susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
آقا یه سوالی دارم شاید قبلا صحبت شده من ندیدم
چرا فیلماتونو از تورنت دانلود نمیکنید؟ و هی دنبال این سایتایید که یا فیلتر میشن یا سانسور میکنن!
من نزدیک 20 ترا فیلم و سریال دارم بالای 98 درصدشو از تورنت گرفتم
بهترین کیفیت تصویر
طبیعتا بدون سانسور و دستکاری
کیفیتای مختلف و حجم دلخواه
اگه حرفه ای ترم هستیدو دنبال فیلمای قدیمی تر و خاص ترم هستید که توی ترکرای پابلیک سید ندارن یا میدا نمیشن میتونید با یه هزینه کم دعوتنامه ترکرای خصوصی فیلم و سریال رو بگیرید و دیگه حالشو ببرید (همون پولی که میدید اکانت این سایتارو میخرید!)
به جز rarbg کجا خوبه دیگه؟

• Like
Reactions: saeed_sg

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
منم فقط از تورنت استفاده میکنم.فقط اون مورد آخر دعوتنامه رو میشه دقیق توضیح بدید؟
به جز rarbg کجا خوبه دیگه؟
سلام
اساس دانلود از شبکه بیت تورنت اشتراک گذاریه، ترکرهای عمومی رو که همه بهش دسترسی دارن و هیچ قاعده و قانون خاصیم ندارن در نتیجه توی این موارد اکثرا بعد از اینکه فایلشونو دانلود کردن سید دهی نمیکنن و به اصطلاح بزن و برو هستن، در نتیجه خیلی از فایلای قدیمی و پرحجم توی ترکرای عمومی دیگه سید ندارن و عملا نمیشه دانلودشون کرد.
اما ترکرای خصوصی قاعده و قانون دارن و به هر کسی اجازه نمیدن از محتواشون استفاده کنه در واقع برای ورود به این ترکرا باید یه نفر که عضو اونجاست به شما دعوتنامه بده و اگه شما قوانین اونجارو درست و حسابی رعایت نکنید هم خودتونو برای همیشه بن میکنید و هم کسی که دعوتتون کرده. محتواهای این ترکرا بسیار خاصه و معمولا هر کردومشون توی یک یا چند حوزه (فیلم و سریال، موسیقی، ایبوک، گیم و ...) فعالیت دارن.
یه نمونه ازین ترکرای خصوصی که معمولا ورود بهش و موندن توش کار سختی نیست، IPTorrents.com هست که حوزه فعالیتش عمومیه و بیش از 900 هزارتا تورنت فعال داره!!:
135023

تقریبا هر چیزی بخواید داخلش پیدا میشه و چون قاعده و قانون داره موارد خیلی قدیمی هم معمولا سید دارن.
تقریبا داخل تمام ترکرهای خصوصی قانونی است که شما باید به تناسبی که دانلود میکنید آپلود هم انجام بدید تا همون اتفاق بزن و برو رخ نده و همه موارد سید و سرعت دانلود بالایی داشته باشن! در نتیجه شما چیزی دارید به اسم Ratio که نسبت کل آپلود به دانلودتون هست. دیگه توضیح نحوه رعایت قوانینش خارج حوصله این تاپیکه که اگه کسی خواست پیام بده براش توضیح میدم!
گیر آوردن دعوتنامه ـش هم کار راحتیه، فروش دعوتنامه ها در اصل بر اساس قوانین ممنوعه اما خب اینکارو میکنن (برای این ترکر دیدم 10 تومن قیمت میدن)
میتونید ازین جور سایتا به صورت رایگان دعوتنامه این جور ترکرا رو گیر بیارید
من خودم سه تا دعوتنامه دارم الان اگه از دوستانی که سابقه خوبی توی سایت دارن کسی خواست میتونم به شرط مطالعه و رعایت قوانین رایگان دعوتش کنم.
در کل اگه نیازتون دانلود کژوال فیلم وسریالای روز سینماست ترکرهای عمومی هم کارتون رو راه میندازه
rarbg یه نمونه ازین ترکرای عمومیه که البته بیشتر کارای گروه های سین رو هم قرار میده
دو نمونه خوب که میتونید از داخلش تورنتای قابل دسترس در ترکرهای عمومی رو سرچ کنید اینان:
KickassTorrents - Download torrents from Kickass Torrents
1377x | Download torrents | 1337x.to | 1377x.to
چند سال پیشا صاحبان خیلی ازین سایتارو گرفتن انداختن زندان و الانم فکر کنم به خاطر مسائل کپی رایت اینا خود فایل تورنتو به اشتراک نمیذارن و فقط مگنت لینک رو به شما میدن که خیلی فرقی نداره در کل
شما میتونید این مگنت لینکارو مستقیم داخل uTorrent ادد کنید یا مثلا از طریق این سایت به فایل تورنت تبدیلش کنید.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
سلام
اساس دانلود از شبکه بیت تورنت اشتراک گذاریه، ترکرهای عمومی رو که همه بهش دسترسی دارن و هیچ قاعده و قانون خاصیم ندارن در نتیجه توی این موارد اکثرا بعد از اینکه فایلشونو دانلود کردن سید دهی نمیکنن و به اصطلاح بزن و برو هستن، در نتیجه خیلی از فایلای قدیمی و پرحجم توی ترکرای عمومی دیگه سید ندارن و عملا نمیشه دانلودشون کرد.
اما ترکرای خصوصی قاعده و قانون دارن و به هر کسی اجازه نمیدن از محتواشون استفاده کنه در واقع برای ورود به این ترکرا باید یه نفر که عضو اونجاست به شما دعوتنامه بده و اگه شما قوانین اونجارو درست و حسابی رعایت نکنید هم خودتونو برای همیشه بن میکنید و هم کسی که دعوتتون کرده. محتواهای این ترکرا بسیار خاصه و معمولا هر کردومشون توی یک یا چند حوزه (فیلم و سریال، موسیقی، ایبوک، گیم و ...) فعالیت دارن.
یه نمونه ازین ترکرای خصوصی که معمولا ورود بهش و موندن توش کار سختی نیست، IPTorrents.com هست که حوزه فعالیتش عمومیه و بیش از 900 هزارتا تورنت فعال داره!!:
View attachment 135023

تقریبا هر چیزی بخواید داخلش پیدا میشه و چون قاعده و قانون داره موارد خیلی قدیمی هم معمولا سید دارن.
تقریبا داخل تمام ترکرهای خصوصی قانونی است که شما باید به تناسبی که دانلود میکنید آپلود هم انجام بدید تا همون اتفاق بزن و برو رخ نده و همه موارد سید و سرعت دانلود بالایی داشته باشن! در نتیجه شما چیزی دارید به اسم Ratio که نسبت کل آپلود به دانلودتون هست. دیگه توضیح نحوه رعایت قوانینش خارج حوصله این تاپیکه که اگه کسی خواست پیام بده براش توضیح میدم!
گیر آوردن دعوتنامه ـش هم کار راحتیه، فروش دعوتنامه ها در اصل بر اساس قوانین ممنوعه اما خب اینکارو میکنن (برای این ترکر دیدم 10 تومن قیمت میدن)
میتونید ازین جور سایتا به صورت رایگان دعوتنامه این جور ترکرا رو گیر بیارید
من خودم سه تا دعوتنامه دارم الان اگه از دوستانی که سابقه خوبی توی سایت دارن کسی خواست میتونم به شرط مطالعه و رعایت قوانین رایگان دعوتش کنم.
در کل اگه نیازتون دانلود کژوال فیلم وسریالای روز سینماست ترکرهای عمومی هم کارتون رو راه میندازه
rarbg یه نمونه ازین ترکرای عمومیه که البته بیشتر کارای گروه های سین رو هم قرار میده
دو نمونه خوب که میتونید از داخلش تورنتای قابل دسترس در ترکرهای عمومی رو سرچ کنید اینان:
KickassTorrents - Download torrents from Kickass Torrents
1377x | Download torrents | 1337x.to | 1377x.to
چند سال پیشا صاحبان خیلی ازین سایتارو گرفتن انداختن زندان و الانم فکر کنم به خاطر مسائل کپی رایت اینا خود فایل تورنتو به اشتراک نمیذارن و فقط مگنت لینک رو به شما میدن که خیلی فرقی نداره در کل
شما میتونید این مگنت لینکارو مستقیم داخل uTorrent ادد کنید یا مثلا از طریق این سایت به فایل تورنت تبدیلش کنید.
kickass سایت خوبیه . یک مدت هم از کار افتاده بود . خوشحالم که برگشته ولی من خواستم ازش استفاده کنم ثبت نام می خواد و البته کردیت کارت . چطوری باید ازش استفاده کرد ؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
kickass سایت خوبیه . یک مدت هم از کار افتاده بود . خوشحالم که برگشته ولی من خواستم ازش استفاده کنم ثبت نام می خواد و البته کردیت کارت . چطوری باید ازش استفاده کرد ؟
توی پست قبلم گفتم اینا دیگه خود فایل تورنت ارائه نمیدن لینک مگنتو میدن، کنار همون گزینه دانلود تورنت که میزنی یه عکس آهنربا هست که اگه روش کلیک راست کنی کپی لینک آدرسو بزنی میتونی از طریق add torrent url مثلا uTorrent واردش کنی تا مشخصات فایل لود بشه دانلودش کنی، میتونی همون لینک مگنتو توی اون سایتیم که پست قبل گفتم کپی کنی و فایل تورنتشو بگیری.

تورنت های عمومی و خصوصی رو من تست کردم خیلی وقته. خیلی فیلمها داخلش پیدا نمیشه. سایت های دانلود خودمون خیلی بهترن.

یه نمونه از مواردی که داخل اینا پیدا نشده بعد داخل سایتای خودمون که همه فایلاشونو ازینجاها میگرن!! پیدا کردیو بگو!

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
یه نمونه از مواردی که داخل اینا پیدا نشده بعد داخل سایتای خودمون که همه فایلاشونو ازینجاها میگرن!! پیدا کردیو بگو!
خیلی از فیلمهای انکودر shaanig در حال حاضر در دسترس نیست، حتی سایت 30نما هم که داره آرشیوش رو کامل میکنه بیشتر انکودرفیلمهاش yifi هست که توی تورنت بیشتره. در ضمن خیلی از سایتهای فیلم از قبل این فایلها رو دانلود کردن و دلیل نمیشه الان هم توی تورنت موجود باشه !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
پیرو حرفای دوستان... این سایت هایی که صفحه پیش لیست کردید... مثلا اگر دنبال فیلمی هستید که قدیمی تره مثلا سال های 2018 به قبل پست شده تو سایت... سانسور نداره البته 100% مطمئن نیستم خودم یه فیلم دانلود کردم همین قبل عید از همین فیلم 2 مووی... که سانسور نداشت پستش واسه سال 2014 یا 15 بود فکر کنم... منطقی هم هست دیگه، یارو تعهد داده فیلمارو از الان به بعد سانسور شده بذاره، پس قبلیا رو مثل آدم قرار میداده...

مگر اینکه بهشون دستور بدن برن اونارو یا حذف کنند یا از دوباره بذارند..

منم یه سایت معرفی کنم که آرشیوش واقعا خوب بوده...
میهـــن فیلم (دات co) شیلــــتر هم نیست.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
پیرو حرفای دوستان... این سایت هایی که صفحه پیش لیست کردید... مثلا اگر دنبال فیلمی هستید که قدیمی تره مثلا سال های 2018 به قبل پست شده تو سایت... سانسور نداره البته 100% مطمئن نیستم خودم یه فیلم دانلود کردم همین قبل عید از همین فیلم 2 مووی... که سانسور نداشت پستش واسه سال 2014 یا 15 بود فکر کنم... منطقی هم هست دیگه، یارو تعهد داده فیلمارو از الان به بعد سانسور شده بذاره، پس قبلیا رو مثل آدم قرار میداده...

مگر اینکه بهشون دستور بدن برن اونارو یا حذف کنند یا از دوباره بذارند..

منم یه سایت معرفی کنم که آرشیوش واقعا خوب بوده...
میهـــن فیلم (دات co) شیلــــتر هم نیست.
من Film2movie دیدم بعضی پستاشو آپدیت کرده. البته توی جست‌وجوی گوگل تاریخ رو زده بود. خلاصه به تاریخش نگاه کنید.

این سایت هم خیلی به نظر بی در و پیکر میاد ولی آرشیو خوبی داره :D
Hiva | دانلود رایگان فیلم و سریال خارجی و دوبله فارسی

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
آشنا بودن با روش های دیگه مثل تورنت و پی2پی و امثال اون چیز خوبیه ولی این اصرار شما مثل این میمونه که به کسی بگن به جای ماهی خریدن برو ماهی رو صید کن که اینطوری ماهی تازه تره:Dخوب ما میگردیم اونجاهایی که ماهی تازه و بدون سانسور دارن رو پیدا میکنیم که بدون شک از ماهی گرفتن آسونتره:Dسایتای دانلود مستقیم روش امن و ساده ای واسه دانلود فیلم هستن و اینکه کسی که دنبال نسخه خاصی نیست به جای این سایتا بره از تورنت فیلمشو بگیره عجیب‌تره.در دنیای پایرت هیچ جایی وجود نداره که همه چی توش باشه.تورنت هم اگه پاسخ همه‌چی بود، همه‌ی این سایتای مستقیم جمع میکردن.ترکرهای عمومی که فقط به درد ریلیزهای روز و پرطرفدار میخورن.احتمال آلوده کردن کامپیوتر هم هست، بعضی مواقع هم لیچر لازمن.ترکرای خصوصی هم معمولا هر کدوم روی یه زمینه خاص تمرکز دارن.اگه ارت هاوس بخوای باید دو سه جای خاص رو بگردی،اگه نسخه کامل بلوری بلاک باستر رو میخوای باید چند جای دیگه رو بگردی و به همین ترتیب.ادمینای این سایتا هم فیلماشون رو از یکی دو جا نمیگیرن.بالاخره من کاربر به همه رودخونه های دسترسی ندارم ولی اون طرف که کارش اینه میره ماهی های نادر رو از جاهایی که من بهش دسترسی ندارم هم میگیره میذاره تو بساطش:Dاگه فیلمای آرت‌هاوس غیر آمریکایی و غیر مین‌استریم قدیمی رو دنبال کنی به کلی فیلم میرسی که تو سایتای ایرانی هستن اما پیدا کردن یه نسخه خوبش تو ترکرهای تورنت یه روز وقت آدم رو میگیره، تازه اگه نسخه بدردبخوری ازش باشه.الان خیلی ها میرن اکانت هکی سرویسای استریم میگیرن چون حوصله گشتن بین 4-5 تا سایت رو ندارن،تورنت که دیگه قربانت:D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
آشنا بودن با روش های دیگه مثل تورنت و پی2پی و امثال اون چیز خوبیه ولی این اصرار شما مثل این میمونه که به کسی بگن به جای ماهی خریدن برو ماهی رو صید کن که اینطوری ماهی تازه تره:Dخوب ما میگردیم اونجاهایی که ماهی تازه و بدون سانسور دارن رو پیدا میکنیم که بدون شک از ماهی گرفتن آسونتره:Dسایتای دانلود مستقیم روش امن و ساده ای واسه دانلود فیلم هستن و اینکه کسی که دنبال نسخه خاصی نیست به جای این سایتا بره از تورنت فیلمشو بگیره عجیب‌تره.در دنیای پایرت هیچ جایی وجود نداره که همه چی توش باشه.تورنت هم اگه پاسخ همه‌چی بود، همه‌ی این سایتای مستقیم جمع میکردن.ترکرهای عمومی که فقط به درد ریلیزهای روز و پرطرفدار میخورن.احتمال آلوده کردن کامپیوتر هم هست، بعضی مواقع هم لیچر لازمن.ترکرای خصوصی هم معمولا هر کدوم روی یه زمینه خاص تمرکز دارن.اگه ارت هاوس بخوای باید دو سه جای خاص رو بگردی،اگه نسخه کامل بلوری بلاک باستر رو میخوای باید چند جای دیگه رو بگردی و به همین ترتیب.ادمینای این سایتا هم فیلماشون رو از یکی دو جا نمیگیرن.بالاخره من کاربر به همه رودخونه های دسترسی ندارم ولی اون طرف که کارش اینه میره ماهی های نادر رو از جاهایی که من بهش دسترسی ندارم هم میگیره میذاره تو بساطش:Dاگه فیلمای آرت‌هاوس غیر آمریکایی و غیر مین‌استریم قدیمی رو دنبال کنی به کلی فیلم میرسی که تو سایتای ایرانی هستن اما پیدا کردن یه نسخه خوبش تو ترکرهای تورنت یه روز وقت آدم رو میگیره، تازه اگه نسخه بدردبخوری ازش باشه.الان خیلی ها میرن اکانت هکی سرویسای استریم میگیرن چون حوصله گشتن بین 4-5 تا سایت رو ندارن،تورنت که دیگه قربانت:D

من کلا سالهاست از تورنت دانلود میکنم کیفیت های خاصیم میگیرم، فیلم های هالیوود یا اروپا و آسیا فرقیم نداره، 2 3 تا ترکر خصوصی کاملا نیازمو برطرف کرده و اصلا پیش نیومده یه شبانه روز رو دنبال چیزی بگردم و توی این سالها تا حالا نشده عنوانی رو هم بخوام و داخل این شبکه های تورنت پیدا نکنم.
من کلا زیاد میبینم حالا نه لزوما اینجا، خیلیا همش در به درن که فلان سایت یا فیلتر میشه یا کلا جمع میکنه میره یا میاد فیلمارو سانسور میکنه که ظاهرا خیلی برای طرف دانلود کننده ش ایجاد مشکل میکنه. هیچ فرق یا اهمیتی برای من نداره که کی از کجا دانلود میکنه بالاخره یه مطلبی میذارم شاید به درد یه نفر خورد.
حالا شما یا خیلیای دیگه هیچ مشکلی ندارید باهاش، خیلیم خوب ایشالا که چرخ این سایتا هم براتون بچرخه و هر روزم آرشیواشون بهتر بشن :-bd

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
1917
View attachment 134581

خیلی وقته دیدمش ولی یادم نبود نمره نذاشتم اینجا
شاید بخاطر اینکه انتظار یه روایت جذاب مثل نجات سرباز رایان یا سه تیغ اره ای یا غلاف تمام فلزی داشتم که کلا نامیدم کرد
این فیلم از نظر تکنیکی سینما رنک بسیار بالایی داره و حرفی درش نیست
ولی داستانش اصلا چیز جالب و جذابی نیست بجز بازیگرای اصلی باقی نفرات هم نقش هویج رو ایفا کردن
کلا فیلمی نیست که توی خاطرات من نویی به عنوان یک فیلم شاهکار بمونه

6.5/10
من به شخصه خیلی فیلم رو دوست داشتم. به نظرم داستانش سادست و خیلی خوب هم بیانش کرده. نوع بیان داستان به نظرم تو هر فیلمی خیلی مهمه :D

پ.ن: چرا من با Hacksaw Ridge حال نکردم :|:D

• Like
Reactions: peyman_eun

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر