J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
هر دم از این باغ بری میرسد
Ewan McGregor بازیگر نقش بلک ماسک توی فیلم Birds of Prey عنایت فرمودن که فیلم یک فیلم فمنیستی هستش و زن ستیزی رو بررسی میکنه
Ewan McGregor: ‘Birds of Prey’ Is A ‘Feminist Film’ That Explores Misogyny
از تریلر فیلم مشخص بود. نیاز به مصاحبه رسمی برای اعلام موضع نبود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
من خسته شدم انقدر آمار فروش آخر هفته فیلم «Joker» رو به‌روزرسانی کردم :D

خب اون فروش 93.5 میلیون دلاری هم انگار باز پیش‌بینی بوده و فروش نهایی آخر هفته‌ این فیلم در آمریکای شمالی، 96.2 میلیون دلار بوده. پیش‌بینی فروش جهانی آخر هفته «Joker» تازه اختلاف بیشتری با فروش جهانیِ نهاییش داشته و «Joker» به‌جای 234 میلیون دلار، 248.4 میلیون دلار فروخته که فوق‌العاده‌ست =D>

منبع: «Variety»

پ.ن: «Joker» هم در فروش آمریکای شمالی و هم در فروش جهانی تا الآن عملکرد خیلی بهتری رو نسبت به «Venom» داشته (با وجود اینکه درجه سنیش بالاتر از «Venom» هست) ولی خیلی بعیده که درنهایت از فروش جهانیِ «Venom» جلو بزنه؛ چون «Venom» نزدیک به 270 میلیون دلار در چین فروخته بود و «Joker» معلوم نیست که اصلا در چین اکران بشه.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
من خسته شدم انقدر آمار فروش آخر هفته فیلم «Joker» رو به‌روزرسانی کردم :D

خب اون فروش 93.5 میلیون دلاری هم انگار باز پیش‌بینی بوده و فروش نهایی آخر هفته‌ این فیلم در آمریکای شمالی، 96 میلیون دلار بوده. پیش‌بینی فروش جهانی آخر هفته «Joker» تازه اختلاف بیشتری با فروش جهانیِ نهاییش داشته و «Joker» به‌جای 234 میلیون دلار، 248.2 میلیون دلار فروخته که فوق‌العاده‌ست =D>

منبع: «Variety»

پ.ن: «Joker» هم در فروش آمریکای شمالی و هم در فروش جهانی تا الآن عملکرد خیلی بهتری رو نسبت به «Venom» داشته (با وجود اینکه درجه سنیش بالاتر از «Venom» هست) ولی خیلی بعیده که درنهایت از فروش جهانیِ «Venom» جلو بزنه؛ چون «Venom» نزدیک به 270 میلیون دلار در چین فروخته بود و «Joker» معلوم نیست که اصلا در چین اکران بشه.
خسته نباشی:D کار خوبی میکنی چون اخبار این فیلم لذت بخشه
پ.ن: شاید میدونید ولی خیلی برای من جالب بود که جوکر یه فیلم low-budget محسوب میشه که بودجش حدودا ۵۰ میلیون بوده واقعا تیم قوی ای پشتش بودن و البته بازیگر خیلی خوب

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آب سایتها را قطع کردند و زیرنویس سازان هم بیکار شدند. نه زیرنویس انگلیسی ایت 2 هست و نه فارسیش!
تا وقتی انگیلیسیش نباشه فارسیش هم ترجمه نمیشه انگلیسی هم که خوب باید عزیزان اون ور آب اقدام کنن که ظاهرا گشاد بازیشون گل کرده ؟؟!!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جوکر رو با هزاران هزار عذاب وجدان کیفیت پرده ای دیدم
به معنی واقعی کلمه ترکوند
من جای دیزنی بودم هر حربه ای به کار میبردم که فیلم در سطح گسترده دیده نشه، واقعا مثل مثل تیزی ای میمونه که شاهرنگ مارول رو زده باشه
حالا بچه های بیشتری ببینند، راحت تر میشه درباره اش صحبت کرد

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,587
نام
mohammad
جوکر رو با هزاران هزار عذاب وجدان کیفیت پرده ای دیدم
به معنی واقعی کلمه ترکوند
من جای دیزنی بودم هر حربه ای به کار میبردم که فیلم در سطح گسترده دیده نشه، واقعا مثل مثل تیزی ای میمونه که شاهرنگ مارول رو زده باشه
حالا بچه های بیشتری ببینند، راحت تر میشه درباره اش صحبت کرد
اینکه یک مشت sjw همیشه یک گوشه کمین کردن که خودی نشون بدن رو کاری ندارم...ولی چه تضمینی هست که روی این تشدید فشار امثال مارول دست نداشتند؟:D بالاخره مارول این توانایی رو داره برای فروش بیشتر وسط اخرالزمان که باید اوجه استیصال شخصیت هارو نشون بده هی مکث بده و جوک های بی مزه بگه:|دیگه کار ندارم ده ساله داره یک فرمول روایت داستان و ساخت رو به خوردون میده اما همچنان نمرات خوبی هم میگیره ...جای تفکر داره...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,825
نام
نریمان
q49352_.jpg

:-j

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
من همیشه اینو گفتم و بازم میگم که دنیای بتمن و گاتهام میتونه به تنهایی با کل دنیای مارول با همه کاراکترهاش رقابت کنه و پیروز بشه. کاری با بقیه کاراکترهای DC ندارم ولی بتمن قطعا بهترین و پرداخت شده ترین سوپرهیرویی هست که ساخته شده، و دنیاش و دشمناش هم همینطور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر