IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
maaaster skywaaalker, there are too many of them, whaaaat are we going to dooo?
خخخ حالا کلا سری استار وارز خیلی فیلمای شاخی نیستن (غیر از یکی دو نسخه) ولی این همه هیت به 3 اپیزود اولو نمیفهمم:D من خودم حال کردم باهاش
۲۱ سال پیش در چنین روزی، قسمت اول فیلم پشم افکن ماتریکس اکران شد.

21 سال پیش برای اولین بار لیموشو بدم هلوشو بدم

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان مووی باز سلام
یه مشورت
من تا الان سری star wars رو ندیدم
یه جورایی نمیچسبه بهم
شاید چون خیلی خیلی شور تخیلی رو درآورده
ولی الان میخوام شروع کنم به دیدنش
میشه کسی راهنماییم کنه از کدوم قسمت شروع کنم بهتر هستش ؟
ممنونم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
روش خیلی خوبه تا حالا بهش فکر نکرده بودم :D
بازم سانسور‌های صحنه‌ای اینجوری مشخص نمی‌شن، سانسور های دست و پای بانوان و چمیدونم زوم کردنا و این دست سانسورها

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
دوستان مووی باز سلام
یه مشورت
یه جورایی نمیچسبه بهم
ممنونم
چون خیلی کم به این موضوع پرداخته شده تو این تاپیک و سوال جدیدی هست خدمتتون باید بگم:
اول قسمت نهم ببینید بعد هشت و مستقیم تا هفت، بعد شروع کنید قسمت دوم یه سوویچ به قسمت اول و نهایت قسمت سوم بعد برای اینکه قسمت شش سوپرایز شه، اول پنج رو ببینید و نهایت هم چهار که سری به بهترین شکل تموم شه.
البته این سلیقه‌ای هست ولی خب من اینجوری میپسندم، عطر سری اینجوری بیشتر پخش میشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
دوستان مووی باز سلام
یه مشورت
یه جورایی نمیچسبه بهم
ممنونم
منطقا بهترین روش برای دیدن یک سری دیدن بر اساس ترتیب داستانیه . چون انسجام روایی داره . خدا رو شکر این سری مثل ایکس من نیست که هی رفت و برگشت زمانی داشته باشه و چند پاره می شد .
اما خب چون قسمت های 1 تا 3 رو به عنوان پیش در آمد بعد از سه قسمت 4 تا 6 ساختن از نظر جلوه های ویژه بهتر بودن و ممکنه یک دفعه از 3 به 4 برید این تفاوت تکنولوژی بخوره تو ذوقتون . ولی خب باز به نظرم این طوری بهتره چون چه بخواهید چه نخواهید باید به سراغ ورژن های کلاسیک هم برید . بعد هم اپیزود های 7 تا 9 .
دو قسمت فرعی هم داره که اتفاق هاشون نه دقیقا ولی حدودا بین اپیزود های 3 تا 6 می افتن . می تونید اون هارو به انتخاب خودتون اون وسطا ببینید
از نظر من
episode 1
episode 2
episode 3
solo
episode 4
rouge one
episode 5
episode 6
espidode 7
episode 8
episode 9

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
چون خیلی کم به این موضوع پرداخته شده تو این تاپیک و سوال جدیدی هست خدمتتون باید بگم:
اول قسمت نهم ببینید بعد هشت و مستقیم تا هفت، بعد شروع کنید قسمت دوم یه سوویچ به قسمت اول و نهایت قسمت سوم بعد برای اینکه قسمت شش سوپرایز شه، اول پنج رو ببینید و نهایت هم چهار که سری به بهترین شکل تموم شه.
البته این سلیقه‌ای هست ولی خب من اینجوری میپسندم، عطر سری اینجوری بیشتر پخش میشه.
منطقا بهترین روش برای دیدن یک سری دیدن بر اساس ترتیب داستانیه . چون انسجام روایی داره . خدا رو شکر این سری مثل ایکس من نیست که هی رفت و برگشت زمانی داشته باشه و چند پاره می شد .
اما خب چون قسمت های 1 تا 3 رو به عنوان پیش در آمد بعد از سه قسمت 4 تا 6 ساختن از نظر جلوه های ویژه بهتر بودن و ممکنه یک دفعه از 3 به 4 برید این تفاوت تکنولوژی بخوره تو ذوقتون . ولی خب باز به نظرم این طوری بهتره چون چه بخواهید چه نخواهید باید به سراغ ورژن های کلاسیک هم برید . بعد هم اپیزود های 7 تا 9 .
دو قسمت فرعی هم داره که اتفاق هاشون نه دقیقا ولی حدودا بین اپیزود های 3 تا 6 می افتن . می تونید اون هارو به انتخاب خودتون اون وسطا ببینید
از نظر من
episode 1
episode 2
episode 3
solo
episode 4
rouge one
episode 5
episode 6
espidode 7
episode 8
episode 9

از لطف هر دو عزیز کمال تشکر رو دارم
خیلی لطف کردین

• Smile
Reactions: IMANOKA

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
آقا یه سوالی دارم شاید قبلا صحبت شده من ندیدم
چرا فیلماتونو از تورنت دانلود نمیکنید؟ و هی دنبال این سایتایید که یا فیلتر میشن یا سانسور میکنن!
من نزدیک 20 ترا فیلم و سریال دارم بالای 98 درصدشو از تورنت گرفتم
بهترین کیفیت تصویر
طبیعتا بدون سانسور و دستکاری
کیفیتای مختلف و حجم دلخواه
اگه حرفه ای ترم هستیدو دنبال فیلمای قدیمی تر و خاص ترم هستید که توی ترکرای پابلیک سید ندارن یا میدا نمیشن میتونید با یه هزینه کم دعوتنامه ترکرای خصوصی فیلم و سریال رو بگیرید و دیگه حالشو ببرید (همون پولی که میدید اکانت این سایتارو میخرید!)

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
آقا یه سوالی دارم شاید قبلا صحبت شده من ندیدم
چرا فیلماتونو از تورنت دانلود نمیکنید؟ و هی دنبال این سایتایید که یا فیلتر میشن یا سانسور میکنن!
من نزدیک 20 ترا فیلم و سریال دارم بالای 98 درصدشو از تورنت گرفتم
بهترین کیفیت تصویر
طبیعتا بدون سانسور و دستکاری
کیفیتای مختلف و حجم دلخواه
اگه حرفه ای ترم هستیدو دنبال فیلمای قدیمی تر و خاص ترم هستید که توی ترکرای پابلیک سید ندارن یا میدا نمیشن میتونید با یه هزینه کم دعوتنامه ترکرای خصوصی فیلم و سریال رو بگیرید و دیگه حالشو ببرید (همون پولی که میدید اکانت این سایتارو میخرید!)
منم فقط از تورنت استفاده میکنم.فقط اون مورد آخر دعوتنامه رو میشه دقیق توضیح بدید؟

• Like
Reactions: saeed_sg

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239

ادامه Train to Busan
Train to Busan Presents: Peninsula

به این میگن فیلم زامبی محور درست حسابی نه اون مزخرفاتی که به اسم رزیدنت اویل فیلم می کردن تحویل می دادن
جیگر آدم حال میاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر