Murdered: Soul | Xbox 360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
درود خوب امروز طی متنی که Square Enix به vg247فرستاد رسما ipجدیدش را معرفی کرد و گفت که این بازی برای pc-ps3-xbox360منتشر خواهد شد.
اسم بازی هم چیزی نیست جز Murdered : Soul
Square Enix اعلام کرد که این بازی بازیکن هارا با چاش های فراوانی روبه رو می کند و دارای داستان عجیب و معماهای بسیار سختی هست
ظاهرا بازی ipجدید استودیو Crystal Dynamics هست که زیر نظر Square Enix ساخته می شود ولی هنوز این مورد تایید نشده هست
3 تصویر تا الان منتشر شده .و به گفته Square Enix اطلاعات جدید به زودی منتشر خواهد شد !

kk2LgYN.png

Murdered-evidence-600x337.jpg

Murdered-teaser-600x317.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
تقريبا ديگه تمام عنوان هايي كهsquare enix منتشر ميكنه و edios ميسازه عنواني با كيفيت و قابل قبولي ميشن احتمالا اين بازي يك عنوان خوب و خوش ساخت خواهد بود

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
صد در صد این گرافیک کات سین هاست دیگه ؟!
توی سبک ادونچره و همچین گرافیکی خارج کات سین ها هم عادیه توی این سبک

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

کارآگاه جنایی هست مدل بازی ؟؟؟؟ چیزی در مورد سبک بازی نگفتند ؟؟؟ داستان بازی ؟؟؟!!!!!
اره ظاهرا...توی VG247 بیشتر توضیح داده

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان بازی برای 360 هم لیک شد
الان توی سایت همسایه برای دانلود قرار داده شده :)

- - -ویرایش - - -

بازی ISO (XGD3) هستش
و حجمش 8.04 GB
FW: iXtreme LT+ v3.0
جالبه حجمش از PS3 کمتره

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لطفا درباره بازی بگید

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

بازی سبکی ماجرا جویی-اکشن-راز الود داره

شخصیت اصلی بازی یک کاراگاهه که به طور مرموزی می میره و به صورت یک روح میتونه در شهر بگرده (البته تا قبل از این که شیاطین اون رو بگیرند) و وی می خواد بدونه چرا به قتل رسیده!
بازی سبکی کاراگاهی داره!

من که به نظرم تریلر ها عالی بودن فقط یک چیز هست که رو مخمه وگرنه قطعا بازیو می خریدم... شیاطین (صرفا جهت اکشن کردن بازی اومدن)

به نظر من که به سرنوشت thief دچار میشه!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من بازی را خریدم اما متاسفانه تا گذاشتمش رو دستگاه همون بخش اولش که اسم کمپانی تهیه شدشو میزنه قفل میشه و دیگه کاری انجام نمیده در کل نمیدونم بازیش و گرافیکشو دوست دارم یا نه ایا کسی بازی کرده ببینم ارزش داره که برم دیسکو عوض کنم ؟

Ghost 1992

کاربر سایت
Mar 7, 2014
12
من 10 دقیقه ای بازی رو انجام دادم.به نظره من گرافیکش یکم توی ذوق میزد.اما توی کات سین ها خوب بود.گیم پلیش خوب بود.کلا از دسته بازی هایی هست که احتیاج به زبان انگلیسی قوی ای داره که بشه ازش لذت کامل رو برد !

- - -ویرایش - - -

من بازی را خریدم اما متاسفانه تا گذاشتمش رو دستگاه همون بخش اولش که اسم کمپانی تهیه شدشو میزنه قفل میشه و دیگه کاری انجام نمیده در کل نمیدونم بازیش و گرافیکشو دوست دارم یا نه ایا کسی بازی کرده ببینم ارزش داره که برم دیسکو عوض کنم ؟
داداش ارزش که تقریبا میتونم بگم داره اما اگر هم نداشت برو عوضش کن پولت حروم نشه خب !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر