Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
فیلم Godzilla x Kong: The New Empire یه تعداد سکانس‌های سمی داره و برا همین، دوستان میم های فوق العاده دارن میدن بیرون! :D

بخاطر اسپویل نمیشه بهشون اشاره کرد، ولی هر چی میم ازش دیدم عالی بوده!=)):D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Shakira shares her thoughts on Greta Gerwig’s ‘BARBIE’:

“My sons absolutely hated it. They felt that it was emasculating. And I agree, to a certain extent. I'm raising two boys. I want 'em to feel powerful too [while] respecting women. I like pop culture when it attempts to empower women without robbing men of their possibility to be men, to also protect and provide. I believe in giving women all the tools and the trust that we can do it all without losing our essence, without losing our femininity. I think that men have a purpose in society and women have another purpose as well. We complement each other, and that complement should not be lost.”

نظر بانو شکیرا در مورد فیلم «باربی»:

«پسرانم کاملاً از فیلم متنفر بودند. آنها احساس می‌کردند که مرد ستیزانه و تحقیر کننده است. و تا حدی موافقم؛ من در حال حاضر دارم دوتا پسرم را بزرگ می‌کنم و می‌خواهم که آنها [در حالی که] به زنان احترام می گذارند، احساس قدرت هم بکنند. فرهنگ عامه [آمریکا] را وقتی دوست دارم که زنان را طوری قدرتمند نشان دهد که مرد بودن را از مردان سلب نکند، زنان همه کار میتوانند انجام دهند اگر ابزارش باشد و نیاز نیست برای قدرتمند نشان دادن زن، ذات زنانگی را از او حذف کنید؛ درکل مردان در جامعه هدف دارند و زنان نیز هدف دیگر. ما مکمل یکدیگر هستیم و این مکمل نباید از بین برود.»

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
جی‌کی رولینگ به پلیس اسکاتلند: اگر می‌توانید بازداشتم کنید

خالق «هری پاتر» پلیس اسکاتلند را به چالش کشیده تا او را تحت قانون جدید نفرات‌پراکنی «حزب ملی اسکاتلند» و به جرم مرد خطاب قرار دادن چند زن تراجنسیتی بازداشت کند.

پ.ن: دو تا خبر خوب یکی ابی گذاشت یکی من :D

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
402
من فیلم ها رو بصورت 4Khdr دانلود میکنم حجمشون خیلی زیاده و حساب کردم اینطور بخوام ادامه بدم حتی یه هارد 8 ترابایتی هم جواب نمیده سایتی چیزی هست کیفیت 4K پخش انلاین و زیرنویس فارسی داشته باشه؟
سایت الماس مووی هست ولی فقط فیلم های درجه یک رو 4k داره و استریم میکنه

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
223
نام
D23
درگذشت آقای رضا داوود نژاد واقعا بدترین خبر امسال تا اینجا بود
منی که دلم خوش بود دروغ ۱۳ هست و ای کاش بود ...
خدا بیامرزدش چقدر خاطرات خوب باهاش داشتم تو فیلم های کمدی دهه هشتاد

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,854
نام
شیخ صدرا
جی‌کی رولینگ به پلیس اسکاتلند: اگر می‌توانید بازداشتم کنید

خالق «هری پاتر» پلیس اسکاتلند را به چالش کشیده تا او را تحت قانون جدید نفرات‌پراکنی «حزب ملی اسکاتلند» و به جرم مرد خطاب قرار دادن چند زن تراجنسیتی بازداشت کند.

پ.ن: دو تا خبر خوب یکی ابی گذاشت یکی من :D

وقتى نخست وزير اسكاتلند تو دفترش با توله هاش نماز جماعت ميخونه مشخصه كه بايد همچين سيركى ازش در بياد!
نخست وزير بريتانيا و شهردار لندن هم كه ديديم.

بعد همين اقايون در مضمت استعمار بريتانيا اظهار فضل ميكنن! خب خدا زده همين استعمار نبود كه تو و بابات پاتون اونجا باز نميشد و الان داشتى سمبوسه ميفروختى تو بمبئي و پنجاب.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,398
نام
محمد
Shakira shares her thoughts on Greta Gerwig’s ‘BARBIE’:

“My sons absolutely hated it. They felt that it was emasculating. And I agree, to a certain extent. I'm raising two boys. I want 'em to feel powerful too [while] respecting women. I like pop culture when it attempts to empower women without robbing men of their possibility to be men, to also protect and provide. I believe in giving women all the tools and the trust that we can do it all without losing our essence, without losing our femininity. I think that men have a purpose in society and women have another purpose as well. We complement each other, and that complement should not be lost.”

نظر بانو شکیرا در مورد فیلم «باربی»:

«پسرانم کاملاً از فیلم متنفر بودند. آنها احساس می‌کردند که مرد ستیزانه و تحقیر کننده است. و تا حدی موافقم؛ من در حال حاضر دارم دوتا پسرم را بزرگ می‌کنم و می‌خواهم که آنها [در حالی که] به زنان احترام می گذارند، احساس قدرت هم بکنند. فرهنگ عامه [آمریکا] را وقتی دوست دارم که زنان را طوری قدرتمند نشان دهد که مرد بودن را از مردان سلب نکند، زنان همه کار میتوانند انجام دهند اگر ابزارش باشد و نیاز نیست برای قدرتمند نشان دادن زن، ذات زنانگی را از او حذف کنید؛ درکل مردان در جامعه هدف دارند و زنان نیز هدف دیگر. ما مکمل یکدیگر هستیم و این مکمل نباید از بین برود.»
الان ردیت رو نگاه میکردم، چقدر پشت عزیزان سوخته! بچه یکیم بدش بیاد زورشون داره.:))

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
329
آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,854
نام
شیخ صدرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند