Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
127665
سایت Cinemablend گزارشی مربوط به علت نامزد نشدن آدام سندلر و فیلم Uncut Gems منتشر کرده که در این گزارش دلیل نادیده گرفتن آن از سوی چند اعضای آکادمی را ذکر کرده است. دلایلی که از دید من کمی ناعادلانه است و نشان می دهد که فضای اهدای جوایز و کینه و دشمنی نیز فقط در جشنواره فیلم فجر نمایان نمی شود.

یکی از رای دهندگان اشاره می کند که بازی سندلر در فیلم مستقل هیجان انگیز آنکات جمز خوب است و هنرنمایی اش را «تور در فرانسی» می داند ولی نمی شود از بازی های احمقانه اش در فیلم های مضحک اخیرش در نتفلیکس را نادیده بگیرم. اگر او مثل سایر نامزدها حداقل چند بازی قابل قبول در چند فیلم نسبتا متوسط داشت قطعا او را از لئوناردو دی کاپریو ترجیح می دادم ولی در این زمان دی کاپریو را ترجیح می دهم!

یکی از دیگر از رای دهندگان علت نادیده گرفتن سندلر را بخاطر آن جوکی که پیش از مطرح شدن فیلم اشاره کرده بود دانست و گفته که حرفی که سندلر زده کاملا از روی نادانی بوده و خارج از محدوده احترام است.

افراد دیگری بخاطر شلوغی فصل جوایز اصلا وقت دیدن این فیلم و Farewell رو نداشتند.

این رای ها نشان دهنده است که فقط نظر رای دهندگان معطوف به همان تک هنرنمایی در ان اثر نیست و کارنامه هنری وی هم در نظر گرفته می شود.

پ.ن: شاید به همین دلیل است که افرادی مثل جیم کری (نمایش ترومن)، ادی مورفی (اسم من دوولت است)، جف دانلیز ( معکب و نهنگ!) نادیده گرفته شده اند.

Oscars 2020 Voter Thinks Adam Sandler's 'Arrogance' May Have Cost Him Uncut Gems Nomination

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
سایت Cinemablend گزارشی مربوط به علت نامزد نشدن آدام سندلر و فیلم Uncut Gems منتشر کرده که در این گزارش دلیل نادیده گرفتن آن از سوی چند اعضای آکادمی را ذکر کرده است. دلایلی که از دید من کمی ناعادلانه است و نشان می دهد که فضای اهدای جوایز و کینه و دشمنی نیز فقط در جشنواره فیلم فجر نمایان نمی شود.

یکی از رای دهندگان اشاره می کند که بازی سندلر در فیلم مستقل هیجان انگیز آنکات جمز خوب است و هنرنمایی اش را «تور در فرانسی» می داند ولی نمی شود از بازی های احمقانه اش در فیلم های مضحک اخیرش در نتفلیکس را نادیده بگیرم. اگر او مثل سایر نامزدها حداقل چند بازی قابل قبول در چند فیلم نسبتا متوسط داشت قطعا او را از لئوناردو دی کاپریو ترجیح می دادم ولی در این زمان دی کاپریو را ترجیح می دهم!

یکی از دیگر از رای دهندگان علت نادیده گرفتن سندلر را بخاطر آن جوکی که پیش از مطرح شدن فیلم اشاره کرده بود دانست و گفته که حرفی که سندلر زده کاملا از روی نادانی بوده و خارج از محدوده احترام است.

افراد دیگری بخاطر شلوغی فصل جوایز اصلا وقت دیدن این فیلم و Farewell رو نداشتند.

این رای ها نشان دهنده است که فقط نظر رای دهندگان معطوف به همان تک هنرنمایی در ان اثر نیست و کارنامه هنری وی هم در نظر گرفته می شود.

پ.ن: شاید به همین دلیل است که افرادی مثل جیم کری (نمایش ترومن)، ادی مورفی (اسم من دوولت است)، جف دانلیز ( معکب و نهنگ!) نادیده گرفته شده اند.

Oscars 2020 Voter Thinks Adam Sandler's 'Arrogance' May Have Cost Him Uncut Gems Nomination
ولی نمی شود از بازی های احمقانه اش در فیلم های مضحک اخیرش در نتفلیکس را نادیده بگیرم. اگر او مثل سایر نامزدها حداقل چند بازی قابل قبول در چند فیلم نسبتا متوسط داشت قطعا او را از لئوناردو دی کاپریو ترجیح می دادم
اوج حماقت گوساله های آکادمی نشون میده همین جمله :|

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
It’s such an inspiring place, the Blade Runner world
The problem is have is the word ‘sequel’. I think cinema needs original stories. But if you ask me if I’d like to revisit this universe in a different way, I can say yes. It would need to be a project on its own. Something disconnected from both other movies. A detective noir story set in the future… I wake up sometimes in the night dreaming about it.

این که اگر ساخته بشه ادامه دو فیلم قبلی نیست ضربه خیلی سنگینی به قلبم زد :( البته با اون پایان هم میشد حدس زد
فقط بساز تو پدر سگ :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
کسی لیست داره از فیلمای کلاسیکی که باید دیده بشن؟:D من کلا خیلی ضعیفم تو کلاسیکا :D

سلام پنجاه فیلم برتر تاریخ مجله Sight and sound :

The Sight & Sound Greatest Films of All Time 2012 - Wikipedia

همچنین بخش Great movies وبسایت راجر ایبرت

و همون تاپ ۲۵۰ imdb فیلمهای قدیمیش واقعا خوب هستن.

در کل قرار نیست همه شاهکار های تاریخ رو ببینیم چون وقت نمیشه مگر اینکه کسی کارش مربوط به سینما باشه.
اما اونایی که حدس میزنی خوشت میاد یا کارگردانایی که خوب درکشون میکنی رو ببین.

اینجا ام یه تاپیک داریم اگه نظری سوالی داشتی راجب فیلم قدیمیا...

طرفداران فیلمهای کلاسیک

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی فیلم Doctor Sleep رو نگاه نکرده؟ من قسمت شد امشب ببینم، دنباله فیلم The Shining هست. تا قبل اینکه تو لیست فیلم های جدید سایت ها ظاهر بشه چیزی ازش نشنیده بودم! فیلم جالبی بود به نظرم، آخرش هم سورپرایز خوبی داشت. خیلی بی سر صدا اومد و رفت، یا من دقت نکرده بودم تا الان؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر