Movie Center

در این فیلم به بازی Alien: Isolation اشاره شده و فده آلوارز هم به الهام گیری از این بازی اشاره کرده. به عنوان کسی که عاشق این سری هست از همین الان برای Alien: Isolation 2 هم هایپم :D. نسخه اول بازی برای من به‌شدت لذت‌بخش و بی‌نظیر بود و متاسفانه به جایگاهی که شایسته اون بود نرسید. پیشنهاد می‌کنم اگر کسی این بازی تجربه نکرده حتما به سراغ تجربه Alien: Isolation هم بره.
نسخه استیمش رو دارم البته قبلا هم یک بار تمومش کرده بودم همون سالها
پس دوباره باید بریم تو کارش !
alien isolation 2 هم مگه تو راهه ؟

• Like
Reactions: Soul Of Cinder
نسخه استیمش رو دارم البته قبلا هم یک بار تمومش کرده بودم همون سالها
پس دوباره باید بریم تو کارش !
alien isolation 2 هم مگه تو راهه ؟
آره استودیوی سازنده بازی Creative Assembly در سالگرد ده سالگی نسخه اول با یک بیانیه آغاز پروژه ساخت نسخه دوم بازی اعلام کرد. خوشبختانه بخش اعظمی از اعضای سازنده نسخه اول مخصوصا کارگردان بازی (Alistair Hope) هنوز در استودیو حضور دارند و من شخصا احساس می‌کنم نسخه دوم این بازی هم مثل خیلی از فرنچایزهای این ژانر تبدیل به یک عنوان فراموش نشدنی و ماندگار خواهد شد :D.

Alie_Iso2.png
الان «رومُلِس» اتفاقات میان فیلم اول و فیلم کامرون رو پوشش می‌ده؟
بله داستان فیلم میان اتفاقات Alien (1979) و Aliens (1986) اتفاق می‌افتد.

الان «رومُلِس» اتفاقات میان فیلم اول و فیلم کامرون رو پوشش می‌ده؟
آلوارز رومولوس را به گونه‌ای ساخته که چیزی بین "بیگانه" (۱۹۷۹ میلادی) ساخته "ریدلی اسکات" و "بیگانگان" (۱۹۸۴ میلادی) ساخته "جیمز کامرون" است و فضایی آینده نگر را ترسیم می‌کند.

نقد فیلم «بیگانه: رومولوس»؛ بهترین فیلم در مورد موجودات بیگانه در دهه‌های اخیر

عجب سمی بود The Substance ...!!! تو مخ نویسنده و کارگردان چی میگذره ....!!!!
کراش دهه قدیم بانو دمی مور و بانوی با کمالات مارگارت کوالی...!! تو The maid یادمه بودو این فیلم اخری تارانتینو و Death Stranding حضرت کوجیما...!!!

• Like
Reactions: 779

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or