلحه ی این کلاسه.بیشترین دقت و دمیج رو داره.اما تعداد گلوله ها در خشابش از سایر همتایانش در این کلاس کمتره.این اسلحه در هر خشابش 84 گلوله داره.ضمن این که از سرعت آتش کمتری نسبت به بقیه در این کلاس برخورداره.
در کل اگه این اسلحه رو باز کردید نیازی به استفاده از دیگر اسلحه های این کلاس نیست.
این اسلحه به همراه افزونه های ACOG SCOPE و هارت بیت انتخاب مناسبی هست.ضمن این که میزان لگدش هم بالنسبه کمه

M240

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده :Fabrique Nationale de Herstal
کالیبر:7.62x51mm NATO
تعداد شلیک در دقیقه:-950 650

این اسلحه در رنک52 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه تنها نکته ی مثبتی که داره سرعت آتششه.که اونم خیلی بالا نیست در حده بقیه اسلحه های این کلاسه.بقیه خصوصیاتش از سایرین بدتره.ضمن این که میزان لگدش هم زیاده.
در ضمن این اسلحه یک مشکل یا بهتره بگیم باگ خیلی بزرگ داره.اونم اینه که بر خلاف سایر اسلحه ها وقتی که از افزونه ی Silencer استفاده کنید هنگام شلیک همچنان در مینی مپ (mini map) قابل رویت هستید
N_aggressive%20%2824%29.gif

خالا یکی بگه چرا باید از این اسلحه استفاده کرد وقتی AUG HBAR هست؟!

Sniper rifles

INTERVENTION:

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده :CheyTac LLC
کالیبر:.408
تعداد شلیک در دقیقه:-نا معلوم
برد موثر (متر):بیشتر از 2000

نکاتی راجع به اسلحه:
اسلحه های این کلاس همگی انایپ هستند مناسب برای هدف های دور.پیشنهاد میشه در نقشه های underpass -estate-derail و سایر نقشه های بزرگ بیشتر از این اسلحه ها استفاده کنید.همچنین پیشنهاد میشه این اسلحه ها رو به همرا افزونه های هارت بیت و FMJ و پرک Staedy Aim استفاده کنید.
همانطور که میدونید این اسلحه ها برای هدف های دور مناسبند اما اگه حرفه ای باشید میتونید برای هدف های نزدیک و در نقشه های کوچک هم از آنها استفاده کنید.حتما تا حالا به آدم هایی بر خوردید که با یک اسناپ از فاصله 5-6 متری شما رو که مسلسل در دست دارید در کسری از ثانیه میکشند.ولی رسیدن به این مهارت نیاز به تمرین بسیار داره.من هنوز بعد خدود یک سال بازی کردن به این مهارت نرسیدم

اما راجع به این اسلحه:
این اسلحه که به صورت پیش فرض هم بازه تقریبا بهتریا اسلحه این کلاسه.البته به شرط این که حداقل اونقدر حرفه ای باشید که بتونید با تیر اول دشمن رو بکشید.چون سرعت آتش این اسلحه بسیار پایینه و تا تیر بعدی آماده ی شلیک بشه احتمالا شکار شما از تیر رس شما فرار کرده.

BARRETT .50CAL

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده :Barrett Firearms Manufacturing
کالیبر:.50 BMG
تعداد شلیک در دقیقه:-60
برد موثر (متر):1829

نکاتی راجع به اسلحه:
این اسلحه دارای بیشترین سرعت آتش در میان همتایان خود است.دقتش تنها اندکی از اسلحه ی قبلی کمتره.
برای مبتدی ها بهترین گزینه استچون هم بصورت پیش فرض بازه هم سرعت آتشش زیاده

WA2000

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده Walther
کشور سازنده:آلمان
کالیبر:.300 Winchester Magnum
تعداد شلیک در دقیقه:-نا معلوم
برد موثر (متر):1000

این اسلحه در رنک 36 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:این اسلحه به جز در سرعت آتش تفاوت چندان دیگه ای با اسلحه ی قبلی نداره.سرعته آتشش کمترهبا توجه به این که این اسلحه در رنک 36 باز میشه کمتر کسی رو میبینید که ازش استفاده کنه.مقدار خشابش هم خیلی کمه تنها 6 تیر در هر خشاب.در کل اسلحه ی بدرد بخوری نیست.
خوبه بدونید که در دنیای واقعی تنها 176 عدد از این اسلحه ها ساخته شده

M21 EBR

مشخصات فنی:
کارخانه سازنده :Naval Surface Warfare Center Crane Devision
کالیبر:.7.62x51mm NATO
تعداد شلیک در دقیقه:-700-750

این اسلحه فقط در حالت مولتی پلیر در دسترسه
این اسلحه در رنک 56 باز میشود
نکاتی راجع به اسلحه:من زیاد از این اسلحه استفاده نکردم.ولی از مشخصاتش معلومه که نباید فرق چندانی با بقیه اسنایپ های این کلاس داشته باشه.در هر خشابش 20تیر جا میگیره
ولی چیزی که توجه رو جلب میکنه سرعت آتش اسلحه در دنیای واقعیه که 700 تا 750 تیر در دقیقس
N_aggressive%20%2824%29.gif
.نمیدونم فکر می کنید چنین چیزی ممکنه؟! با این سرعت آتش دیگه این اسلحه اسنایپ مخسوب نمیشه که باید بهش بگن مسلسل!!!!!!!

Riot Shield

نکاتی راجع به سپر:
سپر به عنوان یک اسلحه ی اولیه بکار میر.از فاصله ی نزدیک بسار روی دشمنان کار سازه بطوری که با یک یا دو ضربه اونا رو میکشه.زمانی که سپر رو استفاده نمیکنید و از اسلحه ی ثانویتون استفاده میکنید سپر در پشت شما قرار میگیره و تیر هایی که از پشت سر به سوی شما شلیک میشن رو دفع میکنه.هنگام استفاده از سپر به حالت نیمه ایستاده باشید تا از پا های شما هم محافظت بشه هرگز هنگام استفاده از سپر ندوید.از سپر به همراه اکویپمنت (equipment) پرتاب چاقو استفاده کنید.در هنگامی که سپر دارید هیچ نوع سلاحی از جمله آر پی جی شات گان سنچوری گان(sentry gun) هریر (harrier) مستقیما روی شما کار ساز نیست.از این مزیت دوستان شما می توانند برای نابودی سنچوری گان ها و انواع پرنده های دشمن استفاده کنند.(زمانی که این وسایل بر روی شما قفل کرده اند دوستانتان به راحتی می توانند آنها را نابود کنند)
هر تیر دشمن را که بلاک کنید مقداری امتیاز تجربی به شما داده می شود
برای کشتن دشمن هایی که سپر حمل میککند هم میتونید اونا رو دور بزنید و به پشتشون برید یا این که کورشون کنید و برید پشتشون یا به پا هاشون شلیک کنید یه از بمب کنترل دار (semtex) استفاده کنید

با تشر ار hossein

آخرین ویرایش:
منم هم پایم ولی فقط ایرانی ها باشیم
َArashGamer72
سلام دیشب خوب بازی کردی اما به پایه من نمیرسی امشبم بیا ولی با تمام قوا>:)
منم پاییم:qamekhor.بیایم یزره با RPG حال بهشون بدم بخندیم.اکثر مواقع هم هستم
دوست عزیز اد کردم
منم هستم
MOSTAFANJJ
كنسولم ديشب سه چراغ شد ولي به زودي بهتون ميپيوندم:)
مگه چیکار کردی با این کنسول بدبخت که سه چراغه شد، منتظرت هستیم :rose:

سلام من يه هفته اي ميشه دوباره بعد از مدت ها انلاين شدم الان هم كه هميشه هستم (لايو رو هك كردم) راستي دوستان چون پينگ من خيلي بالاست اگه بيشتر دوستان انلاين بودند بزارند كه من هاست بشم در ضمن ساعت معيني رو مشخص كنيد كه همه بچه در اون موقع انلاين باشيم.
MyName : MAHMOD
GamerTag : Noornami

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or