mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
فقط به خشونت و بعضی از سکانس های آزردهنده ختم میشه.

نظرمون در مورد فیلم یکیه! :D

این فیلم اوایل ۲۰۱۸ بود که در موردش شنیدم و گفتم برم سراغش؛ همیشه از فیلم جنجالی و پرحاشیه اینطوری رو دوست داشتم ببینم! :D

فیلم تو بخش مستند گونه اش، فوق العاده بود؛ طوری که تا آخر فیلم با خودم میگفتم باو این واقعیه! :D

بعضی از سکانس هاش بشدت آزردهنده بود برام؛ طوری یک یجاش بود ضربان قلبم بالا رفته بود! :| :D

فیلم بعدی:

یک فیلم صربستانی! :D
الان تمومش کردم...
اگر این فیلم رو آزار دهنده میدونی توصیه میکنم سراغ "یک فیلم صربستانی" نری ...
چیزایی که تو این فیلم به نمایش درمیاد در مقابل "یک فیلم صربستانی" شوخی خنده داری بیش نیست.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خدا به داد بقیه برسه آوتار 2 طرق اب یا راه و روش آب (چون میبنم بعضی جاها میگن مسیر آب ) ، the way of something میشه متود یک چیزی سلوک یک چیزی.the way of samurai مثل این .
خیلی زیبا بود عجب تیزری خودفیلم چه غولی بشه استاد مهر رو زد کار تمامه دیگه بسه ازبس مارول و ابرقهرمان دیدم .از مرد مورچه و زرافه ای بگیر تا عنکبوت و آهن و ...

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
نسخه سک/سی یا همان دیجیتالی The Northman به کارگردانی کربلایی، حاج محمود رابرت ایگرز کبیر ۱۳ ماه می (همین جمعه) منتشر خواهد شد! :D
رابرت ایگرز با فانوس دریایی به من نشون داد یکی از نخبه ترین کارگردان های دنیاست دست رو چه سوژه هایی گذاشته کاراهش عالی دراومده پروژه بعدیش نوسفراتو است احتمالا . که از همین الان میشه با این توانایی بالای این اقا در دارک فانتزی پیرزویش رو قطعی دونست‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر