Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اولین تریلر فیلم جدید گیلرمو دل تورو، Nightmare Alley، با بازی willem dafoe, cate blanchett و بردلی کوپر :

چقدر خوبه این ویلم دفو...
+
فیلمی به غیر از the witch برنده بشه، کل نظرسنجی های اینده و همچنین خود تاپیک بایکوت میشه :-"
به شدت منتظر فیلم های بعدی رابرت اگرز هستیم، هم Northman که بزرگترین فیلمش از نظر وسعت و بودجه هست و هم نوسفراتو 8-> 8-> 8->

چند وقت پیش که تریلر northman پشت در های بسته پخش شده بود واکشن ها بهش خیلی مثبت بودن، لعنتی تیم بازیگر هاش هم خیلی خوبه، امدیوارم زودتر تاریخ انتشارش معلوم بشه.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
توی نظرسنجی قبلی چون فقط Paranormal Activity رو دیده بودم و از طرفی هم مشخص بود که اول میشه، دیگه شرکت نکردم. :D ولی این یکی رو خوشبختانه به جز یدونه (نفس نکش!) بقیه رو دیدم.
The Cabin in the Woods فیلم باحالی بود که من اولین بار بعد از دیدنش خوب درکش نکردم و یه جورایی احساس می‌کردم بهم توهین شده با این فیلم! :D یعنی به جای اینکه به چشم یه اثر فان و متفاوت بهش نگاه کنم، زیادی جدی گرفته بودمش و بعدها نظرم خیلی نسبت بهش بهتر شد. ولی در مجموع ترسناک نبود در اون حد.
The Conjuring هم از اون مدل فیلم‌هایی هست که متأسفانه من رو نمی‌ترسونن. فیلم بدی نبود، ولی یه ذره تکراری و کلیشه‌ای.
It رو دوست داشتم، ولی باز زیاد ترسناک نبود! :D
ولی The Witch نه‌تنها بین همه اینا به نظرم بالاترین کیفیت رو داره، از نظر حس ترس هم برای من بهتر از بقیه بود. البته اینم خیلی فجیع نبود از این نظر، ولی یه حس خاصی داشت که اذیتم می‌کرد (نکته مثبته نه منفی!) و برای همین انتخابش کردم. بعد هم که The Lighthouse رو از رابرت اگرز دیدم و بیشتر از قبل مطمئن شدم که طرف کارش درسته!
نذارین معروفیت The Conjuring گول‌تون بزنه! همچنان وقت هست برای اینکه به The Witch رأی بدین و رستگار بشین! :|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
ولی The Witch نه‌تنها بین همه اینا به نظرم بالاترین کیفیت رو داره، از نظر حس ترس هم برای من بهتر از بقیه بود. البته اینم خیلی فجیع نبود از این نظر، ولی یه حس خاصی داشت که اذیتم می‌کرد (نکته مثبته نه منفی!) و برای همین انتخابش کردم. بعد هم که The Lighthouse رو از رابرت اگرز دیدم و بیشتر از قبل مطمئن شدم که طرف کارش درسته!
نذارین معروفیت The Conjuring گول‌تون بزنه! همچنان وقت هست برای اینکه به The Witch رأی بدین و رستگار بشین! :|

این کلمات و تمام نقطه ها رو باید طلا گرفت! :D

بنظر من کربلایی حاج آقا رابرت اگزر یکی از آندرریت ترین کارگردان های ۱۰ سال اخیره!:D

البته آری استر رو هم کارش درسته، اما حاج آقا رابرت اگزر یه چیز دیگه است و قدم اولشو یعنی The Witch رو در بحث کارگردانی بسیار پرقدرت بر داشت!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این the witch رابرت اگرز، با توجه به اینکه اولین فیلم بلندش بود، عالی بود از نظر کیفی و به قول خودمون پولیش شده بودن :-" Lighthouse هم که واقعا فوق العاده بود.
در کل کارگردان جوونی هم هست و میشه گفت الان یجورایی تازه شروع کار حرفه ایش رو داریم میبینیم، کارنامه فیلم هاش توی 10-20 سال اینده واقعا دیدنی میشه.
+
ari aster هم پتانسیل داره کارگردان خفنی بشه :-" :-"
+
یادم رفت توی پست قبلی بگم، با اینکه nightmare alley دل تورو جالب به نظر میاد، ولی من بیشتر منتظر فیلم پینوکیوی ایشون هستم، قشنگ میتونه یه چیز خیلی تاریک و مریض از داستان پینوکیو در بیاره و کلا خاطرات کودکی که از پینوکیو داریم رو بزنه نابود کنه :-" cant wait عاقا :-"

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بیخیال، Witch واقعا ترسناک نبود. اصلا هیچ صحنه ترسناکی نداشت این فیلم. اصلا نمیخواست و قرار نبود ترسناک باشه:|:D فقط یه حس مرموز بودن اونم بعضی جاها به آدم دست میداد. در عوض Conjuring واقعا ترسناک و خیلی تر و تمیز کارگردانی شده بود. حرکات دوربین و جای‌گذاری اون عالی بودن. سکانس ها هم به همین منوال فوق العاده بودن و حس ترس و اضطراب بعضی جاها به بالاترین حد ممکن میرسید.

حتی Don't Breath فیلم ترسناک تری تا Witch بود:D

Cabin In The Woods رو ندیدم هنوز.

It هم شوخیه دیگه؟:D

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
البته جامپ اسکری که دوستان انقدر جبهه گرفتین علیهش از قدیم الایام جزوی از فیلم ترسناک بوده و هست. به نظرم فیلم ترسناک خوب در کنار فضاسازی خفن مثل witch از جامپ اسکر هم به اندازه استفاده میکنه. مثل سلطان ون با The conjuring :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر