Murdered: Soul | Xbox 360

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من 10 دقیقه ای بازی رو انجام دادم.به نظره من گرافیکش یکم توی ذوق میزد.اما توی کات سین ها خوب بود.گیم پلیش خوب بود.کلا از دسته بازی هایی هست که احتیاج به زبان انگلیسی قوی ای داره که بشه ازش لذت کامل رو برد !

- - -ویرایش - - -

داداش ارزش که تقریبا میتونم بگم داره اما اگر هم نداشت برو عوضش کن پولت حروم نشه خب !
یه جورایی تو مایه های l.a.noireه؟؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من به خاطر شیاطینش از همون تریلر 25 دقیقه معرفیش بدم اومد ازش (اگر اونو فاکتور بگیری بازی عالیه)

حالا می خام بدونم ایا ارزش داره بازی؟ زبانمم خیلی خوبه!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من فکر کنم 4 یا 5 ساعتی شده بازی کردنم.تو متن اسپویلر یه توضیح حدودی دادم:
اول از همه این شیاطین که خیلیا نگرانش بودن نقش کمرنگی تو بازی دارن و تا الان حدود 5 تا تو بازی بودن که تاثیر بدی نذاشته(حداقل تا اینجایی که من بازی کردم بعنوان یه مانع سطحی برای رفتن به محیط بعدی بودن).گیم پلی فراتر از اون چیزیه که من انتظار داشتم و بدجور جذاب و سرگرم کنندس.شباهتش هاییم با L.A.NOIR داره که باید تو یه محیط خاص مدرک پیدا کنید و همین مدرک پیدا کردنم خودش پیچیدگی خاص خودشو داره مثلا تو یه مرحله باید 12 تا مدرک پیدا کنید که 8 تاش تو محیط بگردین پیدا میشه ولی 4 تای دیگه باید یا به بدن افراد برین و از لابه لای یه پوشه پیداش کنین یا مثلا یکاری کنین پنکه روشن شه تا چندتا کاغذ بیفته زمین و مدرک خودتونو پیدا کنید.)بازیم حالت SandBox داره و اگه به مرحله بعد نرین تو شهر میتونین بگردین و چیزای مخفی پیدا کنین که کلی هست و سرگرمتون میکنه و شامل حل کردن قتل روحهای سرگردان میشه تا پیدا کردن تعداد خاصی شی حوصله میخواد چون سخته پیداکردنشون.نکته دیگم تو گیم پلی اینه که تو هر صحنه مدارک کافی پیدا کردین باید یجوری اینارو با هم تطابق بدین و اینم خودش بخش حالبی داره.تا اینجا گیم پلی متنوع و جذاب بوده فقط حوصله میخواد دوستانی که زبانشون قوی نیست یا کم حوصلن سر این بازی خسته میشن.
درمورد داستانم باید قاتل خودتونو پیدا کنید که سر پیدا کردنش با پرونده های قتل دیگه این قاتل برمیخورین و با دختری روبرو میشین که میتونه شمارو ببینه و باید تو پیدا کردن مادرش که قاتل دنبالشه کمکش کنین.نکته جذاب دیگه گذشته شخصیت اصلیه که تو داستان تاثیر داره و چندین بار درگیرتون میکنه(مثلا تو هر صحنه تصاویری از گذشته خودش و همسر مردش نشون داده میشه و باید دنبال روح همسرتونم بگردید.)گرافیکم در حد متوسطی قرار داره مشکلاتش یکی این که افت فریم داره و کیفیت بافتها از جلو دلچسب نیست ولی تو هر محیط جزییات زیادی وجود داره.)
کلا انتظار نداشتم این بازی اینقدر سرگرم کننده باشه و ارزش 100در100 کردنش خیلی بالاس.اگه اهل بازی معمایی و جنایی هستین شدیدا این بازیو توصیه میکنم.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من فکر کنم 4 یا 5 ساعتی شده بازی کردنم.تو متن اسپویلر یه توضیح حدودی دادم:
اول از همه این شیاطین که خیلیا نگرانش بودن نقش کمرنگی تو بازی دارن و تا الان حدود 5 تا تو بازی بودن که تاثیر بدی نذاشته(حداقل تا اینجایی که من بازی کردم بعنوان یه مانع سطحی برای رفتن به محیط بعدی بودن).گیم پلی فراتر از اون چیزیه که من انتظار داشتم و بدجور جذاب و سرگرم کنندس.شباهتش هاییم با L.A.NOIR داره که باید تو یه محیط خاص مدرک پیدا کنید و همین مدرک پیدا کردنم خودش پیچیدگی خاص خودشو داره مثلا تو یه مرحله باید 12 تا مدرک پیدا کنید که 8 تاش تو محیط بگردین پیدا میشه ولی 4 تای دیگه باید یا به بدن افراد برین و از لابه لای یه پوشه پیداش کنین یا مثلا یکاری کنین پنکه روشن شه تا چندتا کاغذ بیفته زمین و مدرک خودتونو پیدا کنید.)بازیم حالت SandBox داره و اگه به مرحله بعد نرین تو شهر میتونین بگردین و چیزای مخفی پیدا کنین که کلی هست و سرگرمتون میکنه و شامل حل کردن قتل روحهای سرگردان میشه تا پیدا کردن تعداد خاصی شی حوصله میخواد چون سخته پیداکردنشون.نکته دیگم تو گیم پلی اینه که تو هر صحنه مدارک کافی پیدا کردین باید یجوری اینارو با هم تطابق بدین و اینم خودش بخش حالبی داره.تا اینجا گیم پلی متنوع و جذاب بوده فقط حوصله میخواد دوستانی که زبانشون قوی نیست یا کم حوصلن سر این بازی خسته میشن.
درمورد داستانم باید قاتل خودتونو پیدا کنید که سر پیدا کردنش با پرونده های قتل دیگه این قاتل برمیخورین و با دختری روبرو میشین که میتونه شمارو ببینه و باید تو پیدا کردن مادرش که قاتل دنبالشه کمکش کنین.نکته جذاب دیگه گذشته شخصیت اصلیه که تو داستان تاثیر داره و چندین بار درگیرتون میکنه(مثلا تو هر صحنه تصاویری از گذشته خودش و همسر مردش نشون داده میشه و باید دنبال روح همسرتونم بگردید.)گرافیکم در حد متوسطی قرار داره مشکلاتش یکی این که افت فریم داره و کیفیت بافتها از جلو دلچسب نیست ولی تو هر محیط جزییات زیادی وجود داره.)
کلا انتظار نداشتم این بازی اینقدر سرگرم کننده باشه و ارزش 100در100 کردنش خیلی بالاس.اگه اهل بازی معمایی و جنایی هستین شدیدا این بازیو توصیه میکنم.

عزیز توی 360 بازی می کنی؟
توی 360 تبحال افت فریم کم دیدم!
بحرحال با این توضیحات شما احتمالا میخرمش.(احتمالا تا امدن نمراتش هم صبر خواهم کرد که ببینم ایا واقعا ارزش داره یا نه.تازه الان درگیر wd هستم)

بشدت ممنون .

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
من عاشق بازی معمایی و جنایی هستم. L.A Noire و The testament of Sherlock Holmes رو دو بار از اول تا آخر رفتم ولی از بازی های ترسناک بدم میاد :(. این بازی بیشتر ترسناکه یا معمایی ؟؟ بگیرمش؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تو سبک sherlock holmes هست؟
چون la noire انچنان زبان قوی برای پیدا کردن مدارک نمیخواست . فقط واسه سوال ها و داستان چرا زبان باید حتما بلد بود
اگه سبک la noire خوب باز ولی اگه بیشتر سمت و سوی sherlock holmes نرم سراغش.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو 360 بازی کردم و افت فریم داشت اونم لحظاتی که تو شهر گشت میزدم.
بازی معمایی در اصل و بحث ترسناک بودن والا چیز ترسناکی من ندیدم کلا حس ترس نداره ولی همین قتلهای مرموز و ارواح و اینا حس خاصی به بازی میده ولی ترس نیست.سبک بازیم چیزی بین sherlock holmes و la noire هست باید برای حل معما به بدن ادما برین و سوالاشونو از بقیه گوش بدین یا تو محیط مدرک پیدا کنید چیزی بین این دو تا عنوانه

بازیو تموم کردم و چیزی تا 100در100 کردنش نمونده!سوالی بود در خدمتم.
فقط یک چیزی:این IP جدیده و به نمرات نگاه نکنین و بعد به سمتش برین!اوایل شاید زدتون کنه ولی اخرش پاسخ خوبی بهتون میده!برای دوری از بازیهای پرزرق و برقم که شده بازیش کنید.

Last edited by a moderator:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
فعلاً بازی دانلود شده و آماده‌ی اجراس. ولی فعلاً مشغول سگای نگهبانم! اون لعنتی که تموم شه این کوفتی رو شروع می‌کنم!:d
یه پرسش. واسه بازی کردنش حتماً باید تسلط به زبان‌های بی‌گانه داشته باشیم؟:-/

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خوب بازی دست بنده هم رسید
اینقدر بد میگید!نه مثل lanoir نیست کلا جالبیه خودش رو داره!شیاطین تو بازی زیاد اذیت نمیکنن ولی نوبدن بهتر بود!چون گیرشون بیفتید میمیرید!!!
بازی ساده و راحته و کمی فکری!حتما باید زبان بلد باشید!یا با راهنما برید جلو(نمیدونم اومده یا نه)!
بازی کلا داستانی هست و اصلا ربطی به امثال شرلوک هلمز نداره!!!
توصیه میکنم حتما بازی کنید!لازم نیست همیشه GTA بازی کنید!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا بازی اصلا شبیه شرلوک نیست کاراگاهی هم نیست!مثل یک بازی از قبل رندر شده هست و با انتخاب و چندتا حرکت کسری جلو

Sent from my iPhone using Tapatalk

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
:|
سگای حارو تموم کردم اومدم اینو بازی کنم، ولی بازی خراب بود:| عکس بازی میادها ولی توی بازی نمیره:| یه DVD9 پَر:| (آخرین DVDم بود!:d):|
:|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من داخل اون بیمارستان روانی گیر کردم فکر کنم یه جور باگ باشه
پایین با اون خانم صحبت میکنیم و با joy میریم بالا ولی بالا که میریم joy دم در میمونه و داخل نمیاد
فکر کنم حتما باید بیاد چون یه قسمتی هست که حتما باید وارد بدن joy بشی تا ازش رد بشی
برای شما هم مشکل داره یا نه؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر