Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من این نسخه ارباب رو گرفتم روی لپتاپ یه حالت کُندی داره.
The.Lord.of.the.Rings.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.Extended.2160p.UHD.HDR.BluRay.x265.10bit.TRUEHD.ATMOS.[WMAN-LorD]

بهترین نسخه پیشنهادی واسه لپتاپ چی هست؟ قبلا Adit گرفته بودم خیلی خوب بود ولی پاک شد.
گرافیک لپ تاپت چیه؟ پلیرت چیه؟! توی پخش همه فیلمای 4K x265 مشکل داری یا فقط این؟!

من این نسخه رو پیشنهاد میدم:
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 Extended Cut 1080p UHD BluRay DD+7.1 x264-LoRD ------------- 23GB
بقیه فیلماشم زده

این نسخه از همون سوس 4K گرفته شده (تگ UHD داره) ولی x264 و 1080 هست که دیگه قاعدتا لپ تاپت نباید در پخشش مشکلی داشته باشه

کم حجم تر دیگه از سورس 4K فکر نکنم باشه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,498
گرافیک لپ تاپت چیه؟ پلیرت چیه؟! توی پخش همه فیلمای 4K x265 مشکل داری یا فقط این؟!

من این نسخه رو پیشنهاد میدم:
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 Extended Cut 1080p UHD BluRay DD+7.1 x264-LoRD ------------- 23GB
بقیه فیلماشم زده

این نسخه از همون سوس 4K گرفته شده (تگ UHD داره) ولی x264 و 1080 هست که دیگه قاعدتا لپ تاپت نباید در پخشش مشکلی داشته باشه
لپتاپ واسه 7-8 سال پیش هست:D مدیا پلیر کلاسیک و KM تست کردم. باز روی km بهتره. احتمالا یه نسخه کم حجم تر بگیرم چون روی لپتاپ خیلی فرق نمیکنه دیگه.

• Like
Reactions: TheGodfather

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
The.Lord.of.the.Rings.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.Extended.2160p.UHD.HDR.BluRay.x265.10bit.TRUEHD.ATMOS.[WMAN-LorD]

بهترین نسخه پیشنهادی واسه لپتاپ چی هست؟ قبلا Adit گرفته بودم خیلی خوب بود ولی پاک شد.
اینجا رو نگاه بنداز
ستون HEVC 10-bit support
Video Encode and Decode GPU Support Matrix [NEW]
منم این نسخه رو گرفتم ولی سیستم نکشید

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
لپتاپ واسه 7-8 سال پیش هست:D مدیا پلیر کلاسیک و KM تست کردم. باز روی km بهتره. احتمالا یه نسخه کم حجم تر بگیرم چون روی لپتاپ خیلی فرق نمیکنه دیگه.
اینم پیدا کردم خیلی خوبه:
The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring (2001) Extended (1080p BluRay x265 HEVC 10bit HDR AAC 7.1 afm72) ------------ 10.8GB

باز از سورس 4K گرفته شده، x265 10bit ـه ولی 1080 که شاید سیستمت بتونه روون پلی کنه

ازین کمترا دیگه کیفیتش خوب نیست و ازون بلوری قدیمی ارباب حلقه ها گرفته شده

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,498
اینم پیدا کردم خیلی خوبه:
The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring (2001) Extended (1080p BluRay x265 HEVC 10bit HDR AAC 7.1 afm72) ------------ 10.8GB

باز از سورس 4K گرفته شده، x265 10bit ـه ولی 1080 که شاید سیستمت بتونه روون پلی کنه

ازین کمترا دیگه کیفیتش خوب نیست و ازون بلوری قدیمی ارباب حلقه ها گرفته شده
سایت 30نما نسخه AdiT و Tigole هم گذاشته. این نسخه ای که گفتی هم پیداکردم دارم مستقیم میکنم. یه مقایسه میکنم میگیرم.مرسی:D

MNAA

کاربر سایت
Jun 6, 2020
24
اساتید نیت کردم امشب Alien رو ببینم. :>
دیدم ورژن Director's Cut 2003 داره، فرقی دارن ؟ کدومو بگیرم ؟
Director's Cut با اینکه یک دقیقه کوتاه تره اما خیلی محبوب تره.
کارگردان صحنه هایی از Theatrical Cut رو حذف کرده و بجاشون صحنه هایی گذاشته که برای بیننده جذاب تر هستن.

@NaRiiMaN
چرا نمیتونم رای بدم در choose your destiny

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

معمولا انکود های 4K HDR 10bit روی پلیر KM یه حالت رنگ و رو رفته ای دارن که پیشنهاد نمیشه تماشا کنید اینا فقط به درد TV های 4K HDR میخورن و صد در صد هم یا تیک میزنن یا کندن کلا...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من هر موقع خبر فوت یکی از عوامل/بازیگران هریپاتر رو میشنوم واقعا از درون غم برم میداره... :( قطعا خبر فوت بقیه ناراحتی داره ولی این دسته از هنرمندان برام یک غم خاصی دارن...

و این چند سال اخیر هر عکس و خبری از مریضی و پیر شدن Maggie smith عزیز میبینم واقعا قلبم میشکنه... :(

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
نمیدونم چرا ولی این دو تا maggie smith و michael caine اصلا کپی هم هستن.

من هر موقع خبر فوت یکی از عوامل/بازیگران هریپاتر رو میشنوم واقعا از درون غم برم میداره... :( قطعا خبر فوت بقیه ناراحتی داره ولی این دسته از هنرمندان برام یک غم خاصی دارن...

و این چند سال اخیر هر عکس و خبری از مریضی و پیر شدن Maggie smith عزیز میبینم واقعا قلبم میشکنه... :(

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر