Muramasa Rebirth

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
خب راستش را بخوای من زیادم از خریدش پشیمون نیستم :d بازیش خیلی زیباست. من الان gravity rush را با پلاس رایگان دارم ولی چون پلاسم تموم شده نمیتونم بازیش کنم اما موراماسا برا خودمه.
ببین راست میگی زیرو اسکیپ قبلا فری بوده؟ پس چرا الان نیست :-/
اره زیرو اسکیپ فکر کنم حدود 6-7 ماه پیش فری شد و اصلا زمینه آشنایی من با این سبک از بازیا همین فری شدنش بود که خیلی هم لذت بردم از بازیش:d
هر بازی که رایگان میشه 1یا2 یا 3 ماه بعدش برداشته میشه دیگه

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خب بازی رو حدود 15 ساعت بازی کردم...نکته هایی که گفتنشون مفیده:
بازی 5یا 6 تا پایان مختلف داره که دیدن 4 تاشون تقریبا ساده است اما 5 یا 6 نیازمند گرفتن آخرین شمشیر هست...که قدرتش فکر کنم 757 بود و بهترین شمشیر سبک اوبورو هست
بعد از اینکه بازی رو با هر دو کرکتر مونوهیمه و کنسوکه تموم کردید بازی بهتون دوتا شمشیر میده که یکی fate هست یکی هم misery هست این دو شمشیر رو همزمان برای کرکتر اکوییپ کنید و دوباره برید به سمت آخرین باس تا پایان جدید رو ببینید در واقع یه بار این کار رو با مونو و بار دیگه با کنسوکه انجام بدید که در مجموع میشه 4 تا پایان حالا اگر موفق بشید آخرین شمشیر رو هم بگیرید و اون رو در کنار این دو شمشیر اکوییپ کنید پایان سوم رو خواهید دید...
داستان بازی جالب بود و زمانی که همه پایان هارو ببینید متوجه خیلی نکته هاش میشید و در واقع ارتباط کنسوکه و مونو هیمه یا بهتره بگم ارتباط....اگه بگم اسپویل میشه:)
داستان بازی ریشه در اعتقادات سنتی بودا و ایین شینتو داره و هم اموزنده است هم جذابه و داستان های ریز و درشت ژاپنی هم توش هست که شنیدنشون سرگرم کننده است
بله یه تروفی مخصوص کشتن هیولای دریا هست که یه هشت پایه غول پیکره برای مبارزه با اون باید به ایزو برید و توی ساحل سوار قایق بشید شاید بار اول فقط ماهیگیری کنید ولی بار دوم هیولا میاد و
چیزی حدود یک دقیقه فرصت دارید شکستش بدید که کار سختیه...
یه تروفی هم برای حمام ها هست که من اول فکر کردم گرفتنش سخته ولی نه توی همون مسیر اصلی داستان کافیه هر میمونی دیدین باهاش صحبت کنید تا شمارو به هات اسپرینگ ببره خیلی نیاز نیست دنبالشون بگردید معمولا سر راه هستن...
برای گرفتن تروفی 999 بهترین جا باس اولی هست که کیسوکه باهاش مبارزه میکنه همون هزار پاهای غول پیکر اول بازی از کاتاناهای کوتاه با سرعت زیاد استفاده کنید و همینطور توجه کنید خیلی شمشیر قوی نباشه که فوری هزار پاهارو تکه تکه کنه یه شمشیر معمولی بردارید و از دکمه 0 هم استفاده کنید...با دقت میشه به کومبو 999 رسید و جالبه تو بخش تروفی ها کومبو 999 رو نوشته 9 نفر 9 در 9 ساعت که اشاره به بازی با همین اسم ساخت همین شرکت اکسیس داره که قبلا تو بخش زیرو اسکیپ گفتم چه شاهکاری هست این بازی خلاصه این شرکت بازی های واقعا خوبی داره میزنه امیدوارم این روند رو ادامه بدن...
سوالی راجع به داستان یا...بود بگید اگر بلد باشم میگم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای حسین یعنی 4 بار تمومش کردی؟
من استباه کردم حرف آرمان را گوش نکردم :( منم از بازی خیلی خوشم اومد. یعنی خیلی خیلی مخصوصن محیط و رنگ آمیزی و گرافیکش. گیم پلی هم بد نبود ولی ....................... به شدت تکراری میشد. من هنوز با پسره بازی را تموم نکردم :d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
وای حسین یعنی 4 بار تمومش کردی؟
من استباه کردم حرف آرمان را گوش نکردم :( منم از بازی خیلی خوشم اومد. یعنی خیلی خیلی مخصوصن محیط و رنگ آمیزی و گرافیکش. گیم پلی هم بد نبود ولی ....................... به شدت تکراری میشد. من هنوز با پسره بازی را تموم نکردم :d
اون پیامم قدیمه....الان 6 بار تموم کردم هر کرکتر سه تا پایان داره همه رو دیدم....باید همه شمشیر هارو بسازی و هر کرکتر رو به لول بالا 94 برسونی که من هردورو تقریبا 99 کردم....این طوری میتونی همه پایان هارو ببینی...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اون پیامم قدیمه....الان 6 بار تموم کردم هر کرکتر سه تا پایان داره همه رو دیدم....باید همه شمشیر هارو بسازی و هر کرکتر رو به لول بالا 94 برسونی که من هردورو تقریبا 99 کردم....این طوری میتونی همه پایان هارو ببینی...
فاک :-o من رفتم از گیمری استعفا بدم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دیگه بیشتر از یه بار دوتا رو نکشید . البته اون موقع Dragon's Crown هم میزدم ×_× اون خیلی جالبتر بود انصافا

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من دیگه بیشتر از یه بار دوتا رو نکشید . البته اون موقع Dragon's Crown هم میزدم ×_× اون خیلی جالبتر بود انصافا

نه ارمان از لحاظ گیم پلی و اکشن موراماسا خیلی سریع تر و لذت بخش تره من الان دارم دراگون رو میرم...تازه چایلد رو تموم کردم:x
دراگون به نسبت موراسما خیلی پیشرفته تره محیط هاش طراحی ها و....اما خود گیم پلی خیلی کند و سنگینه به نسبت موراماسا از طرفی وقتی صفحه تو دراگون شلوغ میشه من خودمو گم میکنم لول
موراماسا گیم پلی و اکشن روان و سریعی داشت واسه همین دوس داشتم ولی خب میتونست کمبو های بیشتری داشته باشه و تنوع بدن به اکشنش اما بازی قدیمی بود خب...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
موراماسا گیم پلی و اکشن روان و سریعی داشت واسه همین دوس داشتم ولی خب میتونست کمبو های بیشتری داشته باشه و تنوع بدن به اکشنش اما بازی قدیمی بود خب...
با تمام این جمله TOTALL AGREE :d مخصوصن وقتی صفحه شلوغ میشد من یه air slash میزدم :d همه تیکه تیکه میشدن مزه میداد خیلی :)) ولی کمبوهاش خیلی کم بود :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه ارمان از لحاظ گیم پلی و اکشن موراماسا خیلی سریع تر و لذت بخش تره من الان دارم دراگون رو میرم...تازه چایلد رو تموم کردم:x
دراگون به نسبت موراسما خیلی پیشرفته تره محیط هاش طراحی ها و....اما خود گیم پلی خیلی کند و سنگینه به نسبت موراماسا از طرفی وقتی صفحه تو دراگون شلوغ میشه من خودمو گم میکنم لول
muramasa همه چیش سریع تکراری میشه
اما dragon crown با اینکه به قوله خودت شاید به سریعی نباشه اما آرزشه تکرارش 10000 هزار چندان هست ! من حدودا 40 ساعت فقط با یه کارکتار رفتم. هرچقدر درجه سختی بازی میره بالاتر خوده بازی tactical تر میشه و به Loot و دقت بیشتر توی استفاده از skill - spell ها نیاز هست. کلا اینکه تنوع مبارزات توی DC خیلی عالیه .
کلا به نظره من اصلا قابل مقایسه نیست. DC یه چیز دیگس D: لول .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر