UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
یه دلیلی چیزی بیاره بفهمیم علت این همه هیت رو

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
ی بورینگ تمام عیار بود واسه من
کلا که سلیقه من با دنیای انگلیسی - ایرلندی و اون لحجه های نچسب و دوران روایتش اصلا نمی‌سازه، (مثل خیلی ها که مثلا از دنیای mad men متنفرن و من برعکس عاشقشم) اما هر چی که جلوتر هم می‌رفت برام خسته کننده تر میشد.ورود شخصیت های جدید و پیچش های داستانی هم اصلا کمکی به هیجان انگیز تر کردنش نکرد ، مثلا سکانس پایان بندی تو ایستگاه قطار برای خیلی ها یه wow گنده بود در حالی که برای من کاملا قابل حدس و خنثی

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مثل خیلی ها که مثلا از دنیای mad men متنفرن و من برعکس عاشقشم
با خواب‌آور بودن PB که موافقم و بگذریم :D
اون کیه که از مدمن متنفره، فقط اسمشو به من بگو. لابد روی جوجه کباب هم سس کچاپ میریزه، نه؟

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

مستندِ آهنی :

بالاخره زحماتِ بچه ها داره به بار میشینه ...
2019 اکران میشه گوشِ شیطون کر ...
#پلیس_خوب

youtube.com/watch?v=PWoxKw88-b0
1j08_000001.jpg

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
#shiiiiiiiiiiiiiiiit :D

اووو متاسفانه انقد زیادن که:| :D
من پلن داشتم بشینم از اول دوباره ببینم Mad Men رو و قسمت به قسمت تحلیلهای کوتاه در موردش بنویسم :D ولی تو مدیریت زمان شدیداً به مشکل و خوردم و فعلاً شرایطش نیست. مت وینر که با Romanoffs ناامیدمون کرد :(

• Like
Reactions: UFOPower

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
من پلن داشتم بشینم از اول دوباره ببینم Mad Men رو و قسمت به قسمت تحلیلهای کوتاه در موردش بنویسم :D ولی تو مدیریت زمان شدیداً به مشکل و خوردم و فعلاً شرایطش نیست. مت وینر که با Romanoffs ناامیدمون کرد :(
Romanoffs رو که ندیدم دیگه با اون نقدای قشنگش [-(ولی دیگه فکر نکنم وینر بتونه چیزی مثل مد من خلق کنه
در مورد تحلیل کوتاه هم خیلی حوصله و وقت میخواد.بیکار هم که بودی کلی زمان و حوصله میخواست باز ۹۰ قسمت رو از اول بشینی ببینی و تحلیل بنویسی:D ولی خب لعنتی میارزه:D

پ.ن: نسخه وب دی ال The Ballad of Buster Scruggs اومده میتونن دوستان حمله کنن:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sina_unl

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دقت کنید نمی‌خوان شخصیت جک اسپرو رو تبدیل به زن کنن، میخوان یه فیلم دزد دریایی بسازن که نقش اصلی زن باشه و این چیز جدیدی نیست.
حالا اگه فیلم بدی از آب در بیاد لزوماً ربطی به نقش اصلی زن نداره.
جک اسپرو هم بعد از سه گانه نباید ادامه میدادن، تو قسمت 4 و 5 باعث تخریب خاطرات من شد (نظر شخصی)، خود جانی دپ هم دیگه اون انرژی لازم رو نمی‌ذاشت واقعاً.
حالا نمی‌گم لزوماً نقش اصلی زن بذارن ولی کاهش فروش و افزایش هزینه ساخت علت مناسبی برای ریبوت کردنه.
بعد ما پایرت زن خفن هم یه چنتایی داشتیم تو تاریخ.

bushwhacker

کاربر سایت
Oct 30, 2018
19
الان مشکلتون چیه با زن بودن کاراکتر اصلی اونم وقتی هنوز هیچی معلوم نیست؟ راید دزدان دریایی کارائیب الان سالهاست که تو دیزنی لنده.چند سال تصمیم گرفتن یه فیلم بسازن ازش که خوب یکی از شخصیتهاش هم شد جک اسپارو مثلا.الان قراره ریبوت کنن،پس همه چی جدیده یه سری کاراکتر جدید خلق میکنن،اونم تو یه یونیورس فانتزی که قبلا پایرت زن هم داشته.(یعنی قضیه اصلا اون ایرادی که مثلا به تغییر جنسیت یا نژاد جیمز باند میگیرن هم مطرح نیست)مگه خوب یا بد بودنش رو جنسیتش تعیین میکنه که از الان ابراز ناراحتی میکنین؟

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر