Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بریم سراغ ۵ تا فیلم بعدی یا هنوز زوده!:>;))

چند نفری هستن اطلاع دارن بعد از این ۵۰ فیلم میخوام چیکار کنم!:D

فقط یه چیزی به باقی دوستان که نمیدونن بگم که بعد از اینکه نظر سنجی ۵۰ فیلم ترسناک تموم شد، ممکنه خیلی کشته داشتم باشیم تو این تایپک!:D و قراره شاهد تاریک‌ترین، خفن‌ترین و خین و خین ریزی ترین نظر سنجی در تمام دوران این تایپک باشیم!:D

View attachment ۲.mp4

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
کسی اینو نزاشت :D

فیلم بعدی پیکسار. :D Turning Red :D داستان یک دختریه که هیجان زده میشه، یک خرس گنده و قرمز میشه :))

اکران 2022
چه باحال بود!
این انیمیشن آخری (لوکا) اولین اثری از پیکسار بود که من بعد از بیست دقیقه بیخیال دیدنش شدم. امیدوارم این یکی خوب باشه...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Pingu's THE THING | a Stop motion Animation (aka. Thingu)

1080p

ویدیو ۱ دقیقه استاپ موشن خمیری انیمیشن معروف پینگو که براساس فیلم معروف The Thing ساخته شده!

از دستش ندیدن :D

تمام رویاهای کودکیم نابود شد!:D:|

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
بریم سراغ ۵ تا فیلم بعدی یا هنوز زوده!:>;))

چند نفری هستن اطلاع دارن بعد از این ۵۰ فیلم میخوام چیکار کنم!:D

فقط یه چیزی به باقی دوستان که نمیدونن بگم که بعد از اینکه نظر سنجی ۵۰ فیلم ترسناک تموم شد، ممکنه خیلی کشته داشتم باشیم تو این تایپک!:D و قراره شاهد تاریک‌ترین، خفن‌ترین و خین و خین ریزی ترین نظر سنجی در تمام دوران این تایپک باشیم!:D

View attachment 217269
چیزای ناموسی و اونجوری نباشه یا خود خدا.:D هرچی میخوای نظر سنجی بذاری بذار

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,234
نام
Matthew
درباره تام هنکس چیزای خوبی نشنیدم. اتهامات جدیی در رابطه با پدو بهش وارد کردن.
در اینباره من پارسال متوجه شدم و برام تایید هم شد. نه تنها ایشون بلکه خیلی از سلبریتی ها این شکلی هستند.

راجع به تام هنکس خودم شخصا بررسی کردم نشونه هایی بود که تایید میکرد متاسفانه.

Sepehr_T

کاربر سایت
Jun 29, 2021
61
جدیه !!😒😐😕
جریان چیه?
پارسال توییتی از یه خانم خوندم که ادعا کرده بود تو زمان بچگیش پدرش در برابر مبلغی اونو به تام هنکس واگذار کرده. یا مثلا گرفتن شهروندی یونان توسط تام هنکس و همسرش رو به چنین اتهامی نسبت دادن. راست یا دروغش رو که نمیشه تشخیص داد چون اینقدر افراد شارلاتان از چنین چیزایی سو استفاده کردن که اون بنده خداهایی که واقعا چنین اتفاقی براشون افتاده آدم شک میکنه نکنه اینا هم دارن بلوف میزنن!
در اینباره من پارسال متوجه شدم و برام تایید هم شد. نه تنها ایشون بلکه خیلی از سلبریتی ها این شکلی هستند.

راجع به تام هنکس خودم شخصا بررسی کردم نشونه هایی بود که تایید میکرد متاسفانه.
وقتی تصاویر لو رفته پسر بایدن رو دیدم " بعید نیست تو صنعت هالیوود هم اوضاع خیلی خرابتر از این حرفا باشه!

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
این عکس کامل نیست تا جایی که میدونم و ادامه داره و یه سری گنده دیگه هم تو اون سمت عکس اصلی هستند!

NiqdSX.jpg

Niq9dh.jpg

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
ترازو ندارم برای وزن عکس!:D
اما از بین تمام این بزرگان، شما هم به این اعتقاد دارید که ادوارد نورتون یه نابغه‌ست که به حقش نرسیده؟!:D
جدای از فایت کلاب و تاریخ مجهول امریکا، پختگی بازیش در Birdman واقعا مسحور کننده‌ست...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
پارسال توییتی از یه خانم خوندم که ادعا کرده بود تو زمان بچگیش پدرش در برابر مبلغی اونو به تام هنکس واگذار کرده. یا مثلا گرفتن شهروندی یونان توسط تام هنکس و همسرش رو به چنین اتهامی نسبت دادن. راست یا دروغش رو که نمیشه تشخیص داد چون اینقدر افراد شارلاتان از چنین چیزایی سو استفاده کردن که اون بنده خداهایی که واقعا چنین اتفاقی براشون افتاده آدم شک میکنه نکنه اینا هم دارن بلوف میزنن!

وقتی تصاویر لو رفته پسر بایدن رو دیدم " بعید نیست تو صنعت هالیوود هم اوضاع خیلی خرابتر از این حرفا باشه!

پارسال یه لیستی اومد از جزیره ای که یارو زندانیه تو این جزیره به سلبریتی ها و ادمای سیاسی under age ها رو برای پدو کرایه میداده و لیست خیلی ها داخلش بود از جمله کتی پری و ... دقیق یادم نیست که تام هنکس بود یا نه ولی خیلی ها بودن

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,489
پارسال یه لیستی اومد از جزیره ای که یارو زندانیه تو این جزیره به سلبریتی ها و ادمای سیاسی under age ها رو برای پدو کرایه میداده و لیست خیلی ها داخلش بود از جمله کتی پری و ... دقیق یادم نیست که تام هنکس بود یا نه ولی خیلی ها بودن
لینک این مقاله ها و خبرها رو میدید؟ جالبه بنظرم :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر