MW2 بازها بیان

son of sprada?نمیشناسمت...ولی احتمالا دوران خوبی داشتیم دیگه!
آقا مانی میخوای نقد بهت بدم در سطح بوندس؟؟؟
بهترین اسلحه هم بستگی به نوع بازیت داره!مثلا اگه عین یه بز میدویی حتما UMP45 و P90 به دردت میخوره...
اگه کمپری و به این موضوع افتخار میکنی SCAR-H Silencer و WA2000 و Barret Caliber 50. همشون با سایلنسر به دردت میخوره مسلما!
اگر دور زن هستی اینترونشن و ACR و AUG H-BAR جواب میده.
اگر اسپری میکنی AK-47 و P90 و MG4 جواب میده.
البته نمیگم نقد من روی اسله حا خوبه ولی تجربه ی شخصیم رو بیان کردم.
آقا مانی خیلی گلی داداش طرفداری کن از ما!
سپهر TrivialSTD1993

son of sprada?نمیشناسمت...ولی احتمالا دوران خوبی داشتیم دیگه!
آقا مانی میخوای نقد بهت بدم در سطح بوندس؟؟؟
بهترین اسلحه هم بستگی به نوع بازیت داره!مثلا اگه عین یه بز میدویی حتما UMP45 و P90 به دردت میخوره...
اگه کمپری و به این موضوع افتخار میکنی SCAR-H Silencer و WA2000 و Barret Caliber 50. همشون با سایلنسر به دردت میخوره مسلما!
اگر دور زن هستی اینترونشن و ACR و AUG H-BAR جواب میده.
اگر اسپری میکنی AK-47 و P90 و MG4 جواب میده.
البته نمیگم نقد من روی اسله حا خوبه ولی تجربه ی شخصیم رو بیان کردم.
آقا مانی خیلی گلی داداش طرفداری کن از ما!
سپهر TrivialSTD1993
واقعآ منو نمیشناسی سپهر؟Dante31171..........
اینا رو که درست می گی.ولی ACR هم واسه کمپ خوبه.البته بازم شما کمپری بهتر می دونی.
من فقط باUMP,SCAR,P90 بازی کردم.
UMP که جای بحث نداره.P90هم اگه یاد بگیری باهاش عالیه.
SCAR-H هم اسلحه خیلی خوبیه ولی عمرآ نمی شه باهاش کیل استریک زیاد گرفت.
چاکره اقا مانی هم هستیم.

آقایون ما رو هم Add کنید.
KALAGAR 1421
فقط از ذوستان یک سوال هم داشتم.اینه که چرا هر وقت من Find Match رو میزنم هیچ بازی ای رو پیدا نمی کنه؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

فکر کنم یه یک دقیقه ای صبر می کنم.
اصلام میگه توی Team DeadMatch هیچ تیم و هیچ بازیکنی پیدا نمی شه.نمی دونم چرا؟ممنون میشم اگر کمک کنید. یکی از بچه ها می گفت که مشکل از اینترنته.

اصلام میگه توی Team DeadMatch هیچ تیم و هیچ بازیکنی پیدا نمی شه.نمی دونم چرا؟ممنون میشم اگر کمک کنید. یکی از بچه ها می گفت که مشکل از اینترنته.

برو تووی منوی استارت ویندوز و داخل قسمت run تایپ کن CMD بعد که صفحه داس باز شد تایپ کنping www.yahoo.com بعد اینتر بزن ببین پینگ تایمت چقدره اگه 250 تا 300 باشه باید تا 3 دقیقه پیدا کنه و اگه بالاتر از 300 بود یه کمی بیشتر باید صبر کنی تا یه لابی پیدا کنه

اقایون 280 پینگ منه خوبه؟؟میتونم بدون لگ بازی کنم؟؟؟اگه ممکنه یه توضیح کوچیک هم بدین چه جوری باید وصل بشم به لایو من بازی اورجینال ندارم میتونم وصل بشم؟؟؟

آقا من تازه میخوام شروع کنم بازی رو! بیام یا نه! گند زدم فحشم نمیدید که میدید!؟؟ :)
اگه تا حالا لایو نیومدی بزار بعد از بن ویو بیا.
اگر لایو اومدی و MW2 بازی نکردی حتمآ برو بازی کن.
بستگی داره با کی بازی کنی.بعضیا فحش می دن بعضیا نمی دن.ولی اکثرآ نمی دن.البته اگه کمپ کنی همه فحشت می دن.;)

برو تووی منوی استارت ویندوز و داخل قسمت run تایپ کن CMD بعد که صفحه داس باز شد تایپ کنping www.yahoo.com بعد اینتر بزن ببین پینگ تایمت چقدره اگه 250 تا 300 باشه باید تا 3 دقیقه پیدا کنه و اگه بالاتر از 300 بود یه کمی بیشتر باید صبر کنی تا یه لابی پیدا کنه
ولی آخه MW1 اینجوری نیست. این اصلاً اون قسمت پائین میگه 0 Players توب MW2 دارن بازی میکنن. ولی MW1 نشون میده که چه تعدادی دارن بازی می کنن.

یک دقیقه؟؟؟!!! بابا ما بعضی وقتا تا 15 دقیق هم صبر می کنیمb-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or